Dr. Chen Patika

Ár:   531 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segíti az elhalt hámsejtek eltávozását és a bőrfelszín megtisztulását. Nedvességgel tölti fel a sejteket, ezáltal az apró ráncok kisimulnak. Egyedülálló, intenzív programja regenerálja és puhává varázsolja a bőrt. Rendszeresen használva arca ragyogóvá válik.

Az Aloe vera bőrre gyakorolt természetes méregtelenítő hatása segíti a szervezet harmonikus működését. Gazdag vitamin, protein, enzim és aminosav tartalma hozzájárul a bőrproblémák és gyulladások mérsékléséhez, a hámsejtek regenerálódásához. Tisztítja és összehúzza a pórusokat, segít enyhíteni a bőr zsírosságát. Támogatja a tápanyagok beépülését a bőr mélyebb rétegeibe.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nekomimikan

2024. január 27.

Fuuz nagyon nem. 1 percig sem volt az arcomon, úgy csípte. Az itteni jó vélemények és TT-on látott ajánlások miatt vettem meg, de végül a kukában landolt. Soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 27.

mbagi

2022. október 8.

Zsíros, aknés és érzékeny bőrre nagyon nehéz olyan szövetmaszkot találni, amitől nem leszek rákvörös, vagy másnap kiütéses. Ez viszont nekem segített, nagyon szépen lenyugtatja a bőröm, frissítő benne a gél, mind a 4 fajtát szeretem. Ár érték arányban nagyon jó, már sokadikat veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 8.

6y0p1k4

2022. május 25.

Imádom! Annyira imádom, hogy mielőtt elhasználom a maszkot, kinyomkodom belőle a gélt, és azt kenem az arcomra. A maszk használata előtt ezt jópár alkalommal meg tudom tenni, ugyan is csomó anyag van a csomagolásban:D Nagyon szép sima lesz tőle az arcom, leginkább lefekvés előtt szoktam felkenni, és éjszakára magamon hagyom. Reggelre szuperszép bőröm lesz! Lehetne valami tégelyes kiszerelésben is csak a gél, mert téééééényleg nagyon szuper!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Sepi

2022. február 21.

Már egy használat után látszódott a hatása, eltüntette a pirosságot az arcomról. Szép, egységes lett utána a bőröm, üde és ápolt. Mindenképpen szeretném majd újravenni, de egyelőre kipróbálok mást is, kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

bambika800907

2021. november 5.

Nem lett kedvenc sajnos zsíros lett a bőröm tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 5.

Nem lett kedvenc sajnos zsíros lett a bőröm tőle

Judy94

2021. augusztus 17.

Én egyszerűen imádom! Sajnos elég pattanásos a bőröm és ha azt szeretném, hogy simább és hidratáltabb legyen, valamint visszahúzza a gyulladásokat, ez az egyik arcmaszk, amihez nyúlok...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

kovacskatyi

2021. július 17.

Szörnyű. Rettentő büdös, alig vártam, hogy lemoshassam, és a szaga utána is sokáig megmaradt az arcomon. Valahol olvastam, hogy milyen szuper, de nem néztem alaposabban utána, így megvettem, amikor megláttam, és utólag konstatáltam, hogy az inci-je sem valami szép.. biztos, hogy sosem veszem többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

kindred

2021. június 23.

Teljesen impulzív döntés volt ez a maszk, csak lekaptam a polcról, és már rohantam is, aztán este el is használtam a randim előtt. Számomra egy álom volt, kész újjászületés a bőrömnek. Nagyon sok anyag van a maszkon, és bőven maradt még a csomagolásban, úgyhogy biztosan újra fogom venni, ha teljesen elhasználtam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

tee

2021. április 10.

Iszonyú! Az arcom csípte kicsit, ezért csak 15 percig hagytam fenn. A széthajtogatása nehézkes volt, nehezen lehet felrakni, mivel tocsog a cuccban, ráadásul a szaga borzasztó erős és kellemetlen. Maró mű szag, a parfüm nagyon erős és kifejezetten bántó. Ha az enyhe csípést ki is bírja az ember, a szagot már tuti nem. A maszk használata után látszik a hatása, másnap már semmi. Sajnos impulzusváráslás volt, itthon néztem csak meg az összetevőket. Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Mercer

2021. január 8.

Az egyik legjobb maszk amit valaha használtam! Mindig ez a “go to” esemènyek/komolyabb smink előtt, mert szuper hidratàlt hatást ad, ráadásul a pattanásokon sem ront. Kb minden 2. Létező termèkre allergiás a bőröm, de emellett gondolkozás nélkül bármikor leadnàm a voksomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Nem szabványos INCI név. Jelentése hidratáló faktor.

Methylparaben i I ta I par 0 0