Dr. Immun

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A ginzeng az egyik leghatékonyabb regeneráló, sejtműködést javító gyógynövény. A propolisz illatos, balzsamszerű anyag, melyet a fák rügyeiről gyűjtenek a méhek. Antibakteriális, gombaölő és hámosító hatású. A kétféle esszencia együttes alkalmazásával erősebbé és egészségesebbé válhat a hajkorona.

Alkalmazás: A sampont dörzsöljük a nedves hajra és fejbőrre, hagyjuk hatni 3-5 percig, majd öblítsük le. Szükség esetén ismételjük meg a műveletet.

april

2020. december 30.

A két csillagot csak az illatáért és a ginzeng-propolisz tartalmáért kapja. A hajhulláson nem segített, de ami a legrosszabb, iszonyat gubancot csinált a hajamból, balzsam és hajolaj után lehet csak kifésülni... Az itteni vélemények alapján vettem meg. Kár érte. Még a fél flakon megvan. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

livtyke91

2019. június 14.

Különleges ez a sampon, habár a csomagolása alapján ezt nem mondtam volna meg, de nagyon elégedett vagyok vele, és a férjem is nagyon szereti használni. Kellemes a hajnak, varázslatos az illata és a fejbőrömet sem zsírosította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

sassar

2019. május 27.

Imádtam! Az illata nagyon kellemes, mézes, hajmosás után még egy nap elteltével is éreztem a hajamon. Szépen tisztít, fényessé, puhává varázsolja a hajat, nem laposítja le. Elég egy kevés is belőle, nagyon jól habzik, még biztosan visszatérek ehhez a termékhez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

csikilany

2019. május 2.

Eddig még csak egyszer használtam, de nagyon jó tapasztalatom van vele. Nekem sokkal puhább, fényesebb a hajam tőle, nem szárítja és nem is zsírosítja a hajamat. Az illata egyszerűen pazar, szép barna a színe, így lehet látni, hogy van benne bőven gyógynövénykivonat....tehát nekem max jó !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Csodás sampon, nekem abszolút bevált! Egyszerűen nem tudok betelni az illatával, és a hajam is szereti, mert szép fényes és puha lett tőle. Balzsamot használtam hozzá, a félhosszú a hajamra kell a kifésülés miatt, de tökéletes lett az eredmény. Már többször vettem, és újra fogok még venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

85eva

2019. április 15.

Kellemes meglepetés volt! Nagyon szeretem a méhészeti termékeket minden formában, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt is. Fantasztikus az illata, és a hajam is nagyon szerette. Ráadásul a férjem is oda volt érte méhészként. Biztosan újra vesszük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

sara1980

2019. március 11.

Mivel tetszett a másik sampon is, ezt is kipróbáltam, és nagyon jó volt. Az illata is kellemes, és a hajamra is jó hatással volt. Balzsamot használtam utána, azzal is elégedett voltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

HardCandy092

2016. december 14.

Meglepően jó ez a sampon, azt hittem hogy valami átverés igazából, de nagyon puha lesz a haj használat után és nagyon kellemes mézes illatot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

orsipanka

2014. február 5.

Édesanyám rendszeresen használja, szerinte jobb mint a másik változat. Én csak 2x használtam, szerintem a hatása ugyanolyan jó, sokkal erősebbnek és élettel telibbnek érzem a hajamat, mint egy olcsó sampon után. Az illata mézes. Balzsamot kell használni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.