Dove

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: jesuisunchat, Módosítva: 2015. július 29.

Kategória:   Hajápolók

• segít pótolni a haj számára nélkülözhetetlen tápanyagokat
  • gazdag fehérjében, lipidekben és antioxidánsokban
  • UV szűrőt tartalmaz
  • a hajat erőssé, rugalmassá varázsolja

Asdfghjkl2108

2018. augusztus 6.

Több mint fél éve használom, bár ebből pont a nyár elején egy hónap kimaradt költözés miatt. Na ekkor vettem igazán észre hogy valami nem olyan oké a szőkitett hajammal, mint eddig... :D szerintem tényleg jó UV védő hatása van amióta megint használom sokkal kevésbé szárad ki a hajam (nekem a nap látványosan megviseli, kiszárítja). Félszáraz hajra viszem fel és utána körkefével beszaritom még pár percig a hajam így tökéletes. Rászáritás nélkül viszont ez sem működik, mondjuk más hasonló terméknél se tapasztal hogy minimális szárítás nélkül az igazi lenne. És hogy félreértés ne essék, egyébként is beszaritom a hajam ha nem teszek rá semmit, de ezzel lényeges a különbség 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

zsalexa

2018. március 6.

Imádom az egész termékcsaládot, nálam nagyon eltaláltak valamit. Az illata fenséges, hosszan tartó, a hajam pedig pihe-puha tőle. Samponnal, balzsammal együtt használom, ha lehetne 10 csillagot adni, annyi menne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Jelizz

2018. január 6.

Mar unom a haj spray balzsamokat es nemis mindegyik apol. Ezert kellet egy nem kimoshato haj balzsam krem, illetve mindig is erdekelt a haj BB krem hire. Megszokottt kelemes Dove balzsam/sampon illat. Aztan ra irva elvikeg hogy idosebb hajra 😃 de nembaj. Hajmosas utan a kimosando balzsamokba is keverek kb 5 percig rajta hagyom es lemmosom. Mar akkor erzem hogy puhabb lett a hajam. Aztan torolkozo szaraz hajam ra is rakok kb 2-3 pumpanyit majd bele simitom a hajamba. Es jo puha illatos es fenyes lett a hajam. Kevesebb toredezett hajveg! Ujra vennem de kell hozza egy spray hogy novelje az apolast!🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

KezdoManias

2016. szeptember 26.

Magazinhoz adott termékmintát használtam, és veszek belőle nrendes kiszerelést is. Lustaságból próbáltam ki, nem volt kedvem a rendes valzsamozáshoz. Csak most, a második használatnál vettem észre, hogy van hajformázó tulajdonsága is - így már értem, miért sikerült kevesebb gyötrelem árán egyenesre szárítanom a hajam:-) A minta 2 használatra volt elegendő a félhosszú hajamon. Nem tapasztott, nem nehezített el - nekem való termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

p.cseresznye

2016. június 28.

Egyik újságban volt egy pici termékminta belőle, és azt próbáltam ki. Ezután annyira megtetszett, hogy vettem egy rendes nagyot. Furcsa volt, hogy azt írták nem kell lemosni. Én mindig kézzel szárítom a hajam, ezért nem szeretem ha bármi cucc marad a kezemen, de ettől nincs fura érzésem. Először kimostam, de aztán gondoltam hát legyen, rajta hagyom a hajamon és nem öblítem ki. Én nem annyi mennyiséget teszek a hajamra mint írja, rövid frizurám van, kettő pumpálásnyi elegendő, és ezt borzolom el. A kezemen nem hagy zsíros érzetet, inkább csak olyan vizes marad. A hajamnak jó tartást ad, sokkal simább, fényesebb és szebb lesz tőle. Nagyon megszerettem, rendszeresen használom. Igaz kicsit drágának találtam elsőre, de végül is csak két pumpányit használok mosásonként, és az eredmény tényleg szép, ápolt haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

Zsuzsi216

2016. június 27.

Egy idősebb hajnak talán tényleg jó. Anyukám haján úgy használtuk, hogy leöblítettük. Ő semmit nem visel el a haján, azt mondja, hogy összetapasztja. Van is benne igazság.
Én is kipróbáltam hajmosás után, nem is öblítettem le. Nekem nem vált be, semmivel nem lett szebb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Melcsi922

2016. április 17.

Vékony szálú,kissé lelapuló hajam van, amit nagyon szépen dúsított. Az illata nagyon jó. Nekem nem hullik,nem zsírosodik tőle a hajam.Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

birdie

2016. április 6.

Jó az illata, nem nehezíti el a hajat. De ennyit tud igazából. Én legalábbis nem érzem, hogy bármit is csinálna a hajammal, a könnyű kifésülhetőségen kívül. Ezért nem találom jobbnak, mint bármilyen kifésülést segítő balzsamot. Féláron vettem a sampon és balzsam társával együtt, így elhasználom, de nem veszem újra. Az is lehet, hogy ha a samponját is használom, akkor jobb az eredmény. Ha majd így lesz, visszajövök beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

xszemyx

2016. március 31.

Betáraztam belőle, mert isssssteni illata van. Samponom is van, együtt használtam őket egy darabig, míg rájöttem, hogy ettől kezdett el hullani a hajam, és bár az illata tényleg mennyei, egy nap alatt zsírosodik tőle, és szinte naponta moshatnám. Eleinte selymes volt tőle, de aztán ez a hatás is elmúlt. Annyira sok reményt fűztem hozzá, hogy innen tudtam igazán nagyot zuhanni a csalódástól, így már az illata sem érdemel egy csillagnál többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

trisztan

2016. március 24.

Karácsonyi féláras csomagban vettem, eredeti áron valószínűleg nem vettem volna meg. Így sem igen tudom mi lesz a sorsa, mert kidobni sajnálom, de sok pozitívumot az illatán kívül nem tudok elmondani. Nekem gubancos lett tőle a hajam, pedig csak a hajvégekre tettem, az utolsó pár centire, és nem többet, mint az előírt mennyiség, de alig lehetett utána kifésülni a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Elastin, Collagen, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate