Dr. Hauschka

Ár:   10500   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Wellbe-n 11550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. február 17.

Ár:   10500
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Wellbe, 11550 Ft

Nedvességszabályozó nappali ápolást biztosít, ösztönzi a bőr zsíradék/nedvességtermelését, a megereszkedett, ráncosodó, sápadt bőrt frissíti, megeleveníti.

Ár: 11550 Ft , Eladó: Wellbe
100 ml kiszerelés
meekoflit

2017. április 3.

Nagyon szeretem ezt az arctejet. Szuperül hidratál nagyon kevés elég belőle így az ára sem annyira húzós. A második vége felé járok de veszem is az újat. Tetszik hogy üvegben van és a pumpás kiszerelese ami miatt higiénikus mert nem kell bele nyúlkálni. Viszont nem túl könnyű emiatt kinyerni az utolsó cseppeket. De ettől eltekintve megérdemli az összes csillagot☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

RachelNews

2017. március 28.

Ekcémával küzdök, nem csak a testem különböző területein, de az arcomon is. Mivel nem szerettem volna kifejezetten ekcéma krémet kenni az arcomra, így megrendeltem ezt a krémet. Azért döntöttem mellette, mert természetes összetevői vannak, így nem kellett annyira tartanom, hogy allergiás reakciót vált ki a bőrömön. Jelentem bevált! Szép hidratált lesz a bőröm tőle, igaz csak éjjelre szoktam használni, de a reggeli mosakodás után sem feszül már annyira az arcom. Az ára ellenére megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Tamcsi

2016. december 13.

Általában nyáron ezt használom az olaj helyett mert nagyon könnyen és gyorsan felszívódik, mégis jól hidratál. Az illata szokásos hauschkás, nálam ez 5*-os!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Ancsi81

2015. július 14.

Évek óta ezt a krémet használom. Nagyon jó a textúrája, könnyű eloszlatni, könnyen felszívódik. Hidratált hatást kelt, rugalmas lesz tőle a bőr, nem képez réteget a bőrön. Az illata is szuper. Kiadós mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

laraworld

2014. június 19.

Hosszú ideje állandó nappali vagy esti hidratálóként használom. Könnyű tej, ami zsíros utóérzet nélkül beszívódik (elég gyors, de pár percet érdemes a folyamatra juttatni). Végeredményként az arcbőr hidratált és rugalmas lesz.

Közepesen fénylik a bőr a felvitel után, így minimum érdemes púderezni, jól viseli egyébként az alapozót és a BB krémet is.

Az illata számomra megfelelő, de nem mindenki szereti, igaz nincs nagy "hatósugara".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

natasa

2013. április 20.

Nimrod! Annyira tudtam! :-((( Mostmár én is azt mondom, amit te egyszer: "Soha többé Hauschka." :-)
Első vélemény: Régebben próbáltam én is, nem voltam elájulva. De érettebb bőrön nagyon klassz! Szépen hidratál,puha lesz a bőr. Nem zsíros, nem csillog-villog. Nagyon finom illata van. A kiszerelés is igényes. Nem túl olcsó (30 ml kb. 5000Ft most), de az összetevők csodásak, és a hatás miatt is megéri.

A frissített vélemény, pár hónap után: Konkrétan semmi, de semmi hatása nincs. Annyit tud mondani Anyukám, hogy jól beszívja a bőr...de ennyi. Nem történik változás. Nem zsírosít, és lehet, hogy a száraz bőrt puhítja, de a ráncosodó bőrnek ez nem elég. Azért hagytam fent az első véleményt is, mert szerintem ez fontos: először, az első pár hétig úgy tűnik, hogy jó lesz, aztán valahogy megszokja a bőr, vagy nem is tudom...
Na, mindegy. Valójában nem tudom, mit vártam, nem az első eset, hogy csalódok a Hauschkában.
Kap egy hármast. Esztétikus csomagolás, kellemes illat, szép összetevők. Viszont szerintem erősen túlárazott, és a hatása sem meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

rekag

2013. március 5.

Nekem nem vált be. Bármilyen száraz is volt a bőröm, egyszerűen nem tudta felszívni és szinte csúszkált rajta a hidratáló krémem. Talán az illata tetszett egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

sefernyak ildiko

2012. július 21.

Jò kis termèk...èn heti kètszer szoktam hasznàlni az esti arcradìr utàn.
Az arctisztìtò rutinom legfontosabb tartozèka.Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

Jò kis termèk...èn heti kètszer szoktam hasznàlni az esti arcradìr utàn.
Az arctisztìtò rutinom legfontosabb tartozèka.Szeretem.

ZsuzsukaR

2012. július 15.

Így nyáron ez az, amit a mindennapos arcápolásba be tudtam emelni az általam kipróbált Hauschka krémek közül. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 15.

eyeye

2011. március 28.

Nagyon szeretem az illatát. Elég híg állagú krém, a vízhiányos bőr hamar elnyeli. Nem okozott allergiás reakciókat. A bőröm kevert típusba tartozik, ahol normál pl. az orcákon ott kiválóan megfelelt és kifejezetten szerettem, mert hamar beszívódott de a zsírosabb helyeken nem volt komfortos viselni, olajos érzetű maradt tőle a bőröm. Jó volt még pluszban a tudat, hogy nem viszek be vele a szervezetembe semmi káros anyagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.