Dr. Hauschka

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 7590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 20.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Wellbe, 7590 Ft

A tisztátalan bőr alapkozmetikuma; érzékeny, tisztátalan bőrnél elősegíti a sebek gyógyulását, szabályozza a faggyúmirigyek túlzott működését, frissít, megelevenít, finomabbá teszi a pórusokat, csökkenti a mitesszerképződést.

A tisztátalan bőr kezelése egyrészt az akut jelenségek visszaszorítására irányul, másrészt a bőr alapvető áthangolására, hogy ezzel megelőzzük az újabb pattanások kialakulását. Ezt a célt szolgálja a speciál tonik, mely gyulladást enyhítő és a bőr funkcióit szabályozó növénykivonatokat tartalmaz, így kedvező hatást fejt ki a faggyúmirigyek működésére, a tág pórusokra, komedókra.

Hatóanyagok: nyúlszapuka-kivonat, körömvirág, sarkantyúka, vadgesztenyekéreg, kúpvirág, varázsmogyoró-kivonat, százszorszép-kivonat, éterikus olajok (rózsa, ylang-ylang, levendula), tejsav

Ár: 850 Ft , Eladó: Wellbe
10 ml próba kiszerelés
Ár: 7590 Ft , Eladó: Wellbe
100 ml kiszerelés

rikiki25

2014. május 2.

Javít a bőr összképén, a gyulladásokat lehúzza. Sajnos mitesszereim továbbra is vannak, de azért kevesebb mióta használom. Szép összetevők, magas ár.. 1-2 hónap után viszont már láttam pozitív változást, így azóta is ezt használom. Egy üveg kb. 3-4 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

natasa

2011. augusztus 3.

A sima tonik után kellemes meglepetés! A normál tonikja nekem nagyon nem jött be. De ez annál inkább! A gyulladásokat tényleg nyugtatja, gyógyítja, a pórusok finomabbak lesznek, az egész bőrkép szebb lesz. Nem szárít. A tonikot nem vattalappal, hanem kézzel kell belenyomkodni a bőrbe! Ez fontos, erre külön felhívja a figyelmet. Én mindig csak próbakiszerelést veszek (többször vettem), mert csak akkor használom, amikor problémás a bőröm. Drága mindkét kiszerelés. (100 ml 6200 Ft, a kicsi 10 ml, ami 800 Ft)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

lozmor

2011. augusztus 2.

Nagyon tetszett, eddig kétszer vettem; kevesebb problémám volt a bőrömmel amíg használtam, csak túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

misoko

2011. július 7.

Nemrég keztem el használni,mert mitesszeres lett a bőröm így 30 körül,ez érdekes. A pórusaim összébb húzódtak és remekül helyrerakta bőröm felszínét,ugyanis az orrom és a homlokom gyakran kiszáradt és hámlott.Remélem hosszútávon megszünteti a mitesszerképződést is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.