Dr. Hauschka

Ár:   10500   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 7 200-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. február 17.

Ár:   10500
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 7 200

Nedvességszabályozó nappali ápolást biztosít, ösztönzi a bőr zsíradék/nedvességtermelését, a megereszkedett, ráncosodó, sápadt bőrt frissíti, megeleveníti.

Ár: 11550 Ft , Eladó: Wellbe
100 ml kiszerelés
Ár: 7 200 , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annama

2020. november 24.

Ár-érték arányban a legjobb krém, amit az utóbbi években sikerült beszereznem. Külön tetszik, hogy pumpás és folyékony, és nagyon könnyű és gyors eloszlatni az arcomon, és ugyanolyan jól hidratálja mint a sűrűbb krémek, főleg hogy én mindig használók alá szérumot vagy olajat, így nekem bőven elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 24.

meekoflit

2017. április 3.

Nagyon szeretem ezt az arctejet. Szuperül hidratál nagyon kevés elég belőle így az ára sem annyira húzós. A második vége felé járok de veszem is az újat. Tetszik hogy üvegben van és a pumpás kiszerelese ami miatt higiénikus mert nem kell bele nyúlkálni. Viszont nem túl könnyű emiatt kinyerni az utolsó cseppeket. De ettől eltekintve megérdemli az összes csillagot☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

RachelNews

2017. március 28.

Ekcémával küzdök, nem csak a testem különböző területein, de az arcomon is. Mivel nem szerettem volna kifejezetten ekcéma krémet kenni az arcomra, így megrendeltem ezt a krémet. Azért döntöttem mellette, mert természetes összetevői vannak, így nem kellett annyira tartanom, hogy allergiás reakciót vált ki a bőrömön. Jelentem bevált! Szép hidratált lesz a bőröm tőle, igaz csak éjjelre szoktam használni, de a reggeli mosakodás után sem feszül már annyira az arcom. Az ára ellenére megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Tamcsi

2016. december 13.

Általában nyáron ezt használom az olaj helyett mert nagyon könnyen és gyorsan felszívódik, mégis jól hidratál. Az illata szokásos hauschkás, nálam ez 5*-os!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Ancsi81

2015. július 14.

Évek óta ezt a krémet használom. Nagyon jó a textúrája, könnyű eloszlatni, könnyen felszívódik. Hidratált hatást kelt, rugalmas lesz tőle a bőr, nem képez réteget a bőrön. Az illata is szuper. Kiadós mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

laraworld

2014. június 19.

Hosszú ideje állandó nappali vagy esti hidratálóként használom. Könnyű tej, ami zsíros utóérzet nélkül beszívódik (elég gyors, de pár percet érdemes a folyamatra juttatni). Végeredményként az arcbőr hidratált és rugalmas lesz.

Közepesen fénylik a bőr a felvitel után, így minimum érdemes púderezni, jól viseli egyébként az alapozót és a BB krémet is.

Az illata számomra megfelelő, de nem mindenki szereti, igaz nincs nagy "hatósugara".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

natasa

2013. április 20.

Nimrod! Annyira tudtam! :-((( Mostmár én is azt mondom, amit te egyszer: "Soha többé Hauschka." :-)
Első vélemény: Régebben próbáltam én is, nem voltam elájulva. De érettebb bőrön nagyon klassz! Szépen hidratál,puha lesz a bőr. Nem zsíros, nem csillog-villog. Nagyon finom illata van. A kiszerelés is igényes. Nem túl olcsó (30 ml kb. 5000Ft most), de az összetevők csodásak, és a hatás miatt is megéri.

A frissített vélemény, pár hónap után: Konkrétan semmi, de semmi hatása nincs. Annyit tud mondani Anyukám, hogy jól beszívja a bőr...de ennyi. Nem történik változás. Nem zsírosít, és lehet, hogy a száraz bőrt puhítja, de a ráncosodó bőrnek ez nem elég. Azért hagytam fent az első véleményt is, mert szerintem ez fontos: először, az első pár hétig úgy tűnik, hogy jó lesz, aztán valahogy megszokja a bőr, vagy nem is tudom...
Na, mindegy. Valójában nem tudom, mit vártam, nem az első eset, hogy csalódok a Hauschkában.
Kap egy hármast. Esztétikus csomagolás, kellemes illat, szép összetevők. Viszont szerintem erősen túlárazott, és a hatása sem meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 20.

rekag

2013. március 5.

Nekem nem vált be. Bármilyen száraz is volt a bőröm, egyszerűen nem tudta felszívni és szinte csúszkált rajta a hidratáló krémem. Talán az illata tetszett egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

sefernyak ildiko

2012. július 21.

Jò kis termèk...èn heti kètszer szoktam hasznàlni az esti arcradìr utàn.
Az arctisztìtò rutinom legfontosabb tartozèka.Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

Jò kis termèk...èn heti kètszer szoktam hasznàlni az esti arcradìr utàn.
Az arctisztìtò rutinom legfontosabb tartozèka.Szeretem.

ZsuzsukaR

2012. július 15.

Így nyáron ez az, amit a mindennapos arcápolásba be tudtam emelni az általam kipróbált Hauschka krémek közül. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Nagylevelű csodamogyoró levelének kivonata. A levelek a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.