Dr. Immun

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Megújult változat!

Hajhullás, korpásodás ellen, hajregeneráló hatású sampon gyógynövényekkel.

incifinci28

2021. január 27.

Imádom ezt a sampont! Korpásodás miatt vettem a kis spréjével együtt és eltűntette a korpát,viszketést,piros foltokat a fejbőrről. Lemosáskor érezni, hogy tisztább, erősebb a haj. Ha ez a flakon elfogy kipròbálom a koffeines fajtáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

CsVGabi

2020. november 26.

Pár éve 2 flakont használtam el belőle - szerettem, de valamiért váltottam, talán kicsit szárította a hajamat. Szerintem még visszatérek rá, csak még próbálgatok, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

vszilvia

2020. október 18.

Eddig háromszor mostam vele hajat, így a hajhullás csökkenéséről még nem tudok nyilatkozni, de gyönyörű ragyogó, egészséges kinézetű a hajam tőle. Az első mosás után többen megdicsérték, hogy milyen fényes a hajam. Remélem a hajhullást is megállítja:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 18.

zsizsebiH

2020. február 10.

Nagyon meg vagyok vele elégedve vele, több éve használom időnként újra és újra. Anno hajhullásra vettem a hajcseppel, balzsammal együtt, és sokkal jobb lett tőlük a hajam. Tulajdonképpen olyan jó volt, hogy azóta is főként telente visszatérően használom, mert nekem akkor valahogy mindig több bajom van a hajammal, de ezek a termékek érzem, hogy sokat segítenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Erika27

2020. február 7.

Jöttem lepontozni. Egy hónapja használom a sampont és a balzsamot a vitaminnal együtt. Nekem sajnos semmit sem ért. Anno Bánfit használtam(sampon+balzsam+hajszesz) megbántam, hogy lecseréltem. A hajvitamin sem ér semmit. A Folcapil ezerszer jobb nála.....bár drágább is. Egy pontot kap azért mert nem bántja a hajfestéket a Bánfival ellentétben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

hjh666

2020. január 17.

Tökéletes. Teljesen elégedett vagyok. Sebhorreas fejbőröm 3 hét alatt rendbe tette, hajhullást is mérsékelte. Újra vettem. Kicsit gubancol,hosszú haj nehezen fésülhető ki, bőséggel igényli a haj a balzsamot, de ez legyen a legkevesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

sweetyou

2019. október 24.

Nekem nincs bajom ezzel a samponnal, elégedett voltam vele, amikor hajhullás miatt többször vettem. Az illata kellemesen gyógynövényes, se nem szárította, se nem zsírosította a hajamat. Most már nem használom, mert megszűnt a hajhullásom, de az 5 csillagot megkapja tőlem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Régóta használom visszatérően, mert fantasztikus ez a sampon, kiemelkedik minőségben. Ha valamilyen negatív hatás éri a hajam, mindig ehhez térek vissza, hogy rendbe rakja. Anno hajhullásra vettem először, és azt is megszüntette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

thepinkpanther

2019. szeptember 2.

Pár hónapja tartó, hormonális eredetű hajhullásom van (fogamzásgátló elhagyása). 2-3 naponta mosom vele a hajam, az illata szerintem elviselhető, jól tisztít, speciel az én hajamat nem szárítja. Zsírosodást megszüntette, babahajakat növeszti és szép fényt is ad. A hajhullás mértéke még sajnos nem csökkent, de hosszabb használat esetén reménykedem benne hogy az is megoldódik. Gondolkodom a balzsamján is, hátha kiegészítő kezelésként jót tenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Niki0215

2019. augusztus 27.

Régebben használtam, nagyon kiszárította a hajam, seprű szerű lett tőle , a szemembe ha pici belement, nagyon csípte...Egyik terméke sem vált be csak a rózsa hajsampon, de az is csak az illata miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.