Dr. Kelen

Ár:   1840 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók

Narancsbőr elleni krém

Az esztétikailag zavaró narancsbőr (cellullit) elleni harc hatékony fegyvere. Naponta történő rendszeres használata javasolt a narancsbőr megelőzésére, ill. a meglévő gödröcskék csökkentésére. Az organikus gazdaságból származó bio rozmaring-, eszcin, koffein, karnitin, és szőlőmagkivonat tartalma serkentik a mikrokeringést, gyorsítják a salakanyagok bőrből való távozását. A lágy krém eközben hidratálja a bőrt.

Hypoallergen, tartósítószert és színezőanyagot nem tartalmaz. Gyorsan beszívódik, nem hagy foltot a ruhán.

Aktív anyagai: bio rozmaring-kivonat, eszcin, koffein, karnitin, szőlőmag kivonat.

Marietta1977

2017. október 4.

Egyáltalán nem voltam képes néhány alkalom után használni egyrészt az illata nem tetszett, az állaga sem igazán, valamint alapvetően nem hiszek a narancsbőr ilyen fajta kezelésében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

anett8820

2017. április 30.

Tudom, hogy nem ez a krém fogja eltüntetni a naracsbőrt nem is vártam tőle viszont valóban nekem is nagyon puha selymes lett a bőröm a combomon. Nagyon hamar beszívódik, nem ragacsos az illata/szaga viszont nekem nem jön be. Másik dolog ami nem tetszik az a kiszerelése. Elég sűrű krém, így a pumpás dobozából én nagyon nehezen tudom kicsalogatni. Még van benne rengeteg, de nekem a pumpa nem veszi fel, így kicsit kínlódás kinyerni belőle a cuccot. A flakonja pedig túl kemény a szétvágáshoz. Alapból imádom, ha pumpás egy termék, de ez szerintem túl sűrű ahhoz, h könnyen lehessen használni. De egyébként ezt leszámítva tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

csill87

2016. július 18.

Én nagyon szeretem ezt a terméket és ugyan még csak a felét használtam el, de nagyon nagy az esély rá, hogy állandó lakó lesz a fiókomban.Nincs durva narancsbőröm, szerintem teljesen átlagos mennyiségű van csak, az a fajta kevéske, amit egészséges életmóddal lehetne inkább eltüntetni, én sem hiszek ebben, hogy pusztán egy krémtől elmúlik az ilyesmi. Külön szimpi nekem, hogy ez a termék nem is ígéri, hogy teljesen eltünteti azt, csak hogy csökkenti. "Sajnos" mivel nekem kevés van, így nem veszek észre rajta változást, de én nem is azért használom az ilyen termékeket.
Ezekben általában kémiai hámlasztó van, amitől nagyon puha lesz a bőr, viszont én mikor olyan testápolót kerestem, amit eleve ilyennek akarnak eladni, azok sokkal drágábbak voltak ezeknél. Úgyhogy én ezt bizony kémiai hámlasztós testápoló helyett használom, mert nagyon durván puha és selymes lesz tőle a bőröm, és azt vettem észre, hogy sport mellett még feszesít is. Sporttal nagyon-nagyon lehet fokozni ezeknek a termékeknek a hatását. Mivel hidratálást én annyira nem tapasztaltam én emellett használok még testápolót is. Jah és majdnem elfelejtettem, hogy nagyon könnyen, gyorsan beszívódik, hamar lehet öltözni utána. Az illata kicsit furcsa, de nekem bejön.
Persze emellett sem napozás sem szoli nem jöhet szóba, mert bár az összetevőlista alapján lehet nincs benne sok kémiai hámlasztó, vagyis igazából fogalmam sincs hány százalék lehet benne, annyira selymes bőrt csinál, hogy én emellett inkább óvakodok az ilyesmitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Erina

2016. július 18.

Előttem szóló véleménye egyben az enyém is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Előttem szóló véleménye egyben az enyém is :)

Wiikii

2016. június 2.

Kellemes csalódás ez a krém. Nem gondoltam volna, hogy valóban tapasztalok pozitív hatást a használata során, mégis így lett. Nagyon puhává, simává tette a fenekemet és a combomat, kellemes az illata, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

csokibeka

2016. május 20.

Nagyon jól hidratál, iszonyat puha utána a bőröm. Hamar beszívódik, szerettem. Narancsbőr ellen semmi hatása, de ezt nem is lehet elvárni egy krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Mundow

2016. március 21.

Kellemes édeskés illata van, amit elég sokáig érezni. Gyorsan beszívódik és szép sima lesz a bőr. Narancsbőr elleni hatását nem igazán tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2