Dr. Hauschka

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Wellbe, 2900 Ft

Aranyló, finoman képlékeny, intenzív ápoló hatású készítmény az ajkak és környékük érzékeny bőrének ápolására, kiszáradásának, berepedezésének, idő előtti ráncosodásának megelőzésére. Nemes növényi viaszok és értékes növényi olajok alkotják.

Ár: 2900 Ft , Eladó: Wellbe
natasa

2019. április 26.

A legjobb ajakápoló. Ápol, hidratál. A száraz ajkakra igazi gyógyír. Gyönyörűen ápolja az ajkakat és az ajkak körüli bőrt (oda csak éjszakára kenem). Igényes kis tégely, de elég gazdaságos. Én egy kis keskeny faspatulával szoktam kiszedni egy rizsszemnyi adagot, bőven elég. Az ára miatt egy ideig tologattam a megvételét, de nagyon örülök, hogy megvettem. Az egyik legjobb Hauschka-termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Moringa

2017. április 19.

Imádom. No. 1 ajakbalzsam. Szeretem a természetes illatát, az állagát, az aranyos kis tégelyt. Szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Tamcsi

2016. december 13.

Szeretem az illatát és az állagát. Selymes fényt ad a szájnak. Nagyon sokáig elég. A felvitel titka egyébként - a szemkörnyékápolóhoz hasonlóan- hogy fel kell melegíteni az ujjunkkal, ez néhány körkörös mozdulattal néhány másodperc alatt megoldható, és akkor könnyen felvihető vékony rétegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Alice83

2012. május 9.

Kedves Mindenki!
Először is lehet rossz helyre írok, de szerintem ez az a krém amelyik szemkörnyékre és ajakra ajánlanak..na ha az akkor én használtam..hirtelen felindulásból vettem meg, mert nagyon ajánlották, de hozzá kell tennem vagy 7000 Ft volt 3 éve :S...először ami meglepett h nagyon kemény,zsíros, szinte kenhetetlen...azt írták h vízzel kell felvinni, vagy vizes bőrre, de ugye nem kell kémikusnak lenni ahhoz h rájöjjünk a víz és az olaj nem elegyedik egymással..szóval próbáltam és a végén vastag sárga (sűrű!) zsíros réteg állt a szemem környékén, ezt kb. egy keményebb ajakírrel is elértem volna..később már sokkal kevesebbet kentem belőle de akkor sem terült szépen, hol vékonyabb hol vastagabb réteget hagyott maga után..de valahogy tetszett, bár nehéz volt felvinni, no meg leszedni (főként leszedni)...sokáig elég volt, pedig esténként csak ezt használtam, de sajnos mielőtt kifogyott volna elejtettem az üveget és eltört, pedig a tégely tényleg minőségi darab volt..sajnáltam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

Kedves Mindenki!

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.