Dr. Hauschka

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Wellbe-n 2600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2011. december 10.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   4,9 g
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Wellbe, 2600 Ft

Ár: 2600 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
HEva

2019. szeptember 9.

A sok jó értékelés ellenére nem tudok többet adni 3 csillagnál. Nekem pl. az Alverde körömvirágos 300 Ft-os ajakápolója is van ilyen jó, sőt azt nem kell olyan gyakran újra kennem, mint ezt.
Drága és sokkal gyorsabban elfogyott, mint bármelyik másik ajakápolóm.
Maradok az Alverdénél és a Himalaya herbals kakaóvajasnál.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Drága és sokkal gyorsabban elfogyott, mint bármelyik másik ajakápolóm.
Maradok az Alverdénél és a Himalaya herbals kakaóvajasnál.:)

natasa

2019. április 27.

A tégelyes változat megy éjszakára, ez pedig nappalra. Nagyon szeretem mindkettőt. A legjobb ajakápolók, pedig nagyon sokat próbáltam (Alverde, Carmex, Primus, Alterra, Balea, LRP, Aveo, Weleda stb.) Mindet veri. Puhít, hidratál, ápol, a száraz, cserepes vagy berepedezett ajkakra is szuper.
Csupa finom növényi olaj, persze hogy picit zsíros, de cseppet sem zavaró, sőt... Az illata jellegzetes. Sokat használtam a szemkörnyékbalzsamát, hasonló az illat, jellegzetes....Na szóval a lényeg: nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

CBlue

2018. december 15.

Gyonyoruen hidratal, picit fenyes az ajkamon, amit en szeretek. Finom gyogynovenyes illatu. Az orrom ala en is szoktam hasznalni, foleg telen. Egyebkent is telen nyulok utana foleg, mert gazdag, zsiros allagu. Elvezet hasznalni.
Update:
Mar tobb, mint tiz eve hasznalom renduletlenul es semmilyen mas ajakapolo nem tudta letaszitani nalam a jol megerdemelt tronjarol, kivalo termek ♡, imadom! Mivel szeretem az ajakapolokat, mindig kiprobalok ujakat is - csak az organikus/bio/biodinamikus vonalon -, viszont ilyen szuper hatasu es osszetevoju egyik sincs. Tele van ertekes osszetevokkel, az erzekeny ajkaim nagyon szeretik. Fujhat a szel, lehet extrem hideg, ezzel nem gond, egy igazi kincs.
Mar jo ideje Lippengold neven fut es az ara is mas, 2600 Ft es/vagy 7,5 EUR.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Update:
Mar jo ideje Lippengold neven fut es az ara is mas, 2600 Ft es/vagy 7,5 EUR.

anneshirley

2018. augusztus 23.

Ez szerintem egy szuper ajakápoló, mind érzetre, mind hatásra, különösen télire. Mivel nekem egy tubus nagyon sokáig kitart, ezért az árát sem tartom különösebben elrettentőnek. A Hauschka termékekre sajnos olyannyira jellemző, jellegzetes és erőteljes illatosítás viszont egyelőre az újravásárlása ellen ösztönöz. Biztos nem mindenki találja ezt kellemetlennek, de én sajna nehezen tolerálom a parfümöktől illatozó kozmetikumat. Ha az ajkaim tartósan és durván kiszáradnának (ez szerencsére nem tipikus), azért megfontolnám, hogy újra beruházzak rá, mert amúgy tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Erus1973

2018. június 29.

Nagyon jó ajakápoló. Nem túl nehéz, kellemes fényű, és a berepedezett, rágcsált ajkakra gyógyír. Imádtam, hosszan tartó ápoló. Egyetlen hibája az ára, így tényleg csak a hidegebb időszakokra tartogatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Moringa

2017. április 5.

Kedvenc ajakápolóm. Télen mindig betárazok belőle :)

Kedvenc ajakápolóm. Télen mindig betárazok belőle :)

lolkabolka

2017. január 14.

A nagy Ő ajakápolásban, szájfény helyettesítésben, illatban, minőségben, naturális színben. Nekem TOP! (az ára erősen visszatartó erő, így ritkábban jutok hozzá...sajnos)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Nancika

2016. június 22.

Nagyon tartós, kellemes, hidratál és az illatát is szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Nagyon tartós, kellemes, hidratál és az illatát is szeretem. :)

hajasbaba

2016. június 15.

Esténként használom, így meg sem érzem a matt rúzsok szadista hatásait.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Esténként használom, így meg sem érzem a matt rúzsok szadista hatásait.

gyongyikk

2016. március 27.

Nagyon szeretem mert nagyon jól hidratál, kellemes az állaga és az illata is. Sajnos elég drága, így magamnak nem veszem meg, de szoktam ajándékba kapni a nagymamámtól :) Az orromra is szoktam kenni, meg amúgy is függő vagyok, úgyhogy nálam nagyon gyorsan fogy:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 27.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.