KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

. Dr. Konopka's

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dr. Konopka 54. számú speciális bio gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. Vitamin- és ásványianyag-tartalma alapvető fontosságú az érzékeny bőr gyengéd ápolásához. Az orvosi angyalgyökér-kivonat mélyen táplál és hidratál, csökkenti a szárazságérzetet, ragyogóvá és egészségessé teszi a bőrt.

szandi08

2018. október 15.

Az illata kellemes, natúr. Az összetevői miatt tetszik, valamennyire még hidratál is. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nem rossz termék.

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Vikocaa

2018. október 7.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Számomra az illata nem a legjobb, de hamar megszoktam, nem túl erős és nem zavaró. A száraz bőrömet nem irritálja, gyorsan beszívódik. Éjszakára használom, ez lett most az őszi arckrémem. Összességében egy jó kis krém, ha elfogy, lehet, hogy újraveszem.

Vikocaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

candy28

2018. október 7.

Először jól átradírozom az arcom a Zsályás-gyömbéres radírjával, aztán bekenem a krémmel az arcom, esténként. Már radírozás után is érzem a puhaságot, de reggelre nagyon puha lesz az arcom tőle. Illata nem nagyon van, de éjszakára ez nem is baj. Jól kenhető. Szuper kis krém.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

szmarti

2018. október 1.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nagyon jó kis krém, nincsen erős illata, kicsit a sült almára emlékeztet, de ez hamar el is illan.
Gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzést a bőrömön és nem lettem pattanásos se tőle.
Viszkető feszülő bőrömet is gyorsan nyugtatta és sérüléseknél sem csípett.
Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

szmarti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Viszkető feszülő bőrömet is gyorsan nyugtatta és sérüléseknél sem csípett.
Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

ljudith78

2018. szeptember 29.

Második hete használom napi szinten, és nagyon megszerettem.
Az illata tényleg tipikus gyógyszertári alapkrém, kimondottan jólesik a sok agyonparfümözött arckrém után.
Hidratálásban sem marad el a többszörösébe kerülő krémektől, nagyon gyorsan beszívódik.
Nem csodaszer kategória, de korrekt kis krém ez 🙂

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Második hete használom napi szinten, és nagyon megszerettem.
Nem csodaszer kategória, de korrekt kis krém ez 🙂

Clementine

2018. szeptember 24.

Kedvenc krémem. Ez az első amit teljesen elhasználtam és újra akarom venni. Iszonyat szépen rendbe rakja a bőröm. Gyorsan lehúzza a pattanásokat és ami a legfontosabb, hogy nem okoz újakat. Sminkelni is lehet rá. Reggel és este használom.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

csadri

2018. szeptember 14.

Nem irritál, nem csíp, nem viszket a bőröm, eddig már álom!! Érzésre kellemes, puha, bársonyos érzetet okoz. Update később, mivel először kentem magamra, még nem mérvadó, de legalább allergiát nem okoz ;) Eddig teljesen jó! :)

csadri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

KarolinaLina

2018. szeptember 9.

Reggelre nagyon puha és hidratált lesz az arcom. Nem zsíros, jól beszívódik, illata semleges. Szeretem!

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

DoraDomoszlai

2018. szeptember 6.

Egyelőre nagyon tetszik! Nekem nappalra kicsit sok, de éjszakai krémnek eddig tökéletesen bevált. Reggelre szép puha lesz az arcbőröm.

DoraDomoszlai
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

DoriBal

2018. szeptember 2.

Eddig csak Garnieres hidratálókat használtam, szóval kíváncsian és izgatottam próbáltam ki ezt a terméket és nagyon pozitív véleményem van róla. Az állaga sűrűbb, de hihetetlen könnyű érzés amikor felviszem a bőrömre, hamar beszívódik. Az illata tipikus fogorvosi rendelős számomra, de ez felkenés után hamar elillan. A bőrömet nagyon szépen hidratálja, a T-zóna sem lesz zsírosabb tőle. Plusz pont, hogy vegán és újrahasznosítható csomagolással rendelkezik. Mindenképp arra ösztönzött, hogy több Dr. Konopka's terméket kipróbáljak.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.