fallback image
img
Minden bőrtípus
Lemosók, Tonikok
Lelőhely: Patikák, bioboltok, online

Dr. Hauschka Speciál Tonik

4.7
15 vélemények
Hozzáadva 2011.07.20.by

natasa

100 ml

A tisztátalan bőr alapkozmetikuma; érzékeny, tisztátalan bőrnél elősegíti a sebek gyógyulását, szabályozza a faggyúmirigyek túlzott működését, frissít, megelevenít, finomabbá teszi a pórusokat, csökkenti a mitesszerképződést.

A tisztátalan bőr kezelése egyrészt az akut jelenségek visszaszorítására irányul, másrészt a bőr alapvető áthangolására, hogy ezzel megelőzzük az újabb pattanások kialakulását. Ezt a célt szolgálja a speciál tonik, mely gyulladást enyhítő és a bőr funkcióit szabályozó növénykivonatokat tartalmaz, így kedvező hatást fejt ki a faggyúmirigyek működésére, a tág pórusokra, komedókra.

Hatóanyagok: nyúlszapuka-kivonat, körömvirág, sarkantyúka, vadgesztenyekéreg, kúpvirág, varázsmogyoró-kivonat, százszorszép-kivonat, éterikus olajok (rózsa, ylang-ylang, levendula), tejsav

6900 Ft-tól
Keresd meg ezt a terméket a Piactéren

Összetevők

Vélemények

Rendezés

Vélemény hozzáadása

Piactér

Nézd meg mások eladó kozmetikumait, vagy add el a saját termékeidet.

Több mutatása

Magazin

Szépségápolási tippjeink

Irány a Magazin oldala!