Best of Beauty 2019

Dr. Hauschka

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. június 18.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

Hatása:  transzparens színezék, kiemeli és aláhúzza a bőr saját színét, kiegyenlíti az egyenetlenségeket, ápol, véd, kisimít

Bőrállapot:  a foltokban hámló és akut aknés bőr kivételével minden bőrre alkalmazható, nincs erőteljes fedő hatása

Alkalmazása:  a nappali ápoló készítménnyel együtt (vagy azok után, vagy azokkal összekeverve) hordjuk föl

Ajánlás:

• Áttetsző színezék, friss, üde, napbarnított bőrképet biztosít.
  • Tetszőleges árnyalatot érhetünk el vele.
  • A napvédő készítmények színezésére kiváló.
Fontos alkotói:  varázsmogyoró, olívaolaj, méhviasz, vasoxidok

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Nem kellemes az illata, és nekem is csomós volt, viszont szép színt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

Nem kellemes az illata, és nekem is csomós volt, viszont szép színt ad.

danikin

2017. október 14.

nagyon szépen barnít, de a nap végére sajnos eltűnik. az állaga csomós néha, ami kár ennyi pénzért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

mse02

2017. március 13.

Barátnőm vette egy kozmetikai tanácsadás után de nem tudja viselni a szaga miatt.
Az én arcomon pedig nem tudom olyan vékonyan kenni, hogy ne üssön el a fehér bőrömtől.
Így nem tudom kideríteni milyen hatása van a bőrre hosszú távon, használható funkciót nem találtunk benne ketten sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

estokani

2017. március 2.

Hogy ez mennyire büdös!!!!!!!!!
Minden jó véleményem felett ez a mondat áll. Ezért nem engedhetem meg, hogy ne írjak a számlájára -1csillagot. Főleg aztuán bántja az orrom, hogy hosszú ideje szinte minden kozmetikumom illatmentes.
Fényvédőbe keverem, mert nagyon fehér és sápadt vagyok és nagyon örülök neki, mert nem találtam eddig megfelelő állagú színezett fényvédőt. Az ugyan most sincs, de legalább keverek magamnak. Jó, hogy lehet szabályozni a színt. Nincs természetellenes hatása, szépen és sokáig fennmarad. Este a lemosásnál ez tökéletesen látszik a vattakorongokon is. Nagyon klasz kis termék, csak az a szag.... -nem tudok fölötte napirendre térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Hogy ez mennyire büdös!!!!!!!!!

Tamcsi

2016. december 13.

Mindig van belőle itthon. Feldobja az arcszínt (főleg akkor, ha van egy kis alapszíne az embernek), szép, napbarnított színt ad.
Én olajjal/ hidr. Arctejjel keverem, nálam ez vált be.
Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég.
Fedése nulla, úgyhogy bbc vagy alapozó leváltására nem alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Én olajjal/ hidr. Arctejjel keverem, nálam ez vált be.
Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég.
Fedése nulla, úgyhogy bbc vagy alapozó leváltására nem alkalmas.

hajasbaba

2016. augusztus 18.

Én sem keverem össze hidratáló krémmel, hanem önmagában ujjal ütögetem fel a járomcsontra és környékére. Gyönyörű napbarnított színt ad és lemosásig tartja is magát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Ancsi81

2015. július 14.

Imádom ezt a színezőt! Nem használok sem alapozót, sem púdert. Évek óta csak ezzel a csodaszerrel adok egy kis tónust a bőrömnek. Egy időben a Gesichts Milch- el összekeverve vittem fel, de ma már csak egy fél borsónyit pumpálok az ujjamra és azzal viszem fel a bőrömre (a járomcsontra és környékére). Nagyon szépen kiegyenlíti és színt kölcsönöz a bőrnek. A pólusokat sem tömíti el. Télen is szép üde színem van tőle, nyáron meg pláne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

rikiki25

2014. május 2.

Nyárra nappali krémbe keverve ad egy kis színt. Nem tömíti el a pórusokat, viszont nincs komolyabb fedése. Tényleg csak egy kis színt ad és egységesíti az arcot. Semmiféle bőrhibát nem fed el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

rata.sum

2013. március 23.

Nyáron nyúlok érte, fényvédőhöz keverem, hogy ne legyek sétáló hulla. :) Nem olyan szép a bőrképem tőle, mint egy jó alapozótól, de a legforróbb (35+) napokon alapozót már nem tudnék viselni. Ad egy kis színt, nincs "súlya", nem irritál - nem nélkülözhetetlen, de jó, hogy létezik ilyen termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

misoko

2011. július 7.

Nagyon szeretem,mert nem tömíti el a pórusaimat és én kifejezetten nem tudom elviselni a maszk hatású alapozókat,főleg nem nyáron és ez olyan mintha semmi nem lenne rajtam egészséges tónusú bőrt kölcsönöz. Nem kell félnem attól,hogy elmaszatolódik vagy foltos lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil
Emulgeálószerek: Lysolecithin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Linalool, Farnesol, Benzyl Benzoate, Limonene, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Coumarin
Színezékek: CI 75810, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.