Dr. Chen Patika

Ár:   525 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segíti az elhalt hámsejtek eltávozását és a bőrfelszín megtisztulását. Nedvességgel tölti fel a sejteket, ezáltal az apró ráncok kisimulnak. Egyedülálló, intenzív programja regenerálja és puhává varázsolja a bőrt. Rendszeresen használva arca ragyogóvá válik.
A szőlő magas C-vitamin és polifenol tartalma erős antioxidáns hatású, így védve a szervezetet a károsító szabad gyökökkel szemben, lassítva az oxidációs eredetű öregedési folyamatokat. Antocianidin tartalma segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát és fiatalságát. A pórusok tisztántartásával hozzájárul a gyulladások, aknék kialakulásának megelőzéséhez. Hidratálja a bőr mélyebb rétegeit is, támogatja a bőrproblémák gyorsabb gyógyulását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lina14

2022. január 8.

Nagyon kellemes maszk, valóban sok szérum van benne, én a maradékot én testre kenem. Nem kiemelkedő, de jó alap, nekem szerencsére nem irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

veronika.s

2021. december 19.

Ez a maszk borzalom... Ahogy kivettem a tasakból össze - vissza csöpögött. 5 percet bírtam benne, mert éreztem, hogy nem tetszik a bőrömnek. Kicsit égeti is a bőröm.
Soha többet nem veszem... Óriási csalódás 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 19.

Soha többet nem veszem... Óriási csalódás 😞

BLili

2021. december 17.

Nagyon ragad utána a bőröm; rengeteg parfüm van benne, irritálta is a bőröm, eléggé ki volt pirosodva, amikor levettem a maszkot. A tasakon a vágás rosszul van meg csinálva, mert kb. közepén van és a felnyitáskor egy csomó kifolyt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Pipi

2021. december 3.

A Q10 verziót használom és egyszerűen imádom. A bőröm csak úgy issza befelé. Szépen kisimít, a tasakban lévő maradékot pedig esténként elhasználom. Eddig ez a csúcs nálam. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 3.

Teokleia

2020. december 27.

Én is a Q10-zel felpumpolt verziót használtam belőle. Számomra kellemes az illata, felhelyezni egyszerű volt, nem is csípett, szemem sem irritálta. 25 perc után kisimult, finom arcbőr lett a végeredmény, és egy apró pattanás a homlokomon, de ezt nem feltétlen írtam volna a maszk számlájára, amíg nem láttam hogy itt többeknek hasonló tüneteket hozott elő. A maradék lötyiből a zacskó alján használtam a kezemre (itt is pihipuhi lett a bőröm), aztán jobb híján visszacsúsztattam a maszkot a tasakba, mondván, ha ennyi anyag maradt benne, tudom ezt használni még egyszer. Meglátjuk. Az arcomon maradó réteg kellemes volt, de elég vastag, és egy idő után ledörzsölhetővé vált,szóval beszívott, amennyit beszívott a bőröm, a maradékot lemostam kb 15 perc után. Ha reggelre vörös kelésekkel van tele az arcom, updatelek, amúgy elég jó élmény volt.
Update másnap: apró sárga patik, vagy 8-10 db az arcomon. De kár érte... Két csillag, mert a hidratált érzet még megvan, de ez csak túl sok volt, belefulladt az arcom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

szandrah

2020. július 13.

Már 2szer próbáltam ezt a maszkot. Jó sok anyag van rajta. Talán kicsit már sok is. Én szeretem az illatát. Azért vettem, hogy egy kicsit relaxáljak.. Hát alig vártam, hogy levegyem,mert kicsit viszkettem tőle. Azt hittem, hogy majd jól kipattog tőle a bőröm, de nagyon jó puha lett és még 3 napra rá is kellemes a tapintása. Én nem mostam le a felesleget, megvártam míg beszívta a bőröm. Kicsit kentem a nyak részre is. Ott másnap le lehetett dörzsölni de az arcomon szépen beszívta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Yubiri

2020. március 22.

Én nem voltam vele megelégedve! Bíztam a márka hatásosságában, de nekem nem hidratálta az arcom és nem is tűntette el a ráncokat. Bőven át van itatva a maszk nedves anyaggal. Engem az illata is zavart, az ilyentől szokott megfájdulni a fejem. Ráadásul eléggé drága is, ahhoz képest!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 22.

Schmetterling

2019. november 26.

Imádja a bőröm! Csak úgy szívja befelé! Szépen simítja a kisebb és nagyobb ráncocskákat is, abszolút hidratált lesz a bőröm tőle, krém sem kell rá. Finom az illata, én a zacsiban maradt trutymákot még napokig reggel kenem magamra :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

dorika88

2019. július 17.

Ha lenne -5, azt adnék rá.
Este tettem fel a maszkot, a leírás szerint szépen bele is masszíroztam a maradékot a bőrömbe. Reggelre le tudtam volna kaparni a bőrömet, úgy viszketett, és nagy, vörös foltokban kiütéses lett az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Ha lenne -5, azt adnék rá.

Cormia

2018. június 14.

Ahogy látom ennél a maszknál csak végletek vannak: valaki vagy utálja, vagy imádja.
Hát én imádom! :) Kombinált a bőröm, a szárazabb részeket tökéletesen hidratálja.
Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Az illata is nagyon kellemes.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Szőlő gyümölcs kivonat. Bár a szőlőmag kivonatnak és a szőlőmagolajnak előnyösebb (antioidáns) hatásai vannak a bőrre, de az összetevő egyik gyártójának információi szerint a szőlő gyümölcsének a kivonata is rendelkezik némi antioxidáns, valamint nyugtató, hidratáló és tápláló hatással.

Nem szabványos INCI név. Jelentése hidratáló faktor.

Methylparaben i I ta I par 0 0