Dr. Kelen

Ár:   2668 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tartósítószert, illatanyagot, paraffint nem tartalmaz. Az esztétikailag zavaró narancsbőr és stria kezelésének igen hatásos módja a cellulit elleni masszázs, melynek hatékonyságát a célzott, korszerű, bőrbarát összetételű masszázsolaj jelentősen fokozza. Az eukaliptusz-, zsálya-, citrom- és mentaolaj kombinációja a maximális eredmény garanciája. Érzékeny bőrüek is bátran használhatják.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Mizuka

2015. március 29.

Maga az olaj tényleg nagyon kellemes, de masszázshoz nem a legjobb vivő anyag, mert hamar felszívódik. Testápolásra így persze szuper. A szórófejes megoldása nekem sajnos egyáltalán nem vált be, pedig kifejezetten azért esett erre a választásom. Már a kiszállításnál tiszta olaj volt a csomag, mert folyt a szórófej mellett és ugyanezt tapasztaltam használat közben is. Csöpögött mindenfelé, ahová nem kellett volna. :-( Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

anitaanett

2015. január 23.

Anyukámnak vettem ajándékba, mert szereti a masszázsolajokat, ezért úgy gondoltam meglepem vele. Sok más olajat használt már eddig, de egyikkel se volt 100%-osan megelégedve. Ezt az olajat rendszeresen használja, nagyon meg van vele elégedve! Én is kipróbáltam már párszor, tehát én is biztosan állíthatom, hogy jó vétel volt. Az összetevőit tekintve nem tartalmaz semmilyen káros anyagot, ezért is esett rá a választásom, remek illata van, először kicsit furcsa volt számomra, de már megszoktam és most nagyon tetszik. Kellemes, puha érzetet hagy a bőrön és a többi olaj esetében azt tapasztaltam, hogy nagyon soká szívja be a bőr és a ruhát mindent összefogja, ezt az olajat azonban viszonylag hamar beszívja, ez is egy jó pont. A kiszerelése is tetszik, hogy pumpás adagoló van rajta, könnyen ráfújható bármely testrészre és nem folyik össze vissza. Szerintem sokáig elég lesz még így is, hogy ketten használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Juniperus Communis (Juniper) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.