Dove

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bubucim, az összetevőket feltöltötte: ZsanettBV, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Veronica98

2021. március 22.

Kedvenc tusfürdőm! A kínaiban még be lehet szerezni ebből tusfürdőt is nem csak habfürdőt. A dove termékeket valóban nehéz szivacs nélkül eldolgozni és lemosni a bőrről de ez orvosolható probléma. Nem szárítja a bőröm és isteni illata van 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Mahoney

2020. november 7.

Nagyon szeretem az illatát de olyan sűrű mint a takony, alig lehet kenni. Vártam már, hogy elfogyjon, többet is tettem a szivacsra hogy végre kidobhassam a flakont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Luiselotte

2020. október 11.

Ajándékba kaptam és kicsit tartottam tőle , mert a többi Dove vagy szárított vagy pedig hagyott egy ragadós réteget a bőrömön hiába használtam el egy afrikai falu egy heti vízadagját a lemosáshoz .
Hétközben inkább zuhanyzok és a Nesti szappanokat preferálom , de hétvégi kádban tespedős pancsolásokhoz jó lesz , az illata nekem egy az egyben Borotalco púder. Egész jó kis habot csinál és selymes lesz tőle a bőröm. Tusfürdőnek még nem mertem magamra kenni, de lehet, hogy ki fogom próbálni.Ha elfogy meg fogom venni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

cintialaura

2020. április 29.

Jaj, egyik kedvenc tusfürdőm. (A habfürdő név fura, sehol nem láttam még így kiírva, csak tusfürdőnek.) nagyon finom illata van, az állaga is krémes, egy kicsit szárít de ezt elnézem neki!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

erospiros

2019. június 2.

Én erre a tusfürdőre még csak most találtam rá és imádom az illatát! Plusz, amit még szertek benne, hogy végre egy olyan termék, ami nem száritja ki a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Bubucim

2017. május 14.

Finom púderes illata van. Én is tusfürdőként használtam. Sűrű, sokáig elég és nagyon jól is hidratálta a bőröm. Mostanában nem látom a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

balankaa01

2016. október 21.

Jaj, nagyon finom illata van. :) Én tusfürdőnek is használom, és elég jól hidratál, bár nyilvánvalóan így egymagában nem elég. Jó, nem is erre hivatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

keettee

2016. március 30.

Lolita parfüm illatú, egyszerűen imádom, olyan jó hogy már fürdőzés közben is velem van a kedvenc illatom. Habja valóban nem olyan nagy, de nem szárítja a bőröm és sokáig megmarad az illata (tusfürdőnek is használom). Nem bánnám ha lenne belőle dezodor is, ahhh telhetetlen vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

angelcare

2016. március 8.

Nem lehet vele extra nagy, kádból kibuggyanó habot csinálni, de kárpótol a finom illata ami meglepően sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

Ennie86

2015. október 18.

Tisztaság illatú! :) Kellemes, krémes.
Olcsó boltokban még lehet kapni. Én is onnan veszem, ha éppen van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Tisztaság illatú! :) Kellemes, krémes.
Olcsó boltokban még lehet kapni. Én is onnan veszem, ha éppen van. :)

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.