Dove

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Tusfürdők

A rózsaolajos tusfürdőhab hidratálja és táplálja a bőrt. Borotváláshoz is alkalmas.

Jelizz

2019. november 11.

a kokuszos baratjat kedveltem, nem vagyok tole elajulva mert csak egy tusfurdo ami habos. Mondjuk annyi az elonye hogy gyorsan le tudsz vle zuhanyozni. nem kedvelem a viragos illatokat foleg nem a rozsat, de ennek azert romantikus es noies illata van,furdos utan minimalis illat marad a boromon, nem szarit nem hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

lilbenike

2019. október 29.

En egyszerűen imádom imádom és imádom olyan jó vele zuhanyozni könnyű a felvitele és puha illatos tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Anheszenamon

2019. május 13.

Teljesen oda vagyok az illatáért (meg mostanában mindenért ami rózsás) Tökéletes tusolóhab lehetne, de egyetlen hibája mégiscsak akad: sajnos nálam a dezodorral nem tud megbirkózni, egyszerűen nem szedi le. Érzem azt a száraz réteget a hónaljamon, amit a krémdezodor képez. Emiatt fájó szívvel, de le kell vonnom egy csillagot. Minden másban tökéletes. Nem szárítja a bőrömet, isteni az illata, kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

szilvia.bano

2019. március 23.

Majdnem tökéletes. Gazdag, sűrű habja van, és nagyon finom az illata, viszont sajnos nem elég intenzív, nem marad meg sokáig a bőrön. Valaki írta azt hiszem az argános tusolóhabnál, hogy amelyik tusolóhabnak tetszik az illata, az nem tartós, ami meg nem tetszik, mint az argános, annak viszont intenzív az illata. Egyet kell értsek vele. Ezt viszont megcsinálhatnák tusfürdőben és testápolóban is, mert nagyon tetszik az illata. Könnyű, finom rózsa illat, nem poros, nem túl édes, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Bpevike

2018. november 2.

Nagyon kellemes az illata, jól felhabosodik. Puha lesz tőle a bőröm. Imádom! Eggyel kevesebb csillagot adok neki, mert egyébként szuper termék, azért mert nekem nem tartott sokáig a tubus, pedig nem nyomtam sokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

kismadár

2018. október 13.

Nagyon kellemes, igazi friss rózsa illata van, imádom! Zuhanyzás után is érződik, de sajnos nem túl sokáig. Nem szárít, nem irritál, én nagyon szívesen fürdök vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

niki123

2018. szeptember 11.

Az illata finom, de nem érződik a bőrön. A hab állaga elmegy kategória. Igazából utazásokhoz használom, mert nem félek tőle, hogy kifolyik és kisebb helyet is foglal szerintem. Elég drága, nem valószínű, hogy újraveszem, de a bőrömet legalább nem szárítja. Azt nem tudom megítélni, hogy meddig elég, mert nem egyhuzamban használom, de nekem kiadósnak tűnik, bár ennyi pénzért lehet is az. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

süsümanó123

2018. szeptember 11.

Nekem eddig ez a legrosszabb tusfürdőhab, amit használtam. Se nem annyira olcsó, bár az határeset, se nem kiadós. 4 hónapig használtam úgy, hogy abból kettő hónapig nem is néztem rá és a maradék kettőben is csak ímmel-ámmal vettem elő, hogy minél tovább tartson, mert az illata viszont nagyon jó. Annak aki szereti a rózsát. És én szeretem, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

redakkrisztinaa

2018. július 4.

Tetszik a koncepció, hogy 2 az 1-ben termék, de az illatával nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

csicsi86

2018. július 2.

Én a shower and shave miatt vettem meg; borotvahabnak nálam nem jött be, mert hamar olvad. Illatra visszafogott, nem volt rossz használni. Testápolózni nekem utána is kellett. Nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Forrás: ITT