Dr. Konopka's

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dr. Konopka 54. számú speciális bio gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. Vitamin- és ásványianyag-tartalma alapvető fontosságú az érzékeny bőr gyengéd ápolásához. Az orvosi angyalgyökér-kivonat mélyen táplál és hidratál, csökkenti a szárazságérzetet, ragyogóvá és egészségessé teszi a bőrt.

Ár: Foxpost , Eladó: Torpece
Állapot: Minimális hiánnyal, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxpost
800 Ft - Dr. Konopka's Nyugtató-Hidratáló Arckrém
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Keveset használtam, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó
RoxaK

2019. április 23.

Nagyon szeretem, ez volt az első Konopka termékem, de azóta már több is boldogít. Nem zsírosítja a bőrömet, és néhány perc után puha és ápolt lesz. Természetes illatú, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Mira88

2019. április 16.

A második dobozt vettem meg tegnap a dm-ben. Nem túl drága, natúr hidratálót kerestem, amire pár másodperc után lehet sminkelni. Ezt mind teljesül, ezért most úgy érzem, hogy kitartok mellette. Volt egy nagyon kedvelt márkám, amit csak webáruházból lehetett beszerezni, de szállítási költséggel együtt kb. ennek a duplája volt. Ajánlom mindenkinek, aki egy jó ár-érték arányú, természetes összetevőkből álló hidratálót keres.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Norina99

2019. április 8.

Két hete használom napi 2x, azért vettem meg, mert a L'oreal hydra "genius" szanaszét szárította a bőrömet. Ez a krém nekem egy csoda. Olcsó, könnyen beszerezhető, szépek az összetevői és persze ami a legfontosabb, 2 használat után megnyugtatta és visszahidratálta a bőröm. Hajlamos vagyok kipattogni a nehezebb krémektől, de nekem szerencsére ez semmilyen gondot nem okozott. Tuti, hogy újra fogom venni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Kremcica

2019. március 23.

A sok pozitív vélemény után akkor leszek én a mumus. Az utóbbi időben beszerzett arcápolóim egyik baklövése. Lelövöm a poént: csak annyit vártam ettől a krémtől hogy hidratáljon de még azt se teszi. Cserébe még az illatanyagot is megbocsátottam neki (ami amúgy nem valami finom szerencsére nem tartós). Nem hidratál, sőt a bőröm a felkenése után húzódik és száraz. Tök mindegy magában használom reggel vagy rétegezve este, csak azt érzem hogy egy réteget hagy a bőrömön de hidratálás az nuku. A külön kedvencem ami miatt is haragszom rá, hogy mintha felhabzana miközben fel- és elkenem az arcomon. Jó árban van, bár a bumszli nagy fehér műanyag tartó azért mutatja hogy nem prémium kategória. Ami még nem lenne baj ha tenné a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

birdie

2019. március 19.

Egy korrekt kis alap hidratáló krém ez. A szaga számomra borzalmas, de szerencsére nem érezni sokáig. Éjszakára használom főleg, bár télen használtam reggel is és úgy is jól működött sminkalapként.
Az illata miatt lehet, hogy nem veszem majd újra. De még megfontolom, mert egyébként ez az eddigi legjobb hidratálóm. Puha arcbőrt hagy maga után, nem okoz pattanásokat és nem csillog a fejem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

uaim

2019. február 17.

Sajnos én leszek aki lepontozom bár lehet hogy a bőröm túlérzékeny nekem hatalmas furunkulusok jöttek az arcomon tőle az egész arcom begyulladt. A krém maga nagyon kellemes illatú könnyen kenhető nagyon szerettem volna, hamar beszívódik és hidratál is rendesen. Sajnálom hogy nem működik az én bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 17.

dottya

2019. január 18.

Ez a krém csodálatos! Natúr, enyhén gyógyszertári illata van. Hamar beszívódik és eltünteti a kipirosodást. Nem hámlik le az arcról, sminkelni is szépen lehet rá. Az én bőrömet fel is töltötte, egészségesebbnek tűnt tőle az arcom, nem fényesedett ki és nem lettem tőle pattanásos. Sőt, a szemem környékére is tudtam használni, egyáltalán nem irritált. Biztosan újraveszem! Az egyetlen hibája, hogy télen nagyon kevés önmagában, néhány órával a felkenés után már húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

spiceginger

2019. január 16.

Szuper kis krém! Téli időszakra keresetem valamit, az Yves Rocher Pure System krémje helyett. Nagyon megszerettem, pedig még csak 2hete vettem.
Reggel és este is használom, nekem bejött. :-) A száraz foltokat is szépen helyretette és amit még észrevettem, hogy talán kicsit kevésbé fénylik tőle az arcom napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Lexy00

2019. január 8.

Ez a krém egy kellemes kis csoda. Régóta keresem a tökéletes éjszakai krémet a hűvös, szeles téli időszakra, de most megtaláltam. Először kissé hitetlenkedve gondoltam erre a termékre, mivel az ára meglehetősen olcsó a mennyiségéhez képest, az pedig csak hab a tortán, hogy szépek az összetevői és nem okoz irritációt. Így úgy gondoltam egy próbát megér és nem kellett csalódnom. Állagra kellően nehéz, olyan, amit télre pont el tudok képzelni. Az esti rutin utolsó lépéseként használom a szérum után vagy amikor leveszem a fátyolmaszkot és a bőrömön maradt anyagokkal együtt bemasszírozom ezt a krémet. Általában kerülöm az illatanyagot tartalmazó termékeket, de ebben alig érezni, leginkább egy kis extra kényeztető élménnyel szolgál. Novemberben kezdtem el aktívan használni és azóta nem okozott semmilyen irritációt. Nappali krémnek is abszolút helytáll, a bb krémet szépen el tudtam oszlatni az arcomon és ugyanolyan volt egész nap, mint amikor más krémet használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

csadri

2019. január 6.

Nem irritál, nem csíp, nem viszket a bőröm, eddig már álom!! Érzésre kellemes, puha, bársonyos érzetet okoz. Update később, mivel először kentem magamra, még nem mérvadó, de legalább allergiát nem okoz ;) Eddig teljesen jó! :)

Update: szeptember után januárban :) Elhasználtam egy teljes tégelyt. Mintha valami hiányozna belőle, hidratál, de hosszú távon mégsem az igazi. Most mégis maradok ennél, és újraveszem, mert befürödtem a bidermával és a mossával is :( A négy csillag még mindig megy :)

Update2: két nap múlva :) A teljesen tönkrement, piros, feszülő, csúnya bőröm (amely megsínylette a fenn említett két terméket) pikk-pakk helyrehozta. Kisimult, lehúzódott a pír, egészséges, bársonyos. Még bb-krém használata sem szükséges. Nagyon elégedett vagyok!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.