Dr. Kelen

Ár:   2080 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   2080 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők

• Az EU ajánlások figyelembevételével kidolgozott F50 napkrém véd a napsugarak UVA, UVB és szabadgyök-képző hatásai ellen, ezáltal védi a bőrt az idő előtti öregedéstől, csökkenti a káros bőrelváltozások kialakulásának kockázatát.
  • Hármas védelmet biztosít, fotostabil kémiai- és mechanikai fényvédő anyagokat, ezek hatását kiegészítő E-vitamint tartalmaz.
  • Víztaszító összetétele biztosítja, hogy fürdéskor, izzadáskor, vízi sportok alkalmával is a bőrön marad, így a környezetet sem szennyezi.
  • Hypoallergen, ezért érzékeny bőrűek is bátran használhatják.
  • Arcra, testre egyaránt javasolt.
  • Tartósítószert nem tartalmaz.
  • Aktív anyagai: fotostabil mechanikai- és kémiai fényvédők, E-vitamin, kamilla- és gyömbér-kivonat.

imcsi

2019. június 7.

Az összetevői sajnos nem a legjobbak, de legalább tartósítószer nincs benne. Én tavaly vettem, de mivel keveset vagyok a napon, maradt belőle. Mostanra már sajnos beszemcsésedett, de attól még mindig nagyon jól védi a fehér, érzékeny bőrömet a naptól. És végre valaminek nem az a tipikus, borzasztó naptej illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

pilleriin

2018. október 29.

Arcra, nyáron a hőségben használom. Nagyon szeretem mert nem bánt. Vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

bogyoca

2018. június 14.

Könnyen kenhető, valóban védelmet nyújt. Az illata nagyon kellemes, ráadásul szerencsére semmilyen allergén anyagot nem tartalmaz. Ez az egyetlen napkrém, amit bír a bőröm… Szuper készítmény! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

lhekszi

2018. június 8.

13 hónapos kisfiamnak vettem (miután megvettem a 6ezer forintos Biodermát és allergiás kiütései lettek tőle..), nálunk a patikában 19OO ft körül van, szerintem nem vészes. Nagyon sűrű és nehéz eloszlatni, de cserébe tényleg jól véd és nem kell olyan sűrűn újra kenni, jó pár pacsálást kibír. Ja és ettől nem lett kiütéses a fiam se, bírja a bőre, pedig amúgy abszolút nem érzékeny bőrű, semmivel nem volt eddig gondja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

eperturmix

2017. augusztus 21.

Nagyon hatékony cucc,csak kár,hogy kevés van benne,gyorsan fogy és ahhoz elég drága (a fenti ártól eltérően én 2700-ért vettem a tescoban).Nagyon jó az illata,rendes jó szagolgatni,és iszonyat tömény,de pozitivum,hogy ez aztán tényleg vízálló.Többszöri ki-be maszkálás,ugrálás,úszkálás a tengerben és a krém ugyanúgy fent van..szuper.Jómagamra nem használtam,mert nem vagyok leégős,elegendő az alacsonyabb faktor,de az úr kényes részeit letámadtam,és nagyon szépen megvédte.Egyáltalán nem égett le,de szerencsére nem is maradt fehér,egyenletesen lebarnult ő is mint a grillcsirke.Az ára miatt ha nem veszem újra,másképp nagyon megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

szanii

2017. június 12.

Tavaly vettem, akkor nagyon jól szuperált (fehér bőr), nem égtem le. Idén már szoliztam eleget és már nincs szükségem 50es faktorra, csak az anyajegyeimet szoktam ezzel kenni. Lassan elfogy, de nem bánom. Újra már nem veszem, olajat használok és már elég a 20as faktor is. Nagyon szerettem, kellemes illat, jó vízállóság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

rekababa1216

2013. augusztus 23.

Nekem sok anyajegyem van és nem megyek ki a strandra 50 faktor nélkül. Az amúgy is barna bőröm szépen lebarnul, de nem ég le. Persze többször is be kell kenni magam, de nagyon tartós a vízben is, mert elég "durván" vízlepergetős (de hát ez is ennek a lényege). Az árát én sokalltam, de megérte, mert nagyon bevált. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Musil

2013. augusztus 7.

Nagyon jól teszi a dolgát, nagyon erős napsugárzástól is tökéletesen megvéd. Ezt a tulajdonságát kiválóan demonstrálta, mikor Horvátországban nyaralva az egyik lábam térdhajlatát nem sikerült teljesen bekenni, és azon a területen gyakorlatilag szénné égtem, míg a bekent felületeket kiválóan megvédte. Az illata egész jó, de sajnos ugyanolyan utálatos zsíros érzetet hagy, ami miatt nem kedvelem a naptejek használatát. A spray változatú fényvédőktől viszont még jobban irtózom. Mivel ez 50 faktoros krém, sajnos nem valami olcsó, de ár/érték arányban messze a legjobbak közt szerepel. Ajánlom mindenkinek, akinek nagyon fehér bőre van, és komoly napsugárzásnak kitett helyre megy (tengerpartra nyaralni vagy magashegyi körülmények között túrázni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

noxibaba

2012. július 27.

Tavaly nyáron ezt a terméket használtam. Szerintem nagyon jó. Nem égtem le vele, kellemes illata volt. Sajnos egy tubus nekem nem volt elég a nyárra, kettőt használtam el. Mindenhová kentem. Arcra is. Nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

mamupipoke

2012. július 27.

ebből a sorozatból próbáltam a 30-ast a napallergiás bőrömön az arcot kivéve. jól működött! elég zsíros érzet, mégsem lettem pattanásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.