Dr. Hauschka

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 7875 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 7875 Ft

Napbarnított arcszínt kölcsönöz a bőrnek. A virágzó rózsa illatát árasztó, virágpor finomságú púderek értékes rózsaszirom kivonatból és tisztaselyemből készülnek. Harmonizáló, kiegyensúlyozó tulajdonságuk következtében ápolja is az arcbőrt.

Ár: 7875 Ft , Eladó: Wellbe

Strombolana

2016. május 24.

Mivel vásárlás előtt nem volt lehetőségem próbálni,kicsit aggódtam,hogy túl sötét lesz.Szerencsére tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

natasa

2015. június 27.

Az ára miatt elég sokáig halogattam a megvásárlását. Közben nézegettem az olcsóbb naturkozmetikumok teszterjeit (Alverde és társai), de valahogy mindegyik sárgásnak vagy semmilyennek vagy mesterkéltnek tűnt. Aztán csak megvettem ezt a púdert. Nem tudom, miért, de úgy akartam használni, mint egy pirosítót. Na, úgy nem sok értelme van.
Az egész arcra viszont szuperjó. Nem erősen bronzos, nem csillog, nem sárgás...valóban szolidan napbarnított hatást eredményez. De közben nem maszkosít, nagyon természetes a színe. Nekem volt korábban a sima kőpúdere is, de az nagyon világos volt az én bőrömhöz. Túlságosan fehérített, fakított. Ez annál sötétebb, de nagyon szép árnyalat. Igazán egyenletes, szép, ragyogó lesz a bőr. Nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz.
Kiszerelése: a szokásos igényes Hauschka-kiszerelés, fekete púderház arany betűkkel, tükörrel. Ennyi pénzért azért tehettek volna mellé egy kis puffnit, de ezért nem vonok le pontot. Az illata nagyon kellemes, Hauschka-rózsás. Könnyen, gyorsan használható. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Dipalmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Kaolin 0 0