Dr. Hauschka

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 8030 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2011. november 6.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 8030 Ft

Ápolás az arcon, valamint a könyök és térdhajlatokban megjelenő nagyon száraz, érzékeny bőr számára. Táplálja a bőrt és támogatja a nedveségszabályozásban, enyhíti a viszketést és visszafogja a pikkelyesedésre való hajlamot.

Összetevői kizárólag biodinamikus gazdaságból ill. ellenőrzött ökológiai termesztésből származó válogatott összetevők. BDIH által minősített.

Kiszerelés: 50ml

Ár: 8030 Ft , Eladó: Wellbe
szitakötő

2013. november 27.

3 éves kislányom kezére kentem, mikor ekcéma-jellegű foltok jelentek meg rajta. 3-4 hétig kentem a jeges kristályvirág arckrémmel, menet közben többször majdnem feladtam, hogy inkább a gyerekorvos által javasolt szteroidos krémhez folyamodjak. Azt az első hetekben is láttam, hogy közvetlenül felkenés után mennyire jól hidratálta a foltokat, de 1-2 órával később ugyanolyan száraz volt. Napi 3-4x kentem, és a 4-5. hétre tűntek el teljesen a foltok. Azóta sem jöttek elő (kb. fél éve).
Nagyon örülök, hogy végül nem kellett a szteroidos krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Nagyon örülök, hogy végül nem kellett a szteroidos krém!

sammy

2012. február 20.

Korábban nagyon negatív véleménnyel voltam erről a krémről, azt hiszem 1 csilaggal kezdte, majd volt 4 is. Idővel be kellett látnom, hogy kifejezetten jó készítmény. Innen szép nyerni :)
Lehetséges, hogy épp nagyon gyulladt állapotban lévő bőrre kenve elsőre nem igazán érvényesül, kisebb gyulladást viszont gyorsan eltüntet, fenntartó kezelésre igazán bevált nekem. Gyereknél is használható, a lányom rettenetesen kiszáradt karját már 1 kenéssel majdhogynem helyrehozta.
Az adagolója nagyon praktikus, illatmentes, kellemes krém, csak lenne picit olcsóbb :)
Új fejlemény: szemkörnyékre nem ajánlom, visszafokoztam, mert idővel folyamatosan viszketni kezdett a bőröm, vagy allergizál kicsit vagy nem hidratált eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin

Bentonite 0 0