Dr. Hauschka

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2012. július 1.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Wellbe, 850 Ft

Smink eltávolítására bármely bőrállapotnál használható. Esti tisztításra az érzékeny, száraz és normál bőrállapot esetén javasolt.

Ár: 850 Ft , Eladó: Wellbe
10 ml próba kiszerelés
Ár: 7260 Ft , Eladó: Wellbe
145 ml kiszerelés
szitakötő

2018. augusztus 5.

Update (2018.08.03.) sajnos el kell vennem két csillagot, a kezdeti lelkesedésem csúnyán letört: a Hauschka termékek teljesen kinyírták az arcomat, ha nem krémeztem folyamatosan, borzasztó állapotban volt. Nem is csodálkozom, ennél a terméknél Alkohol a 2. összetevő!!!!. Nem akarom ráfogni ezekre a termékekre, de időközben rosacea is előjött nálam. Mindenesetre teljesen dehidratált, ultraérzékeny lett a bőröm az 5 hónapban, amíg Hauschkáztam. Másnak ettől még jó lehet, ezért nem vonok le többet.

2018.03.05.: Ha lehetne, 4,5 csillagot adnék neki. Nagyon kellemes az állaga, puha lesz utána a bőröm, de nekem a sminket nem szedi le rendesen, vagy több vattás kört is le kell futtatnom. A szememet icipicit csípi, de nem pirosodik be tőle. Esténként használom a tejet, reggel a mélytisztító krémet.

Most vettem kifejezetten arctisztító kendőt (mikroszálas kozmetikai kendő, igazából az lenne a lényege, hogy önmagában, kozmetikumok nélkül, vízzel lehoz minden sminket), pár napja azzal törlöm meg a vízzel-tejjel megmosott arcom. Na, ennyi "csalással" viszont tökéletesen lejön minden smink. Szóval az 5 csillag csak ezért a kombinációért jár.

Ja, a Hauschka tisztító maszkot is ezzel keverem ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Ja, a Hauschka tisztító maszkot is ezzel keverem ki!

munoom

2016. augusztus 19.

hát nem rossz, de valahogy nekem nem annyira ütött be, mint ahogy itt többen állítják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

CBlue

2016. június 22.

Nagyon kellemes illatu, szepen lehozza a sminket. Az osszetevoi szamomra lehetnenek szebbek, egy ido utan nem birta a borom. Egyetertek az elottem szoloval, nehez kiszedni egy ido utan az uvegbol, kulonbozo trukkokhoz kell folyamodni. Nekem ettol jobban bevalt a tiszta mandulaolaj pl. a szemspiral leszedesere vagy a szinten tiszta koromviragolaj. A tobbit pedig szepen lehozzak a jo arclemosoim, es szeretem hasznalni a kis szilikonkorongot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Ildie

2016. május 27.

A szuperpraktikus kszerelésből, ami egy émálom nem jön ki az anyag. 1/3-át fülpiszkálóval bányásztam ki, mert üveg és nem lehet szétvágni.
A sminket nem szedi le rendesen, a 3. vattakorong után is a másik lemosóval még tudok leszedni sminket, pedig csak arcra használtam, szemre esélytelen.
Az összetevői nevetségesek, a második az alkohol és a végén 5 illatanyag szerepel.
400-550 forintért elégett is lehetnék, de ez sokkal drágább ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

400-550 forintért elégett is lehetnék, de ez sokkal drágább ennél.

jucika

2016. április 23.

Kellemes állag, sokáig tart, gyengéd, kellemes gyógynövényes illat. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Ancsi81

2015. július 14.

Három éve csak ezt a tisztító tejet használom. Vizes arcra viszem fel egy vattával, alaposan áttörlöm, majd bő vízzel leöblítem. Szépen leszedi a sminket és az egyéb szennyeződéseket, nagyon jó tapintású, üde lesz tőle a bőröm. Praktikus az adagolója, kiadós mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Gwen1026

2015. január 30.

Jó illatú, gyengéden tisztító tej. Nem irritál, nem csíp. Praktikus adagolóval. Az átlátszó üvegnek köszönhetően látszik, hogy mennyi van még benne. Finom az illata. Utána selymes a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

rikiki25

2014. március 17.

Már jó ideje használom. Nagyon szépen leszedi a sminket és az egyéb szennyeződéseket a bőrről. Érzékeny bőrre is szuper, nem irritál, nem csíp. Nekem egy üveg úgy 3 hónapig kitart. Nem olcsó, de nagyon bőrbarát, szép hatóanyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

hajasbaba

2014. január 29.

Nagyon tetszik az illata, imádom az állagát, ahogyan lágyan, selymesen tisztít. A bőrömnek nagyon jó, sokkal szebbnek látom mióta ezt használom. Nem szárít, nem zsírosít, szememet sem csípi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

kiprobaltam.hu

2013. július 9.

Régóta kerestem imádott, szuperhatékony, mégis természetes sminklemosóm parabénmentes változatát, és úgy tűnik megtaláltam: eddig csak ennek a sminklemosónak sikerült lelöknie a trónról. A legbrutálisabb szemsminket is leszedi, ha meleg vizes vattakorongra nyomom, kicsit rányomogatom, hagyom hatni, és utána már csak meglepődnöm kell, mennyit leszed egy húzásra. Szembe kerülve icicpicit csíp, de annyi jó tulajdonsága van, hogy ezt simán megbocsátom neki. Először csak próbakiszerelést mertem beszerezni, de már teljes nagyságában is rendszeresítettem :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Bentonite 0 0