Dr. Konopka's

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Dr. Konopka 49. számú speciális gyógynövény-eszenciáját tartalmazza, amely hatékonyan tisztítja az arc és a nyak bőrét. A bio levendulaolaj és bio zsályakivonat hidratálja és kisimítja, nyugtatja és frissíti a bőrt, és egészséges, tiszta megjelenést biztosít.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

rekamer

2020. március 8.

Kellemes kis tonik, teszi, amit tennie kell. Habár ha sokat talál az ember löttyinteni belőle, az arcon elkezd habzani mozgatás közben. Én személy szerint ki nem állhatom a szagát, de a flakon vége felé érve már ok. Reggel-este használom, tök jó, hogy nem ragacsos utána az arcom.

Update:
Közben kipróbálgattam ezt is azt is, rétegzős rutinhoz, 3skinezéshez.
Hidratálásra az élvonalban mozog és hamar beszívódik. Már a harmadik flakonnal használom el. Mozgatáskor habzik, de elmúlik, utána minimálisan ragad. Ha kensz rá hidratálót, az is el fog múlni.
Hidratálásra vetekszik egy hyaluronsavas tonikkal, szerintem abból kifejezetten jól teljesít. Az érzékeny bőrözetűek helyében vigyáznék vele, mert illatanyagos és a levendula irritáló tud lenni a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Update:
Közben kipróbálgattam ezt is azt is, rétegzős rutinhoz, 3skinezéshez.

MhoChing

2019. július 11.

A véleményeket olvasva én leszek az első ünneprontó, de nekem sajnos nem jött be. :( Bármennyit használtam, felhabzott, ráadásul annyira ragacsos lett tőle a bőröm, hogy muszáj voltam egyből leöblíteni. Ezeket tetézendő csak még jobban zsírosodott az arcom, mint amikor nem használtam... Nekem sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

szzh01

2019. április 13.

A Balea med nagyon bevált és sajnálatos módon megszüntetett tonikja után vettem hiánypótlóként.

Szép az INCI, kíméletes a bőrhöz, alkoholmentes, nem ragad száradás után, teljesen irritációmentes még érzékeny szemkörnyéken is.

Az illata (inkább szaga) elég furcsa, nem kellemes, olyan gyógyszer szag. Imádom a gyógynövényeket, évek óta natúr kozmetikumokat használok, szóval nem rettenek meg némi gyógynövény illattól, de ennél a toniknál nem ezt érzem szerintem, hanem egy furcsa, kesernyés kelleletlen szagot. Egyébként egy ideje már nem érzem annyira a szagot, valószínűleg fokozatosan hozzászoktam hónapok alatt.

Ami még furcsa az a habzás, ami használat közben keletkezik, elég érthetetlen számomra - bevallom ébreszt is bennem némi gyanút.
Áttöltöttem egyébként egy porlasztófejes üvegbe, és abból permetezem az arcomra, ez a módszer nagyon bevált. Nemcsak a tisztítás második lépéseként használom, hanem krémeket is ezzel hígítok, ha túl testes az állag, s nehezen kenhető.

Nekem a Balea jobban tetszett, de ez is jó, eddig ennél jobbat nem találtam.
Erősen gondolkodom a csillagok számán, 4 és 5 között vacillálok a szag és a habzás miatt, de végül megadom a gyenge 5-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

Nekem a Balea jobban tetszett, de ez is jó, eddig ennél jobbat nem találtam.

maggiess

2019. január 3.

Több évig nem használtam arctonikot, mert úgy éreztem, csak szárítja a bőröm. Aztán kipróbáltam ezt a natúr terméket, és milyen jól tettem! Az arcápolási rutinom része lett reggel-este. Nem szárít, nem ragacsos, felfrissít és én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

lolkabolka

2018. november 29.

Elégedett vagyok a termék hatásával, árával, hogy valóban nem hagy ragacsos érzést, nem irritálja a bőrömet. Egy dolog azonban nem hagy nyugodni, az pedig az illata. Szeretem a gyógynövényes, erőteljes tinktúrás illatokat - biztos kotyvasztó patikus voltam előző életemben, de ennek érzek egy mellékillatot, ami engem a flakon műanyag szagára emlékeztet. Emiatt 4 pontra értékelem. Kár érte, de valószínű újra veszem majd, hiszen a többi tonik is csak-csak műanyag flakonban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

hessviky666

2018. június 4.

Ez jó cucc :) A tonikokkal az a bajom, hogy szárít az alkohol tartalmuk, vagy a gyümölcs tartalmuk miatt ragacsosnak érzem tőle a bőrömet.
Na ez nem olyan! Reggel kellemesen felébreszti az arcbőrömet, nem irritál, nincsen ragacsos utóérzet. Sokáig elég, az illata is nagyon finom, csodákat tett a bőrömmel! Kiegyensúlyoz, a reggelre termelődött faggyút szépen lemossa. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>