Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 11.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 590 Ft

Szupertápláló krém, mely természetes módon hidratál, véd és megnyugtat. A shea vajjal, kakaóvajjal, mandulaolajjal és panthenollal ötvözött bőrnyugató krém egész napra védelmet biztosít, rendkívül gazdagon táplálja és hidratálja a szomjas, alulhidratált bőrt.

A 100%-os tisztaságú, bioaktív Aloe Vera használata során a növény jótékony hatású poliszacharid tartalma maximálisan érvényesül, nyugtatja a száraz, sérült bőrt, segít az egészséges állapot helyreállításában. Nem tartalmaz parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Ár: 3 590 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Egi

2018. december 7.

Hú nekem arckrémnek teljesen alkalmatlan volt. Ismerek olyat akinek meg teljesen jó(mondjuk neki kombinált, zsírosodásra hajlamos a bőre)....Nekem nem hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Lina14

2017. november 18.

vastagabb krém, zsíros bőrre inkább éjszaka használom, mint nappalra, de szépen hidratál. nekem filmes és nehezebb, előttem írták, hogy nem mindennapra való, ezzel egyet is értek, mivel ez egy koncentrátum, így gazdagabb. én a szagát ki nem állhatom, az az igazság. öreges, átható. egyszer-egyszer elmegy, de nem szívesen nyitogatom így, a kedvenc krémeimnek vagy nincs nagyon illata, vagy kellemes az illatuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

starlight

2016. december 25.

Nyáron nappali krémként használtam és nagyon szerettem, szuperül hidratálta a vízhiányos bőrömet. Télre már azért kevés lenne. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Horest

2016. október 13.

Szuper a termék, de csak ha jól használja az ember, mivel ez koncentrátum ezért én csak max heti 1x szoktam éjszakára bekenni vele az arcomat, azt is inkább csak ősszel, télen, vagy nyáron napozás után, amikor már érzem, hogy nagyon szomjazik a bőröm. Erre a célra nagyon is jó, hamar beszívódik és utána érzem, hogy jót tett a "kúra" az arcomnak. Napi arcápolónak nem ajánlanám, mert ahhoz túl koncentrált és sztem úgy zsírosítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Micimaci

2016. május 30.

Télen használtam arckrémnek, jó kis hidratáló krém, de a nagy hideg miatt sokszor 2x kellett bekennem az arcomat egymás tán, mert húzódott még az első krémezés után. Viszont nyárra már túl zsíros lenne szerintem. Ha megunom a mostanit, biztos h ezt veszem helyette őszre, télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Cirné

2015. október 22.

Jól hidratál és gyorsabban gyógyul tőle bármilyen seb, halványítja a hegeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Jól hidratál és gyorsabban gyógyul tőle bármilyen seb, halványítja a hegeket.

miko

2015. január 13.

Régóta ezt használom nappali arcápolónak és imádom! Annyira kellemes tapintású utána a bőröm nagyon kényelmes viselni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

natasa

2014. július 17.

Az illata kellemes citromos, friss. Nem orrfacsaró. Az állaga nagyon könnyű, nem híg, de nem is testes. Ez az összes pozitívum, amúgy semmit nem ér ez a krém.
A webáruház leírásában (ahonnan rendeltem) az állt, hogy ez egy SZUPERHIDRATÁLÓ, amely EGÉSZ NAPRA VÉDELMET biztosít, TÁPLÁL. Ez annyit is jelenthet, hogy jó az erősen vízhiányos bőrre. Na de arra NEM jó.
Tény, hogy amikor megkaptam a csomagot, akkor láttam, hogy a dobozára rá van írva, hogy főleg napégette, sérült bőrre meg hasonló esetekre javasolják, de a leírásban - amit itt is és sok webáruházban láthatunk - nem így tüntették fel.
Sérült bőrre nem kenném, és napégésre inkább fújnék simán Panthenolt.
Egy darabig kenegettem össze-vissza, száraz testrészekre (ha már szuperhidratáló), de csak síkos lett a bőröm, így végül már repült a kukába.
(az összetevők egyébként nem azok, amik itt fel vannak sorolva)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Sérült bőrre nem kenném, és napégésre inkább fújnék simán Panthenolt.
(az összetevők egyébként nem azok, amik itt fel vannak sorolva)

klaresz

2014. június 18.

én imádom ezt a krémet. attól tartok, hogy akik lehúzták, nem igazán arra használják, amire való. ez nem egy nappali krém, nem is éjszakai. nem véletlen, hogy a jó boltokban el is mondják, hogy szérum. a balzsam állag (és a nem kényeztetésre szánt illat) pedig nagyon is árulkodó, ha más nem, akkor a leírás. ez eseti krém, ha leégett az ember, ha extrém hidratálásra van szüksége a roncsolt bőrének, hegekre, sebekre való. a sebeimet szinte egy éjszaka alatt eltünteti, ha vannak patti nyomok, megszünteti a pirosságot, időnként felteszem este hidratálónak egy nagyobb bőrradírozás után, amikor jól táplálni kell a bőrömet, max. egyszer egy héten megy egész arcra. de ez nem való smink alá, nappalra, vagy rendszeresen éjszakára. szóval szerintem jól használva csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

pronto

2014. május 24.

nem túl jó arckrém, könnyű, de mégis zsíros, nyáron kimondottan megizzaszt. a zsíros részek néha külön kiválnak a tégely szélein. nem voltam oda érte, viszont az illatát imádtam! (egy gyerekkori emléket hozott elő bennem egy kis büdös olaj szagú étteremről, de kellemes emlék volt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol