dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, antibakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
horiniki

2019. április 9.

Beletelt 1-2 hét mire nem izzadtam úgy tőle mint azelőtt soha, de megérte. Ha hozzászokik a bőr, akkor működik. Nekem bevált. Többféle illatban is kapható, lehet válogatni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Vala111

2018. október 24.

Nekem is a legnagyobb bajom az vele, hogy ha sokat kenek elfedi a szagot, de a ruhán marad a fele, mert nagyon nehezen szárad meg (ezért tűnhet úgy, hogy jobban izzadunk). Ha túl keveset, akkor viszont nem fedi el a szagokat. El kellene találnom a megfelelő mennyiséget ami nehéz.
Illatáért pedig magamat is hibáztathatom, mert beleszagoltam mielőtt megvettem, gondoltam hogy elmegy ez a citrusillat, de most már csak citromos WC illatosítóra emlékeztet.
Nem szívesen dobom ki mert natur termék , és mégse teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Nem szívesen dobom ki mert natur termék , és mégse teljesen használhatatlan.

cseri88

2018. szeptember 2.

Tavalyelőtt vásároltam dezodorból kettőt, egyik ez volt. Nekem nem vált be. Izzadtam nyáron ugyanúgy és még büdös is voltam és, nem úgy, hogy előtte alusat használtam és ez indította be a tisztítást, hanem már ezelőtt is alumenteset használtam, szóval nekem egyik Organic deo sem jött be.:( Viszont majd adok neki még egy esélyt, hátha majd most, mert még nem találtam meg a tökéletes CF dezodort, ami jó lenne . De kap 4 *-ot, mert Cruelty-free és más termékeit nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Szotymoty

2018. július 2.

Sziasztok!
Nekem a szüleim odaadtak, mert nekik semmit nem használt. Az első héten nekem se, és annyira izzadtam tőle, hogy még ilyen nem történt velem. De tovább használtam, mert az összetevői tetszenek. Azt vettem észre, hogy megszokta a bőröm, és egész jól bevalik. Persze hozzá kell tennem, Hogy nincsenek olyan problémáim, hogy budos lenne a honaljam, túlsagosan izzadnek, stb, szóval nem én vagyok erre a legjobb alany. Én ezt az egyet használom, fujosat meg miegymást nem. Igaza van az előttem szóloknak, nagyon lassan szárad. Nem tűnt fel, hogy osszefogna a ruhámat egyébként, de tényleg lassú. Nekem az illata tetszik. Az ára elég borsos, én nem venném meg, szerintem lényegesen túl van arazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Sziasztok!

Szane

2018. június 30.

Borzalmas. Konkrétan büdös vagyok tőle....Nem akartam elhinni. Alapból nem volt gondom az illattal, de felkenve....
Ezt nem fogom elhasználni, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Ezt nem fogom elhasználni, kuka.

piroslili

2018. május 16.

Sokáig használtam, és most megint elővettem. Hát... technikája van :) Napi 2-3x újrakenős.

Update:
Nem jó nyáron, edzéskor is kevés.
Télen elviselhető, de meg kell szokni, mert ragad és furcsa, erős illata van.
Itthonra elhasználom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Update:
Nem jó nyáron, edzéskor is kevés.
Télen elviselhető, de meg kell szokni, mert ragad és furcsa, erős illata van.
Itthonra elhasználom :)

Erina

2018. május 2.

Kellemes citrusos illata van, egész jól teszi a dolgát, sokáig elég. Egyetlen negatívum számomra (is) hogy nagyon lassan szárad, de legalább nem hagy foltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

svivko

2018. április 18.

Update: Véletlenül ezt vettem meg mert aszkásom a legutólsót levenni a polcról, és a gránátalmás sorban volt ez az utolsó darab. Brr... Mostmár megszoktam, hogy legalább 5 percet adni kell neki, hogy beszívódjon, de ez az üveges citrom ÍZESÍTŐ szag még mindig távol áll tőlem. RÉgen üveg volt a csomagolása, ami nem volt utazásbarát, mostmár műanyag, sokkal könnyebb, kap plusz egy csillagot.

Ez az a termék, ami miatt elpártoltam a Dr. Organic alumentes deóitól. Egyszerűen nem használt. És a szaga... Förtelmes, savanyú citromszag, egy enyhe poshadt beütéssel, egyáltalán nem csábító, vagy kellemes. Utáltam. Nagyon nehezen fogyott el, borzasztó volt, hogy frissen, fürdés után is savanyú szagom volt. A gránátalmás ehhez képest parfüm költemény, és működik is.
Brr.... Vakvásárlást ebben az esetben senkinek nem ajánlom, meg úgy sehogysem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Brr.... Vakvásárlást ebben az esetben senkinek nem ajánlom, meg úgy sehogysem.

topsminkotti

2018. február 26.

Szerettem volna természetesebb dezodort használni, ezért próbáltam ki. (Végül a Crystal tömb deója lett a befutó)
Tényleg folyós. Nagyon nagy nyári melegben, sportoláshoz már kevés. Én igazából csak otthon mertem biztonsággal használni. Nekem aránylag hamar, vállalhatatlanul megromlott. Drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

rekashce

2018. február 8.

Elég sokáig használtam, kb. háromszor vagy négyszer vettem újra, örültem, hogy működik és natúr is, viszont az utolsó adagot már nem használtam el, keresnem kellett sos egy új megoldást.
Eleinte nagyon bevált (persze az izzadást nem gátolta ?szerencsére?) natúrságához képest főleg. Az illata isteni, az állaga viszont túl folyós, de ez a kompromisszum belefért. Talán fél éve volt egy váltásuk üvegről műanyag tégelyre (amikor megemeltem a polcról, azt hittem félig üres :D ) és gyanítom, hogy valami az összetételben is változhatott. Szenvedés volt már ez az utolsó tégelyes időszak, minden nap nagyon kellemetlen volt. Tiszta lucsok lett, szinte egyátalán nem szívódott be vagy száradt meg, inkább mintha összeadódott volna az izzadsággal...a szagot sem sikerült semlegesítenie többé. Kicsit bennem volt, hogy talán én változhattam, de nem, mert az új dezodor (Magister products) álomszépen teszi a dolgát...
Azért adok nagylelkűen egy második csillagot, mert régebben tényleg bevált, és azért csak 1 csillag a jelenlegi tapasztalatom után, mert a minősége romlott, viszont az ára változatlanul magas, továbbá nem gondolnám, hogy egy ekkora cégnek ilyen módszerekkel spórolgatnia kéne, kicsit az arcátlan haszonlesés érzékelhető, ahogy a legtöbb helyen.
Kiváncsi vagyok egyébként az újabb véleményekre, hogy vajon csak én tapasztaltam ilyen minőségbeli változást?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!