Dr. Konopka's

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dr. Konopka 54. számú speciális bio gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. Vitamin- és ásványianyag-tartalma alapvető fontosságú az érzékeny bőr gyengéd ápolásához. Az orvosi angyalgyökér-kivonat mélyen táplál és hidratál, csökkenti a szárazságérzetet, ragyogóvá és egészségessé teszi a bőrt.

uaim

2019. február 17.

Sajnos én leszek aki lepontozom bár lehet hogy a bőröm túlérzékeny nekem hatalmas furunkulusok jöttek az arcomon tőle az egész arcom begyulladt. A krém maga nagyon kellemes illatú könnyen kenhető nagyon szerettem volna, hamar beszívódik és hidratál is rendesen. Sajnálom hogy nem működik az én bőrömön.

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 17.

dottya

2019. január 18.

Ez a krém csodálatos! Natúr, enyhén gyógyszertári illata van. Hamar beszívódik és eltünteti a kipirosodást. Nem hámlik le az arcról, sminkelni is szépen lehet rá. Az én bőrömet fel is töltötte, egészségesebbnek tűnt tőle az arcom, nem fényesedett ki és nem lettem tőle pattanásos. Sőt, a szemem környékére is tudtam használni, egyáltalán nem irritált. Biztosan újraveszem! Az egyetlen hibája, hogy télen nagyon kevés önmagában, néhány órával a felkenés után már húzódik a bőröm.

dottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

spiceginger

2019. január 16.

Szuper kis krém! Téli időszakra keresetem valamit, az Yves Rocher Pure System krémje helyett. Nagyon megszerettem, pedig még csak 2hete vettem.
Reggel és este is használom, nekem bejött. :-) A száraz foltokat is szépen helyretette és amit még észrevettem, hogy talán kicsit kevésbé fénylik tőle az arcom napközben.

spiceginger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Lexy00

2019. január 8.

Ez a krém egy kellemes kis csoda. Régóta keresem a tökéletes éjszakai krémet a hűvös, szeles téli időszakra, de most megtaláltam. Először kissé hitetlenkedve gondoltam erre a termékre, mivel az ára meglehetősen olcsó a mennyiségéhez képest, az pedig csak hab a tortán, hogy szépek az összetevői és nem okoz irritációt. Így úgy gondoltam egy próbát megér és nem kellett csalódnom. Állagra kellően nehéz, olyan, amit télre pont el tudok képzelni. Az esti rutin utolsó lépéseként használom a szérum után vagy amikor leveszem a fátyolmaszkot és a bőrömön maradt anyagokkal együtt bemasszírozom ezt a krémet. Általában kerülöm az illatanyagot tartalmazó termékeket, de ebben alig érezni, leginkább egy kis extra kényeztető élménnyel szolgál. Novemberben kezdtem el aktívan használni és azóta nem okozott semmilyen irritációt. Nappali krémnek is abszolút helytáll, a bb krémet szépen el tudtam oszlatni az arcomon és ugyanolyan volt egész nap, mint amikor más krémet használtam.

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

csadri

2019. január 6.

Nem irritál, nem csíp, nem viszket a bőröm, eddig már álom!! Érzésre kellemes, puha, bársonyos érzetet okoz. Update később, mivel először kentem magamra, még nem mérvadó, de legalább allergiát nem okoz ;) Eddig teljesen jó! :)

Update: szeptember után januárban :) Elhasználtam egy teljes tégelyt. Mintha valami hiányozna belőle, hidratál, de hosszú távon mégsem az igazi. Most mégis maradok ennél, és újraveszem, mert befürödtem a bidermával és a mossával is :( A négy csillag még mindig megy :)

Update2: két nap múlva :) A teljesen tönkrement, piros, feszülő, csúnya bőröm (amely megsínylette a fenn említett két terméket) pikk-pakk helyrehozta. Kisimult, lehúzódott a pír, egészséges, bársonyos. Még bb-krém használata sem szükséges. Nagyon elégedett vagyok!!

csadri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

BTK

2019. január 4.

Eddig (kb. 2 hónap) bevált nálam is. Ár-érték arányban jó.
Könnyű krém. Így a téli időszakban jobb, ha többször használja az ember lánya, a reggeli és az esti használaton túlmenően.
Az illata nem tolakodó, kedvemre való a semlegessége.
A tégelye becsapós, csak a felében van krém, az alja üreges. Kár a fölösleges csomagolásért.
Ettől függetlenül, magát a krémet tudom ajánlani.

BTK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Eddig (kb. 2 hónap) bevált nálam is. Ár-érték arányban jó.
Az illata nem tolakodó, kedvemre való a semlegessége.
Ettől függetlenül, magát a krémet tudom ajánlani.

lolkabolka

2018. december 30.

Kb. egy hete használom. NEM KOMEDOGÉN, NEM GYÁRT ÚJABB PATTANÁST!!! Nem zsírosodik jobban a bőröm. Összetevői szépek. Eddig nagyon bevált, az eddigi krémemhez képest olcsó, örülnék ha le tudnám váltani, vagy néha-néha lecserélni egy kedvezőbb árúra. Kíváncsi leszek, hogy a melegebb, nyári időben hogy muzsikál. Jó és ajánlom.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Thumpa84

2018. december 27.

Szerettem volna más terméket is kipróbálni a márkából ezért vettem meg ezt a krémet. Azt kell mondjam, hogy nekem nem az igazi. Van amikor könnyebben, van amikor nehezebben issza be a bőröm. Néha (ha nem sminkelek rá) van, hogy órákkal később is érzem, hogy az arcomon "ül". De mivel ártani nem árt, biztosan elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Thumpa84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Nena

2018. december 17.

Kellemes kis krém, szép összetevőkkel. Teszi, ami ígér, gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni, és az ára is teljesen rendben van. Nekem nem elég nappalra sem magában, de jól működik együtt a többi olajjal. Korrekt hidratáló, se több, se kevesebb (és nem is akarja elhitetni, hogy extrább lenne,ami felüdülés).

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Gina19

2018. december 14.

Itt a Krémmánián kutattam szép összetevőjű arckrém után, és erre esett a választásom. 2000-ért vettem a DM-ben, pehelykönnyű tégelyben van, és maga a krém is nagyon lágy, kellemes állagú. Alapos arctisztítás-radírozás után használom, egyelőre csak este, és a bőröm pillanatok alatt beszippantja. Az arcom a hideg miatt most kicsit jobban ki van száradva a szokásosnál, és úgy érzem, hogy elbírna ennél intenzívebb hidratálást is, de alapvetően nagyon elégedett vagyok (meg amúgy sem kedvelem a túl nehéz krémeket). Az illatát szerencsére alig érezni, nem mintha kellemetlen lenne, de nem szeretem az agyonparfümözött kencéket. Lehet, hogy smink alá is kipróbálom, mert mint ahogy már előttem is említették, elég jól mattít. Ja, és érzékeny a bőröm, de ez semmi pattit-kiütést nem okozott. Ár-érték arányban szerintem kiváló.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.