Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ursaminor, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Deo spray jázmin és púder illattal. 0% alkohol, 48 órás hatás.

heiserfanni

2021. január 31.

Ezzel a letisztult, szépséges külsővel azonnal megmozdított bennem valamit. Az illata.. Úristen.. Tipikus kecsességet, nőiességet sugall,nem tolakodó,mégis magabiztos.
Természetesen azt nyújta, amit kell, a nevéhez hűen. Nincs izzadás, nincsenek foltok,nincs irritáció. Hatalmas 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

k.boglarka

2020. november 14.

Az illata nekem valahogy öreges, elsőre még tetszett de így több használat után borzalmas. Dezodorálásban sem jeleskedik a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Lina14

2020. március 7.

Kellemes, púderese, egész jól tart, de én a kenős deokat jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Kellemes, púderese, egész jól tart, de én a kenős deokat jobban szeretem.

netti1990

2019. május 28.

Imádom!!! 😊 Isteni finom,púderes illata van 😊Maximálisan nyújtja,amit kell.A csomagolása is szép.5*-ot kap Tőlem 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Ellesmere77

2019. május 14.

Nagyjából egy hónapja használom, korábban rengeteg félét próbáltam, ez még a jobbak közé tartozik. Sajnos én nagyon izzadós vagyok és naponta többször újrafújtam minden dezodort, amim csak volt. Mintha ezt kevesebbszer is elég lenne ismételni. Az illata tényleg púderes, viszont nekem van benne egy kis szúrós rész is, ami nem teszi természetessé. Aminek nagyon örültem, hogy a ruhákon nem hagy foltot. Más illatokkal nincs jóban, dominánsabb illatú tusfürdőn használva nem jó a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Nymphea

2019. február 8.

Nagy kedvenceim a Dove dezodorok, közülük is Ő nagyon közel áll jelenleg hozzám. Finom, visszafogott, púderes,nőies illat, mely nem zavar be a parfümömmel. Hatása persze a szokásos, kiváló Dove minőség. Nincs szag, csak az illat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

albertinablogg

2018. november 28.

Végre egy normális illatú dezodor, ami nem szúrós illatú, mint a legtöbb. Finom púderes, tökéletes összhangban van a parfümömmel. Az illata sokáig megmarad. Nem irritál. Mivel limitált és most akciós, mindenképpen veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Anita1984

2018. október 16.

Megszokott minőség, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Megszokott minőség, finom illat.

ursaminor

2018. február 22.

Kellemes illatú, jó hatású dezodor. Eddig csak golyóst használtam, a megszokott dezodorom nem volt a boltban, így ezt vettem le a polcról. Nem bántam meg, tényleg bevált - bár nem vagyok izzadós fajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.