Dr. Kelen

Ár:   1640 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nobilissima, Módosítva: 2019. április 18.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Az új EU előírás értelmében a egészség védelmének érdekében a szoláriumok sugárzásának erősségét 0.3 W/m2 értékben maximalizálta. A korszerű összetételű kellemes illatú SunSolar 0.3 mély barnaságot garantál a mérsékelt sugárzás esetén is. A bőr a legkorszerűbb, legbiztonságosabb feltételek mellet is gyönyörű barna lesz és nem szárad ki. Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz.

Niki0215

2019. szeptember 7.

Még hogy kellemes illatú..olyan büdös vagyok utána mint a dög! Soha többet kategória ( bár az igazat megvallva az összes Kelen termék förtelmes szaga az ami miatt nem veszem újra ) 2 csillagot adok mert hatékonyságra tényleg szuper mindegyik Kelen, aki olcsón krémet akar szoliba, és jó hatékonyságút, de nem gond ha utána borzalmasan büdös lesz és 5 méteres körzetben érezni, annak ajánlom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Anyabanya

2017. július 28.

BORZALMAS!!! Büdös és semmivel jobban nem barnulok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

BORZALMAS!!! Büdös és semmivel jobban nem barnulok vele!

ramonanagy0669

2017. június 12.

Anyukám vette még magának, mert sokat szolizott, és gondolta, hogyha pár hónapot kihagyna akkor is tartós színe maradjon. Nem használta sokat mert rájött, hogy neki mégse kell, így elhasználgatom én.
Tény, hogy nagyon sokáig elég, hiszen ez nem naptej, amit folyton magára kenhet az emer, hanem kifejezetten szolizáshoz célszerű használni.
Na de személy szerint nekem vannak problémáim e termékkel.
Amikor bekenem magam szoli előtt, nem szoktam sok időre menni amúgy ,mindig fokozatosan, 9 perc a maximum 3 hét után.
Erre mégis leégek úgy, hogy elég alaposan bekenem magam ezzel.. két napra rá igaz bebarnul de akkor is.. nem szeretnék leégni az anyajegyek meg a szeplőim miatt..
Az illata..szolizás előtt nincs semmi illata..de szolizás után ezt nem nevezném illatnak, ez már szag..
Irtó büdös, ragacsos érzés lesz a bőrömön, utána egyből le kell fürdenem, mert nem bírom ki..
Ha reggel elmegyek szoliba, haza jövök lefürdök, akkor még utána is érzem azt a furi szagot, de aztán este is lefürdök, de akkor már végre lejön.
Nem tudom hány csillagot adjak..
annyi még hogy azt hirdetik " tartós szint eredményez".. Ha abba hagyom a szolizást, utána két hét alatt elillan a barna szín :D
Próbálgatok még más terméket ...És ezt meg nagy nehezen elhasználom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Na de személy szerint nekem vannak problémáim e termékkel.
Nem tudom hány csillagot adjak..
Próbálgatok még más terméket ...És ezt meg nagy nehezen elhasználom..

mrsszisza

2016. április 12.

Nekem nagyon bevált, először tasakosat próbáltam. De "nagy nehezen" sikerült beszerezni flakonosat is. :) Illata is jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

anikoo

2014. július 9.

Egy alkalommal használtam eddig, ez ma volt.
2 hét múlva megyek nyaralni, így kell egy kis szín. Fehér bőrű vagyok, barnulok, de viszonylag lassan. 2 napja voltam először szoláriumban 4 percre, krém nélkül. Látszott az eredmény, de a kritikusnak mondható lábszáoron, vádlin szinte semmi. Ma már 6 percet voltam, a krémet is használtam már. Megdöbbenő! A lábam is nagyon észrevehetően barnult, az arcom is, a mellkasamról, hasamról meg nem is beszélve. Nagyon tetszik az eredmény! Még 5x tudok menni nyaralás előtt, addig is használni fogom, ha lesz újabb benyomás, megírom itt. Egyelőre jár az 5 csillag.

