Dr. Kelen

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Erős fényvédő hatású napkrém véd a napsugarak UVA, UVB és szabadgyök-képző hatásai ellen, ezáltal védi a bőrt az idő előtti öregedéstől, csökkenti a káros bőrelváltozások kialakulásának kockázatát.
Hármas védelmet biztosít, fotostabil kémiai- és mechanikai fényvédő anyagokat, ezek hatását kiegészítő E-vitamint tartalmaz. Víztaszító összetétele biztosítja, hogy fürdéskor, izzadáskor, vízi sportok alkalmával is a bőrön marad, így a környezetet sem szennyezi. Hypoallergen, ezért érzékeny bőrűek is bátran használhatják. Arcra, testre egyaránt használható. Tartósítószert nem tartalmaz.

Gabria

2019. november 10.

Tavaly ilyen krémet használtunk, és meg volt vele elégedve a család. Igaz, hogy izzadt az én bőröm legalább is, de ez eddig az összes napkrémre ugyanúgy jellemző volt, szóval nem vonok le emiatt pontot. Nem égtünk le, nekem még csak egy kis színem sem lett, aminek igen örültem is. A víz nem mossa le, szóval strandra is kiválónak bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Anetty

2019. július 21.

Hát nem is tudom... vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Az biztos hogy nagyon nehéz elkenni, kb. 5 percig próbáltam bemasszírozni a bőrömbe, de így is kicsit még látszódott a krém. És a mellkasomon pici piros pöttyök jelentek meg másnap, szerintem ettől mert mást nem kentem rá. Annyi a jó benne hogy tényleg víztaszító hatású és nem égtem le vele.
Sajnálnám kidobni, szóval adok meg neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Sajnálnám kidobni, szóval adok meg neki esélyt.

katar

2018. augusztus 9.

Én az spf20-as verzióját használom, de majdnem ugyanaz. Szép INCI-k, kellemes illat. Állagra elég nehéz, és izzad tőle a bőröm, de megéri, mert borzasztó hatásosan véd!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

6vilag

2018. július 7.

Tudatosan választottam ezt a márkát, mert hazai és jók a vélemények róla. Egy hét balatoni nyaralásra vittem a könnyen leégő fehér bőrömhöz. Tényleg szikrázó napsütés mellett teszteltem a forró július végi napokon.
Egy alkalommal, még a nyaralás elején picit megpirult a karom, de nem fájdalmas pirosra, csak éppen hogy. Nem fájt, másnap is ezzel kentem, és továbbiakban már nem pirultam.
Nagy hibája a nehézkes elkenése, de ugyanakkor ezzel a tulajdonságával tényleg vízlepergető és nem is ázott le a bőrről. Egyetlen helyet hagytam ki
véletlen a használatánál ott megégtem, de sehol máshol nem.
Második nyár vele. Kicsi maradt tavalyról, hát ...arra emlékeztem, hogy nehéz kenni, de arra már nem, hogy ennyire. Hófehér marad a nyomán a bőr, lehet percekig masszírozni, mire eltűnik, és nem látszik már. Mind emelett valahogy kicsapódik az állagából a víz. Ez még jobban megnehezíti a kenést.
Szerencsére véget ér a flakon, és bár jó termék mivel soha nem égtünk le mellette, de a kifejezetten nehéz kenés miatt a jövőben hanyagolom. Emiatt csak négy csillag. Ha újratervezik, és valami praktikusabb adagolású vagy csomagolású és állagú lesz, újraveszem, hisz én támogatnám a hazait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

véletlen a használatánál ott megégtem, de sehol máshol nem.

hnica

2017. augusztus 29.

Engem őszintén szólva nem nagyon érdekelnek az összetevők, csak az, hogy reagál a bőröm a termékre. Ez a termék kiütött. Csak a dekoltázsomra kentem belőle, és kb. 1 óra múlva megjelentek a kiütések. Úgyhogy részemről ez a használhatatlan kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

KuliKali

2017. augusztus 13.

Mintába kaptam két kicsi csomagot a kontaktlencsémhez. Egyáltalán nem tetszik sajnos. Elhasználtam szörfözéshez,nem is védett egyébként rosszul csak annyira lehetetlen eldolgozni hogy konkrétan nem csúszik a bőrömön. Viszonylag hamar beszívódik és vízhez érve furcsán viselkedik,gondolom a vízállóság miatt így kiül a bőrömre. Nem rossz termék,de ilyenem se lesz soha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

ursuska

2017. július 24.

Nagyon jól véd, a kémia fényvédők mellett fizikait is tartalmaz. Egyetlen problémám, hogy nehezebben lehet kenni a bőrön, mint számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

zoldgekko

2017. január 23.

A Hortobágy közepén egy nyári sportrendezvény félmaratoni távjának lefutásához kellett hirtelen vennem fényvédőt, mert otthon hagytam a sajátom. Szerencsére a Dr. Kelen márka standjánál tudtam venni. Jelentem: 2 óra 50 perc folyamatos napon tartózkodás alatt, állandó izzadás mellett sem égtem le (pedig fehér bőrű, leégésre hajlamos a bőröm). Kellemes, friss illata van, nedvesen/vizesen sem látszik a tejszerű réteg az ember testén. Nálam bizonyított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

szoszigabi

2016. július 12.

Még február-március környékén vettem meg, brutálisan le volt árazva, gondoltam jó lesz nyárra. Hát, zseniális! Tényleg nem jön le a vízben Sem, sürü krém, de könnyen kenhetö. Nagyon fehér böröm van, a 30-as szuper volt, egész nap napon voltam, csak egyszer kentem újra. Nem irritált, nem szárított, nálam tuti újravevös lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

vadcseresznyefamag

2016. július 4.

Még a régi csomagolásút vettem meg belőle, teljesen random módon, a kínain. Megszagoltam, tetszett az illata és igen olcsó volt. A hatásosságával nagyon szkeptikus voltam az első kipróbálásig.
Tökéletes sűrű állaga volt és az illata még szuperebb volt a bőrömön mint a flakonban, jól teljesített,jobban mint márkás társai.
Ugyan nem használtam el a flakont, viszont úgy elraktam hogy nem találom itthon, kerestem újra a kínain hogy veszek másikat belőle de már nem kapható náluk. Ha lesz időm tovább keresem máshol, mert csak ilyet szeretnék használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol