Dr. Hauschka

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 6 250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. október 20.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 6 250 Ft

Beburkol, védelmet nyújt a bőrnek, érzékeknek. Időjárás-érzékenység esetén a Tőzeg-levendula olaj segíti a nyugodt alvást, nyugtalanság, idegesség estén az ápoló olaj láthatatlan védőburkot képez bőrünkön.

Ár: 5610 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 6 250 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Indira

2021. január 26.

A fürdő esszenciából volt mintám, és totál beleszerettem az illatába. A levendulának egy különösen finom, szinte éteri változata ez, csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla. Stresszes-feszült napokon engem szinte gyógyít, főleg este, elalvás előtt kenem magamra. Tényleg csodásan beburkol!
Állaga egyébként eléggé olajos, össze kell rázni használat előtt, nem szívódik be gyorsan, az illat velem marad jó ideig. Az ápoló hatását nem tudom annyira, hiszen nem is az a lényeg itt.
Az üvege nagyon praktikus a kinyomóval. Levendula kedvelőknek, és érzékeny lelküeknek mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.