Dr. Chen Patika

Ár:   1630 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pangi, Módosítva: 2013. december 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógynövénytartalmú krém, mely alkalmas az izmok ápolására, regenerálására, izomsérülések (rándulás, húzódás, ficam) kezelésére. Használata során enyhe helyi vérbőség alakul ki, mely egyszerre érvényesül a mentol és a kámfor hűsítő hatásával.

Pöti

2021. január 26.

Sokat fáj a hátam/derekam/vállam, plusz van némi thai masszázs addikcióm is, ennek köszönhetően ismertem meg ezt a krémet. Imádom az illatát, a hatását, kenem minden nyavalyára, olyan nekem mint a Windex a bazi nagy görög lagziban... És esküszöm, segít. Szóval ebből, a Salonpas tapaszból, meg a zöld thai balzsamból is mindig van otthon. Valamit tudnak ott keleten :) Én inkább hűsítő hatást érzek, migrén esetén még a fejemet is körbe kenem vele, mert olyan jól hűti a fejemet. Nem drága, ellenben szuper cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

zita98

2021. január 26.

Sok állás miatt már hosszabb ideje fájt a derekam, térdem, hátam. Egyszer(!) jól bemasszíroztam este és másnap reggelre már konkrétan semmi fájdalmam nem volt. Nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

juhaszregina

2018. július 1.

Legjobb! Azonnal hat, kellemesen bizserget, először melegít, majd hűsít. A melegítő hőtapasz is nagyon hatásos a derekamra, de más testtájakra ez a krém jobban alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Zsanett01

2017. március 26.

A legjobb masszázskrém!Erős,melegítő hatású,ár/érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

A legjobb masszázskrém!Erős,melegítő hatású,ár/érték arányban tökéletes!

Démonka91

2016. augusztus 26.

Jó erős illatú , segít a húzódás és az izomláz enyhítésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Jó erős illatú , segít a húzódás és az izomláz enyhítésében.

boanka

2016. február 5.

Nagyon jó kis krém. Először félárasan vettem a DM-ben, ma már célzottan ezért mentem dupla áron:-( Páromnak gyakran beáll a háta, masszázs a krémmel, majd TENS készülékkel kezelve pár nap után érezhető a javulás. Az illatát is imádom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

plast123

2015. július 6.

Nekem bevált. Idegbecsípődésem van, és nagyon fáj a derekam, kisugárzik a lábaimba. Próbltam a Fastumot, semmi eredmény. Ez enyhíti a fájdalmat. Tegnap fájt a fejem, a nyakamat is bekentem (ahonnan indult a fejfájás), elmúlt a fejfájásom is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 6.

pangi

2014. január 2.

Sikerült egy jó kis izomhúzódást szerezni, több izomlazító és sportkrémet is kipróbáltam, de ez volt a nyerő! A fájdalmat rögtön elmulasztotta, így alapállapotban (ülés, séta) már nem fájt a combom, csak akkor ha terhelésnek volt kitéve például nyújtás közben. csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.