Dr. Hauschka

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Wellbe-n 15990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Wellbe, 15990 Ft

A Regeneráló szérum - nedvességszabályozó birsmag kivonatból, izoflavonoidban gazdag vörös heréből, vitalizáló elevenszülőből és lóherevirágmézből készült kompozíciójával - enyhíti a szárazságráncokat és vonalakat, erősíti a bőrfunkciókat, szabályozza a bőr nedvességtartalmát, és érezhetően feszesíti a bőrt. A kivörösödött, érzékeny bőrt megnyugtatja, megeleveníti.

Ár: 15990 Ft , Eladó: Wellbe

Monuska

2015. november 30.

Beruháztam erre az egyáltalán nem olcsó kozmetikrumra. Már annyi mindent kipróbáltam, ami nem használt, hogy gondoltam most nagyban játszunk. Középárastól az olcsóbbig sok fajta krémet használtam már. Megvettem hozzá a szemránckrémet és a nyak és dekoltázs ápoló krémet is. Még ha csak nem használna, azt elfogadnám. De hogy a szemem környéke napokig kiütéses, ha felkenem - az nem frankó egy biokozmetikumtól. Kis kihagyásokkal többször is nekifutottam, de az eredmény ugyanaz. A dekoltázsom kiütéses, az arcom, a szemem környéke, de még a szám szélén is keletkeznek tőle kiütések. Könnyen felszívódó, természetes, finom illatú krém, kellemes pumpálós kiszerelésben. Könnyen kenhető. Többet azonban nem fogom megvenni, mert olyan irritált lesz tőle a bőröm. Piros, ragyás. És a maradékot is kihajítom így 4 hónap használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.