dr. Organic

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Tápanyagokban rendkívül gazdag tusfürdő, mely bioaktív tokoferolok keverékével a legszárazabb bőrt is megpuhítja és azonnali hidratációt biztosít. Gyengéden tisztít, miközben az antioxidáns tokoferolok kifejtik regeneráló hatásukat a hámréteg sejtállományában, így a bőr üdévé, tisztává és selymessé válik.

sztikke

2014. július 1.

Nem tudom, miért vettem meg úgy, hogy nem szagoltam meg előtte. Nem tetszik az illata, és sajnos hatásban is elmarad a gránátalmástól. Állagra ugyanolyan sűrű, mint a gránátalmás, emiatt kevés is elég belőle, viszont szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

malna222

2014. március 18.

Egész jó tusfürdő. Furcsa illata van. Puha lett a bőröm, de a szárazabb területekkel nem bír el. Ennyi pénzért nem érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 17.

Enyhe citromos illatú, kitűnően hidratáló és ápoló tusfürdő. Elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice