Dr. Konopka's

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillaszekely, Módosítva: 2017. október 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

A Dr. Konopka's Hajhullás elleni sampon levendula illattal ajánlott minden hajtípusra. Erősíti a hajtöveket, megelőzi a hajhullást. BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

nyuszika39

2020. január 3.

Nem is tudom mit mondhatnék...Már mindent bevetettem mértéktelen hajhullásom ellen, de a mértékén sajnos ez sem csökkentett.... nem pontozom le, mert rosszat nem tett, de jót sem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

sedo80

2019. december 21.

Szülés utáni hajhullás nagy ijedtség a legtöbb nő számára. Nekem is csomókban hullott, több mindent kipróbáltam. Egy nyereményjáték keretében megkaptam a sampont és a szérumot is. És láss csodát, megállt a hajhullás, és igen, elnehezíti a hajat, de legalább maradt hajam :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

engelagica

2019. november 11.

Két alkalommal próbálkoztam vele... Azóta is a fürdőszoba polcon "porosodik". Iszonyatosan elnehezítette a hajam. Még zsírosabbnak éreztem a hajam, mint hajmosás előtt. Soha többet nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Saretin

2019. július 25.

Nagyon szeretem az illata miatt. A levendulás samponok és balzsamok nálam jó hatásúak, az érzékeny fejbőröm megnyugtatják. Jó volt benne, hogy kevés is elég, és nagyon sok volt a tégelyben, így sokáig is tartott, de száraz maradt utána a hajam, a balzsama meg egyszerűen iszonyatos volt: darabos és semmi puhaságot nem adott. VISZONT: amit ígért beváltotta: alig hullik már a hajam és erősebb is lett. De a száraz érzet miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

MhoChing

2019. július 11.

Sajnos az én hajam is nagyon gyorsan zsírosodott utána, valamint korpásodni is elkezdett, amit előtte sohasem... Bántam volna kidobni, de párom szerencsére megkért, hogy adjam neki, mivel ő erős hajhullással küzd, és szerencsére neki erre bejött. :) Gondolom erősen fejbőrfüggő, hogy ki mit tapasztal. Nálam 1 csillagos lenne, páromnak viszont tökéletes, csak e miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

infernal

2019. július 5.

Lehet hatásos a hajhullásra, de azt nem fogom megtudni...
Kb 4x használtam, de zsírosabb volt hajmosás után a hajam, mint előtte.
Összeállt a hajam, fénytelen volt..mintha fenthagytam volna a sampont, és úgy szárítottam volna meg.
Pedig kimostam rendesen.

Pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Lehet hatásos a hajhullásra, de azt nem fogom megtudni...
Kb 4x használtam, de zsírosabb volt hajmosás után a hajam, mint előtte.
Pedig kimostam rendesen.

Pénzkidobás volt

susie.birkas

2019. április 8.

Az én hajam nem hullik, főleg mióta hennával festem, viszont vékony szálú és mindig is zsírosodásra volt hajlamos. Pár napja használom ezt a sampont hígítva és utána almaecettel öblítem és azt vettem észre, hogy a hajam kevésbé zsírosodik és szép fényes. Más natúr termékekkel is próbálkoztam már, de azok alkalmazása macerás volt és a hajam tőlük is zsírosodott. Nekem eddig bevált ez a sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

CsillaCecilia

2019. február 13.

Pár hete használom ezt a sampont. Nagyon finom illata van, és már a második használat után észrevettem, hogy jelentősen kevesebb hajszálam végezte a lefolyóban vagy a fésűm fogai között. :) A 4. használat után pedig már egyáltalán nem hullik a hajam hajmosás közben. :) Illetve a babahajaim is szépen elkezdtek növekedni. :) Emellett a bőrömnek sem olyan irritáló, mint az eddig használt samponok, amikben SLS volt. És ár-érték arányban szerintem nagyon jó, nem túl drága, viszont tényleg hatásos. :) Azonban csak 4 csillagot adok neki, mert önmagában használva kissé fura tapintású a hajam hajmosás után, ezért majd beszerzem a hozzávaló balzsamot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

ainatol

2019. január 20.

Fél éve használom, nem hajhullás miatt vettem, csak hogy esetleg erősítse a hajam, normál samponként bevált. Kevés is elég belőle, jól habzik, nekem rendesen megtisztítja a kb. vállig érő hajam.
Nem csak bioboltban, hanem drogériákban is árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Nem csak bioboltban, hanem drogériákban is árulják.

Dumitutoj

2019. január 9.

Tőlem egyértelműen 5 csillagot kap ez a sampon.
A hajamat már évek óta két naponta mosni kellett, mert bár a vége sprőd és száraz volt, de a tövénél nagyon hamar bezsírosodott. Amikor azt vettem észre, hogy mintha a fejem tetején ritkulna is, muszáj voltam keresni egy hajhullás elleni sampont. A neten találtam rá erre, s rögtön meg is vettem.
Először kicsit sokalltam az árát, de a látszat csal: magasságra ugyanakkora, mint a többi sampon, viszont ebből nem spórolták ki a "vastagságát", tehát nem egy magas, de lapos dolgot kap az ember, ami csak látszatra nagy, hanem valóban egy nagy mennyiséget. Én több, mint egy éve használom az első flakont, és még mindig van benne.
Amit tapasztaltam:
-a hajam alig hullik, még a hajmosás utáni kifésüléskor is alig van pár szál haj a fésűben,
-a hajam sokkal-sokkal szebb!!! Végre normális fogása van, dúsabb, és csillog, amit mindig is szerettem volna. :-)
-a hajvégek nem törnek, hanem szépek és egészségesek, és szerintem ennek tudható be, hogy végre nől is a hajam,
-és ami nagy pozitívum: nem kell két naponta hajat mosnom, elég három, sőt négy naponta! Ez időben és szervezésben is nagy előny, mivel már évtizedek óta minden másnap hajmosással kellett kezdenem a napot.
Nekem nagyon bevált ez a sampon, és nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 9.

Tőlem egyértelműen 5 csillagot kap ez a sampon.
Amit tapasztaltam:
Nekem nagyon bevált ez a sampon, és nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus Limon Peel Extract, Amaranthus Spinosus Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>