Dr. Immun

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   dm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Lelőhely:   dm
Kategória:   Samponok

Megújult változat!

Hajhullás, korpásodás ellen, hajregeneráló hatású sampon gyógynövényekkel.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Zanzo
Állapot: Félig van, Helyszín: Zalacséb, fizetés: Utalás, posta (vevő terhére) és személyes átvétel is lehet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fancsi01

2022. február 16.

Nekem nagyon bevált, a hajhullásom szinte el is múlt…viszont nagyon nagyon zsírosítja a hajamat! Előtte hetente 1x-2x elég volt megmosni, most már a hajmosás utáni másnap tiszta zsír a hajam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 16.

faniboy

2021. december 30.

Ezen az oldalon jókat írtak seborrheas fejbőrre való használatra, így én is használatba vettem. A tapasztalatom vele jó, de nem 100%-os megoldás. Időnként kell mellé használni egy Nizoral sampont is ha nagyon előjön a viszketés és a korpa.
Azonban had adjak egy tuti tippet, nemrég elkezdtem szedni napi egy cink tablettát, a korpa mennyisége drasztikusan visszaesett és látok új hajszálakat nőni, mindenkinek ezt ajánlom.
Seborrhea dermatitis-re visszatérve, biorezonancián kijött, hogy kerüljem a tejtermékeket, különösen a túrót, a sajtot, ezek elhagyása önmagában segített, hogy szebb legyen a bőröm és ne legyen begyulladva az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 30.

Mrk93

2021. október 27.

Több sampont kipróbáltam a seborrheás fejbőrömre és ez az első, ami tényleg segített. 2 hét használat után teljesen megszűnt a probléma és azóta nem jött vissza, pedig nem kimondottan korpás fejbőrre ajánlott ez a sampon. Látványosan nő tőle a hajam és szép, fényes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

cheetah

2021. szeptember 28.

Szuper sampon volt, sok másikkal együtt ennek is köszönhető, hogy hajproblémáim megszűntek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

fancy917

2021. július 1.

Szeretem ezt a sampont, nekem a cseppek kevésbé váltak be, ez annál inkább. Már 2 hónapja használom és hatásos, emellett kellemes vele hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

bareszsopte

2021. május 6.

2021.05.06. :
Április 19. óta használom, eddig 5 alkalomnál járok. Elfogyott a másik sampon, kicsit váltani akartam.
Pozitívum, hogy nem viszket a fejem tőle + nem csípi a szemet, nem rossz az illata sem. Folyós állagú, több kell belőle, hogy habozzon. Nőnek tőle a babahajak.
Hátrány: Szárítja a hajat, nehezebb fésülködni utána, viszont gyorsabban is zsírosodik emiatt. Lazább a haj tőle mosás után, ezért nem áll be olyan jól a frizurám, mint a másik sampon használatakor. Ettől még nem rossz, valakinek beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

2021.05.06. :

SzaSza1224

2021. április 29.

Korpás fejbőrre vettem és nekem nagyon sokat segített. Az állaga folyósabb a megszokottnál, de könnyen kezelhető. Az illata is finom. A balzsamjával együtt használom, nekem teljesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

HDorina

2021. március 26.

Nagyon szerettem az illatát, az állaga folyékonyabb volt. Friss érzete volt a fejbőrömnek utána, de sajnos a hajzsírosodás csökkentésében nem segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

annacska99

2021. március 19.

Korpásodás miatt választottam, már a második flakonnal használtam el, de nem tapasztalok túl nagy javulást. Amúgy kellemes az illata, nagyon folyós állagú, emiatt kicsit nehéz volt eleinte a tökéletes mennyiséget kiadagolni. A hajhullásomra viszont azt hiszem jó hatással volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

incifinci28

2021. január 27.

Imádom ezt a sampont! Korpásodás miatt vettem a kis spréjével együtt és eltűntette a korpát,viszketést,piros foltokat a fejbőrről. Lemosáskor érezni, hogy tisztább, erősebb a haj. Ha ez a flakon elfogy kipròbálom a koffeines fajtáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.