Dr. Kitzinger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ezzel az arcvízzel fejezzünk be minden tisztítást és készítsük elő a bőrt az ápolásra. A 4,5 pH-értékű tonik nagyon kíméletesen élénkíti és tisztítja a bőrt. Ennek köszönhetően jobb a hatóanyagok felvétele.

A varázsmogyorót tartalmazó tonik összehúzza a pórusokat és gyulladáscsökkentő hatású. A természetben a juharban, a búzacsírában, a nadálytőben vagy a feketegyökérben előforduló többszörösen aktív hatóanyag puhává teszi a bőrt. Kisimítja, eltávolítja az elhalt pikkelyeket és növeli a bőr nedvességmegőrző képességét. A B5- provitaminnal együtt megakadályozza a bőr irritálását. Hidratáló hatású.

Kiszerelés: 200 ml

wishes

2013. július 27.

Én nem nagyon használtam eddig tonikot, mert az a helyzet, hogy kicsit lusta is vagyok ilyen szinten bővíteni az arcápolási rutinomat, viszont erre a termékre nagyon kíváncsi lettem, ezért befogtam.
Szépen megtisztítja az arcom a maradék szennyeződésektől, és tényleg kellemesen frissít, nem hagy fura réteget maga után, és friss, citrusos az illata. Nálam végül reggelre csúszott, arra használom, hogy smink előtt áttöröljem vele az arcom. A bőröm is sokkal frissebbnek néz ki töle, szépen leszedi a homlokomról a felesleges faggyút, és könnyebb utána sminkelni is
Ami nagyon zavar benne, hogy csak lokálisan tudom használni - zsírosodásra hajlamosítja a homokomat, szóval inkább csak a száraz részekre használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.