KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Konopka's

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dr. Konopka 54. számú speciális bio gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. Vitamin- és ásványianyag-tartalma alapvető fontosságú az érzékeny bőr gyengéd ápolásához. Az orvosi angyalgyökér-kivonat mélyen táplál és hidratál, csökkenti a szárazságérzetet, ragyogóvá és egészségessé teszi a bőrt.

Nena

2018. december 17.

Kellemes kis krém, szép összetevőkkel. Teszi, ami ígér, gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni, és az ára is teljesen rendben van. Nekem nem elég nappalra sem magában, de jól működik együtt a többi olajjal. Korrekt hidratáló, se több, se kevesebb (és nem is akarja elhitetni, hogy extrább lenne,ami felüdülés).

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Gina19

2018. december 14.

Itt a Krémmánián kutattam szép összetevőjű arckrém után, és erre esett a választásom. 2000-ért vettem a DM-ben, pehelykönnyű tégelyben van, és maga a krém is nagyon lágy, kellemes állagú. Alapos arctisztítás-radírozás után használom, egyelőre csak este, és a bőröm pillanatok alatt beszippantja. Az arcom a hideg miatt most kicsit jobban ki van száradva a szokásosnál, és úgy érzem, hogy elbírna ennél intenzívebb hidratálást is, de alapvetően nagyon elégedett vagyok (meg amúgy sem kedvelem a túl nehéz krémeket). Az illatát szerencsére alig érezni, nem mintha kellemetlen lenne, de nem szeretem az agyonparfümözött kencéket. Lehet, hogy smink alá is kipróbálom, mert mint ahogy már előttem is említették, elég jól mattít. Ja, és érzékeny a bőröm, de ez semmi pattit-kiütést nem okozott. Ár-érték arányban szerintem kiváló.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

mano

2018. december 2.

Szuper kis krém. Pikk-pakk beszívódik, szépen hidratál, habár lehet télire picit kevés. Finom "patika illata" van, jó lassan fogy,

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Aidyn3

2018. november 17.

Hihetetlen jó ár-érték arányban. Szuperül hidratál, kicsit mattít is szerintem (persze felkenés után 3-4 órával már nem). Újravevős, ennyi pénzért teljesen megéri.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

natasa

2018. november 15.

Kellemes krém, nem okoz semmilyen irritációt. (Mondjuk pont érzékeny bőrre van, így ez nem meglepő.) Jó nagy adag fehér krém, az illata először fura volt, de nem kellemetlen, és nem is a gyógynövényes krémekre jellemző gyógynövénybolt-illat. Gyorsan elillan amúgy. A krémet az én bőröm gyorsan beissza. Jól hidratál. Főleg éjszakára használom.

Update: Pár hét után meguntam. Semmi különös, egy átlagos hidratáló. Egy csomó van még benne, nyakra használgatom el.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Coffee123

2018. november 10.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem nem nyugtatta a bőröm, igaz nem is irritálta. Elhasználtam, de kategóriájában van jobb krém.

Coffee123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

szandi08

2018. október 15.

Az illata kellemes, natúr. Az összetevői miatt tetszik, valamennyire még hidratál is. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nem rossz termék.

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Vikocaa

2018. október 7.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Számomra az illata nem a legjobb, de hamar megszoktam, nem túl erős és nem zavaró. A száraz bőrömet nem irritálja, gyorsan beszívódik. Éjszakára használom, ez lett most az őszi arckrémem. Összességében egy jó kis krém, ha elfogy, lehet, hogy újraveszem.

Vikocaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

candy28

2018. október 7.

Először jól átradírozom az arcom a Zsályás-gyömbéres radírjával, aztán bekenem a krémmel az arcom, esténként. Már radírozás után is érzem a puhaságot, de reggelre nagyon puha lesz az arcom tőle. Illata nem nagyon van, de éjszakára ez nem is baj. Jól kenhető. Szuper kis krém.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

szmarti

2018. október 1.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nagyon jó kis krém, nincsen erős illata, kicsit a sült almára emlékeztet, de ez hamar el is illan.
Gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzést a bőrömön és nem lettem pattanásos se tőle.
Viszkető feszülő bőrömet is gyorsan nyugtatta és sérüléseknél sem csípett.
Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

szmarti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Viszkető feszülő bőrömet is gyorsan nyugtatta és sérüléseknél sem csípett.
Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.