dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, antibakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

reka003

Korcsoport: < 18
2020. június 15.

Csípte a bőrömet, ki is folyt a termék mindig a golyó mellett és konkrétan büdös voltam tőle, meg a pólóimat is dobhattam a kukába mert össze fogta.Kuka. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 15.

Radam

2020. február 2.

Nekem tetszett. Nem vagyok izzadós, ezért csak illatosításra kellett valami natúr, aluminium-mentes deó, amire be is vált ez. Felkenés után kicsit ragacsos, de ha kézzel bemasszírozzátok a bőrbe, akkor teljesen okés, csak vigyázni kell, hogy ne kenjen fel túl sokat belőle az ember. 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

izabella73

2019. november 17.

Sajnos nem igazán vált be, csípte a bőröm, az illata se jó. Hatása nem rosszabb mint hasonló társainak, összetevői szépek de ennyi a pozitívum.Az árát elég magasnak tartom a teljesítményéhez képest így csak 2*-ot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

sunii

2019. október 27.

Én nagyon szeretem az illatát. Izzadsz vele, de nem büdöset. Nálam újrakenős, a nap felénél újra használnom kell, hogy ne menjen el az illata és a hatása, de ennek ellenére vagy emellett nekem az egyik kedvenc deom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

lolkabolka

2019. augusztus 29.

Az aloés, a teafás deót próbáltam. Több terméket elhasználtam mindkettőból, amikor próbáltam alumínium mentesre áttérni. Egy telet kihúztam így, de szörnyű allergiás reaciót váltott a bőrömön. Hatalmas vörös, égő és egyben viszkető foltot csinált, ami nem múlt el egészen addig amíg abba nem hagytam a használatát. Más márkájú, szintén szódabikarbóna tartalmú terméke ugyan ezt produkálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

horiniki

2019. április 9.

Beletelt 1-2 hét mire nem izzadtam úgy tőle mint azelőtt soha, de megérte. Ha hozzászokik a bőr, akkor működik. Nekem bevált. Többféle illatban is kapható, lehet válogatni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Vala111

2018. október 24.

Nekem is a legnagyobb bajom az vele, hogy ha sokat kenek elfedi a szagot, de a ruhán marad a fele, mert nagyon nehezen szárad meg (ezért tűnhet úgy, hogy jobban izzadunk). Ha túl keveset, akkor viszont nem fedi el a szagokat. El kellene találnom a megfelelő mennyiséget ami nehéz.
Illatáért pedig magamat is hibáztathatom, mert beleszagoltam mielőtt megvettem, gondoltam hogy elmegy ez a citrusillat, de most már csak citromos WC illatosítóra emlékeztet.
Nem szívesen dobom ki mert natur termék , és mégse teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Nem szívesen dobom ki mert natur termék , és mégse teljesen használhatatlan.

cseri88

2018. szeptember 2.

Tavalyelőtt vásároltam dezodorból kettőt, egyik ez volt. Nekem nem vált be. Izzadtam nyáron ugyanúgy és még büdös is voltam és, nem úgy, hogy előtte alusat használtam és ez indította be a tisztítást, hanem már ezelőtt is alumenteset használtam, szóval nekem egyik Organic deo sem jött be.:( Viszont majd adok neki még egy esélyt, hátha majd most, mert még nem találtam meg a tökéletes CF dezodort, ami jó lenne . De kap 4 *-ot, mert Cruelty-free és más termékeit nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Szotymoty

2018. július 2.

Sziasztok!
Nekem a szüleim odaadtak, mert nekik semmit nem használt. Az első héten nekem se, és annyira izzadtam tőle, hogy még ilyen nem történt velem. De tovább használtam, mert az összetevői tetszenek. Azt vettem észre, hogy megszokta a bőröm, és egész jól bevalik. Persze hozzá kell tennem, Hogy nincsenek olyan problémáim, hogy budos lenne a honaljam, túlsagosan izzadnek, stb, szóval nem én vagyok erre a legjobb alany. Én ezt az egyet használom, fujosat meg miegymást nem. Igaza van az előttem szóloknak, nagyon lassan szárad. Nem tűnt fel, hogy osszefogna a ruhámat egyébként, de tényleg lassú. Nekem az illata tetszik. Az ára elég borsos, én nem venném meg, szerintem lényegesen túl van arazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Sziasztok!

Szane

2018. június 30.

Borzalmas. Konkrétan büdös vagyok tőle....Nem akartam elhinni. Alapból nem volt gondom az illattal, de felkenve....
Ezt nem fogom elhasználni, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Ezt nem fogom elhasználni, kuka.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.