Update! Nagyon érdekes ez a kence. 2x használtam eddig és nagyon szépen és intenzíven barnulok vele a fehér bőrömmel. Még a szolis csaj is csodálkozott, hogy 2 alkalom után milyen színem lett! Viszont ami érdekes: nincs benne elvileg önbarnító, mégis a fehérneműmet kicsit megfogta és esti fürdés után, másnap is szoliszagom van. Így arra gondolnék, hogy van benne önbarnító, viszont ebben meg azért kételkedek, mert nem kopik a színem és nem vagyok foltos, csíkos sehol, mint egy önbarnító után általában. És szép barna vagyok, nem sárga. Soha nem volt ilyen szép színem, főleg nem 3. szolizás után. Nem értem én ezt....
Update2. 4.alkalom szoli - csoki vagyok, mintha nem is én lennék. Áááááá.... ez csoda jó! :)

Újra véleményezem!
Rájöttem, hogy az önbarnító miatt barnulok, nem is a szolitól. Tengerparton leázott szó szerint. A szaga meg valami borzalom - a tavalyról megmaradt adagot kentem fel egy alkalommal. Még fürdés után is éreztem a szagát, ami nem volt más, mint az önbarnító szag. Soha többet nem használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Egy alkalommal használtam eddig, ez ma volt.

Újra véleményezem!

neoda

2013. december 22.

Én 30 db kis tasakot vettem ebből, de már bánom. Az australian gold szolikrémekhez hasonlítva azt tudom elmondani, hogy ez egy borzalom. Először azt hittem, hogy jobban barnulok, de hamar jött a sokk, hogy ez csak a belekevert önbarnító miatt van, ami ráadásul két nap múlva foltosan hámlik le. Nekem mitesszerképző is volt, jöttek tőle a pattanások :( A jobb barnulást nálam egy kicsit sem segítette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 22.

szisz5

2013. augusztus 3.

Nem tudok rosszat mondani róla, kellemes a használata, bár nincs túl sok összehasonlítási alapom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

olin

2013. augusztus 2.

Én már az újabb dizájnú csomagolást vettem, nemtudom belül változott-e valami. Nem vagyok szolis/napozós, elsősorban az anyajegyeim miatt, csak most akartam egy kis alapszínt nyaralás előttre.
4x6 perces bérletet vettem a szoliba, féltem hogy kevés lesz, úgyhogy levadásztam ezt a krémet.
Hát csúcsszuper, komolyan! Most a 2. alkalmon vagyok túl, szép, természetes, egyenletes barnaságom van - 12 perc után, úgy, hogy elég hófehér voltam! (Nem is tuti hogy lejárom a bérletet, nehogy teljesen csoki legyek...)
Az illata tényleg "egzotikus", ahogy a leírás mondja. :) Vaníliás-banánra emlékeztet, egyáltalán nem zavaró, mondjuk mikor "ráég" a bőrre, akkor azért nem szeretek túl sokáig emberek között járkálni. :)
Igza, rásegítettem megfelelő hidratálással és bőrradírozással, de szerintem a barnaság nagyja ennek a szuper krémnek köszönhető.
Már csak a kopására vagyok kíváncsi, majd updateelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Már csak a kopására vagyok kíváncsi, majd updateelek.

ramnaat

2013. május 14.

Nekem is nagyon tetszik a hatása, egészen elképesztő. Még a Férjem is észrevette, amikor meglátott (kb. fél nappal a szolizás után találkoztunk), első mondata az volt, hogy de szép barna vagy.
1-2 körmömet sajnos kicsit befogta, pedig azért fél órán belül mostam kezet, illetve erősen érezhető volt sokáig (még fürdés után is) a "barnulás illat". Ennek ellenére tetszik.

Hol tudtatok venni tubusost?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Hol tudtatok venni tubusost?

NinaBaby

2012. október 18.

Müllerbe van 200 Ft-ért, akit érdekel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

Müllerbe van 200 Ft-ért, akit érdekel :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.