Dr. Konopka's

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillaszekely, Módosítva: 2017. október 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

A Dr. Konopka's Hajhullás elleni sampon levendula illattal ajánlott minden hajtípusra. Erősíti a hajtöveket, megelőzi a hajhullást. BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

800 Ft Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Sampon
Ár: 800 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

skincarejunkie

2020. július 17.

A hatását egyáltalán nem éreztem. A fejbőröm is korpás lett utána, pedig azelőtt soha nem volt ilyesmi problémám. Miután kimostam, zsíros tapintású és fénytelen volt a hajam. Ha valaki természetes sampont keresne, akkor ezt semmiképp nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

freka123

2020. július 7.

Nagyon régóta hullik kb. tincsekben a hajam, ami azért zavart, mert fiatalabb koromban (17-18 évesen) rengeteg és dús, vastag hajszálam volt. Sajnos azóta kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, ami nagyon megnehezíti, hogy megnövesszem a hajamat vagy akár azt, hogy dúsabb legyen. Így idővel sok hajam hullott ki, majd elveszítette a fényét is és folyamatosan töredezett... nem igazán próbáltam más sampont használni, mert úgy gondoltam, hogy ez inkább a szervezetemtől függ, ezért inkább hajnövesztő/hajhullás elleni bogyókat szedtem (a Revalid kapszula például ténylegesen hatott, de amint vége lett a kúrának ugyanúgy hullott a hajam). Mindezek utána csak úgy sétálgattam az Eurofamily-ben és megláttam leakciózva ezt a sampont; minden előzetes utánaolvasás nélkül megvettem. Eddig 4x használtam a sampont, de már az első alkalom után csodát tett. Eddig tincsekben hullott a hajam, és már az első alkalom után redukálódott ez a szám. Eleinte nem mertem önmagában használni, így összekevertem a másik samponommal, ami Head&Shoulders volt, de már önmagában használom és hajmosás során még a Garnier Botanic Therapy ricinusolajos pakolását alkalmazom. A kettő együtt valami hihetetlenül szuper. Fényes, egészséges és dús a hajam, a könnyen fésülhetőség miatt nem kell rángatni benne a fésűt (egyébként is lentről felfelé fésülök), szóval tőlem megkapja az 5 csillagot!:) Ezen kívül még azt is elmondhatom róla, hogy 4 napig hajat sem kell mosnom, a 4. napon kezd el zsírosodni és lelapulni, ami nekem kezd megváltás lenni, mert eddig 2 naponta mostam hajat. Még azt ajánlom, hogy ha nem muszáj, akkor ne szárítsátok a hajatokat a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

culinnan

2020. május 12.

Ez volt az első KONOPKA sampon, amit kipróbáltam, mert erős hajhullásra kerestem gyógyírt.
Önmagában sajnos nem tapasztaltam ezen a téren számottevő változást. Minimálisan csökkent csak a hajhullásom tőle. Akkor tapasztaltam számottevő változást mikor a VARGA cseppel együtt használtam. (VARGA csepp mindig is hatásos volt nekem.)
Az illata erőteljes levendula, aki nem szereti annyira annak émelyítő is lehet akár. Én alapvetően szerettem.

Azért adnék neki 3 ⭐︎-ot, mert azóta van összehasonlítási alapom. A narancssárga tápláló KONOPKA nekem az abszolút 5⭐︎, a zsályás volumennővelő 4⭐︎ és ez 3⭐︎, mert ez nehezítette el legjobban a hajam és zsírosított is kicsit.
A csomagolás továbbra is katasztrofális, várom már, hogy pumpás adagolófejre váltsanak.

Összességében egy hajhullásra esetleg hatásos, átlagos samponnak mondanám, semmiképp se egy rossz termék. Ár-érték arányt tekintve meg pláne nem rossz az 500 ml-es kiszerelésével.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

gwren

2020. április 5.

Sajnos nekem ez a termek abszolút nem valt be.. Nehez volt kimosni a hajambol, es hiába öbliem ät többször olyan erzes mintha úgyis samponos maradna az ember haja. Nemcsak a hajhullasban nem segít de meg zsírosodik is tőle a hajam. Az egyetlen pozitívuma az illata, de sajnos a hajamon hajmosas után az sem marad meg... En semmiképpen nem ajanlanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 5.

nyuszika39

2020. január 3.

Nem is tudom mit mondhatnék...Már mindent bevetettem mértéktelen hajhullásom ellen, de a mértékén sajnos ez sem csökkentett.... nem pontozom le, mert rosszat nem tett, de jót sem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

sedo80

2019. december 21.

Szülés utáni hajhullás nagy ijedtség a legtöbb nő számára. Nekem is csomókban hullott, több mindent kipróbáltam. Egy nyereményjáték keretében megkaptam a sampont és a szérumot is. És láss csodát, megállt a hajhullás, és igen, elnehezíti a hajat, de legalább maradt hajam :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

engelagica

2019. november 11.

Két alkalommal próbálkoztam vele... Azóta is a fürdőszoba polcon "porosodik". Iszonyatosan elnehezítette a hajam. Még zsírosabbnak éreztem a hajam, mint hajmosás előtt. Soha többet nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Saretin

2019. július 25.

Nagyon szeretem az illata miatt. A levendulás samponok és balzsamok nálam jó hatásúak, az érzékeny fejbőröm megnyugtatják. Jó volt benne, hogy kevés is elég, és nagyon sok volt a tégelyben, így sokáig is tartott, de száraz maradt utána a hajam, a balzsama meg egyszerűen iszonyatos volt: darabos és semmi puhaságot nem adott. VISZONT: amit ígért beváltotta: alig hullik már a hajam és erősebb is lett. De a száraz érzet miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

MhoChing

2019. július 11.

Sajnos az én hajam is nagyon gyorsan zsírosodott utána, valamint korpásodni is elkezdett, amit előtte sohasem... Bántam volna kidobni, de párom szerencsére megkért, hogy adjam neki, mivel ő erős hajhullással küzd, és szerencsére neki erre bejött. :) Gondolom erősen fejbőrfüggő, hogy ki mit tapasztal. Nálam 1 csillagos lenne, páromnak viszont tökéletes, csak e miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

infernal

2019. július 5.

Lehet hatásos a hajhullásra, de azt nem fogom megtudni...
Kb 4x használtam, de zsírosabb volt hajmosás után a hajam, mint előtte.
Összeállt a hajam, fénytelen volt..mintha fenthagytam volna a sampont, és úgy szárítottam volna meg.
Pedig kimostam rendesen.

Pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Lehet hatásos a hajhullásra, de azt nem fogom megtudni...
Kb 4x használtam, de zsírosabb volt hajmosás után a hajam, mint előtte.
Pedig kimostam rendesen.

Pénzkidobás volt

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus Limon Peel Extract, Amaranthus Spinosus Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>