Dove

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Tusfürdők

A kényeztető formula tisztítja, hidratálja, táplálja a bőrt. Borotváláshoz is alkalmas.

Evelin513

2019. augusztus 1.

Praktikus tusfürdőt kerestem kiránduláshoz, így akadtam és imádom, már vagy a negyedik flakont használom. Kellemes az illata és a hab állaga, nekem borotválkozáshoz is bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Agi7777777

2019. július 10.

Kellemes, finom illatú, praktikus. Hármat vettem egyszerre belőle, miután kipróbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Bennem ettől az illattól spontán endorfin szabadul fel. Isteni. A funkcióját pedig teljesen jól ellátja. Kis spa élmény otthon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

laanyka

2019. április 12.

Nekem nagyon fura szaga van, de annyira puhává teszi a bőröm, hogy teljesen el vagyok tőle ájulva...nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

hangya68

2019. február 4.

Nagyon szeretem az argánolaj illatát, ezért gondoltam, hogy ez a termék nálam nyerő lehet. Így is lett. Kevés kell belőle, dús, sűrű habja van. Az illat nagyon tartós. Aki nem szereti az erőszakos illatokat, ne kísérletezzen vele. Próbálja ki inkább a szelídebb rózsás változatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

Drazsi

2019. január 15.

Hát én nagyon oda vagyok érte! Általában ha elfogy egy tusfürdőm, más fajtát veszek következő alkalommal. Szeretem őket váltogatni, de ebből kb a 4. flakonnál járok! Bejön ez borotvahab állag 🙂 az illata is nagyon jó, nem szárít, puha ès sima lesz tőle a bőr 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

pacsalia

2018. október 11.

Itt az oldalon néztem ki magamnak, a dicsérő véleményeket is figyelembe véve végül meg is vettem. Nekem ez BÜDÖS :( Bocsi emberek, akik előttem alkottatok véleményt, és bocsi mindazoktól akik imádják. Nekem nagymama szaga van, de nem kellemes nagyi illatka hanem BÁNTÓ, orrbirizgáló, szúró, idegesítő. Nem tudok ettől eltekinteni. Na meg a funkcióját sem igazán értem, mert hogy borotvahabként egyáltalán nem jól működik, tusfürdőként meg fura, bár állagra kellemes, de nem érzem hogy annyira jól tisztítana, mert tulajdonképpen "szétoszlik" a bőrön, amint rákerül. Nem tudom szépen megfogalmazni, de nem jó élmény vele sem a tisztálkodás, sem a borotválkozás, na... :(
És persze ennek órákig érzem az illatát magamon, tipikus... :D Bezzeg ami tetszik, az elillan 3 perc múlva. Sorry hogy betrollkodok ide a kettesemmel, de nem tehetek mást. Nagyon kinéztem magamnak, nagyon vártam hogy kipróbáljam, és csalódást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

JErzsi

2018. szeptember 3.

Egyszerűen imádom! Kevés is elég, eszméletlen gazdag habot nyerünk ki belőle, nem szárít, az illata valami mennyei, ami nálam eddig a legtartósabb volt a bőrömön, nem hogy órákig, még másnap reggel is éreztem. Mindenképp ki fogom próbálni a rózsaszín testvérét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Andus

2018. július 22.

Imádom a rózsás változatával együtt !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Imádom a rózsás változatával együtt !

Veronika8614

2018. június 29.

Kedvenc tusfürdőm lett, amióta kipróbáltam, csak ezt veszem újra. Tetszik, hogy nincs benne sls, es a hab formula nekem sokkal kiméletesebb, mint a hagyományos, egyáltalán nem kell dörzsölni.
Az arcomra is ezt használom lemosónak, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Az arcomra is ezt használom lemosónak, nekem nagyon bevált.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-4