Dr. Jart+

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy ultra-finom mikroszálas maszk szabályozza a pattanásokat, és korrigálja az egyenetlen bőrtónust.

Rencsi93

2017. július 1.

Erzekeny borom van, konnyen kipattog, vorosodik.. Egy olasz Sephoraban talaltam ra erre a maszkra, gondoltam kiprobalom mert egyebkent is dicsertek.
Hat sajnos csak 1 db-ot vettem...:) probakepp. Erdemes lett volna tobbet, nagyon jo kis maszk, eddigi legjobb amit eddig hasznaltam. Batran adok ra 5 csillagot. Egyebkent felteve husito hatasu, de semmi mast nem ereztem. Nem irrital, nagyon is borbarat. Hagytam hatni 20 percet, es utana letorolgettem nedves vattakoronggal a felesleges hatoanyagot. Rogton a levetel utan lathato volt, hogy tenyleg sokkal elenkebb az arcom, tisztabbnak tunik.
Egyeduli negativum, hogy kicsit ragacsos marad az arc, meg ugy is,hogy utana letoroltem. Ez kicsit zavar. De ettol eltekintve batran ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Glutathione
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Betaine, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Erythritol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak