Best of Beauty 2019

Dr. Hauschka

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Wellbe-n 1250 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Wellbe, 1250 Ft

Enyhén fedő, ápoló szinezőkrém, transzparens, minden bőrszínhez illik; friss külsőt kölcsönöz, szabályozza a bőr zsiradék/nedvesség-háztartását.

Ár: 1250 Ft , Eladó: Wellbe
5 ml próba kiszerelés
Ár: 7590 Ft , Eladó: Wellbe
30 ml kiszerelés
natasa

2017. június 4.

Régóta szerettem volna kipróbálni, még jó, hogy van belőle próba kiszerelés. Az én bőrömön nem mutat sehogy. Egy kis színt ad, de nem igazán tudom, hogy milyen bőrtípus a célcsoport. Lehet, hogy a világosabb bőrön jobban mutat. Az én bőröm nem hófehér, de nem is sötét.
Önmagában nem kenném fel, sűrű és nehezen kenhető, elég sötét. A hidratálómhoz kevertem egy kicsit belőle. Kicsit sötétebb lett a bőröm, plusz fényesebb. Púderrel ezek korrigálhatók, de akkor meg minek is a krém. Lehet, hogy próbálkoztam volna még vele, de úgy vetem észre, hogy a bőröm visszadobta a lehetőséget, piros kis kiütések jelentek meg rajta. Persze, nem akartam én, hogy ettől legyen, de amikor nem kentem, csillapodott, elmúltak, amikor újra próbáltam, újra megjelentek. Szóval részemről ennyi volt. Az alapozót szerintem nem helyettesíti, mert nem takar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Svetlana

2017. január 2.

A színe sötét és sajnos semmit sem ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

A színe sötét és sajnos semmit sem ért.

rikiki25

2014. június 29.

Számomra max. pontos ez a krém. Rendkívül jól hidratál, napbarnított színt ad és a megszokott hauschka rózsa illatú.
Figyelem, csak enyhén barna - barna bőrszínre jó, fehér bőrűeknek ez túl sötét! Csak egy árnyalatban kapható. Nedves bőrre nagyon könnyen felkenhető és nagyon kevés kell belőle, különben nagyon fényes - olajos hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

75eperke

2014. május 26.

Egészséges összetevőjű korrektort kerestem, és közben erre is rábukkantam, csak mintát kértem, először nem tetszett, nagyon zsírosnak találtam, de akkor csak a szemem alatt próbáltam ki, aztán ennek ellenére kipróbáltam egész arcon és nagyon tetszik, elfedi a bőr kisebb egyenetlenségeit és egészséges arcszínt kölcsönöz. Nekem teljesen jó ez a szín, bár sztem gyengébb fedésű alapozónak is beillene, nem titulálnám színezett arckrémnek, ahhoz elég erős színe van. Pattanásaim nincsenek tőle, nem viszket a bőröm, nem irritálja még az ekcémás gyulladt helyeken se! Én a legvilágosabb korrektort vettem meg szintén ebből a márkából és az például elüt. Az eggyel sötétebb korrektorral nagyon szép hatást lehetne elérni, majd beruházok arra is. :) De más fórumon olvastam, hogy nagyon kevés kell belőle, én nagyon pici adagokban viszem fel és száraz, vízhiányos bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Zsenike

2012. május 29.

Nekem nem vált be ez a krém, nagyon zsíros, nehéz, nem szívódik be. Talán száraz bőrűek tehetnek egy próbát vele, de kombinált-zsíros bőrre abszolút rossz választás. A színe szerintem sötét, és egy árnyalat létezik mindössze belőle. Nekem normál, nem túl világos bőröm van, de így is sötét volt. A szaga pedig tényleg zavaró. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Kathus.B

2011. szeptember 25.

Mivel színezett hidratáló, ezért nagy fedést nem vártam tőle, csak színezést, amit teljesített is. De sajnos néhány óra múlva csillogott tőle az arcom és másnap már pattanásos is lettem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

réka

2011. április 10.

Nagyon nem szerettem.Intenzív az illata -nekem nem tetszett.Gyakorlatilag nem takart semmit,viszont fél óra múlva zsírosan csillogott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 10.

misoko

2011. február 17.

Nem szeretem az alapozókat, így ez a termék bevált számomra. Elfedi a bőr kisebb egyenetlenségeit. Egészséges arcszínt kölcsönöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 17.

Emolliensek: Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Lecithin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Coumarin
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Bentonite 0 0

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.