dr. Organic

Ár:   2780 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bioaktív hajterápia, mely véd és kondicionál. Ez a rendkívül hatékony összetételű készítmény behatol a haj külső rostanyagába, ahol a tokoferol komplexum védőréteget képezve a szarusejteken hidratálja és regenerálja a hajszálakat.

2014. október 28.

Csak egy használat utáni véleményt tudok írni, mert én nem használom, anyukáméknál töltöttünk két napot és neki ilyen balzsamja volt, ezt használtam. Sűrű állagú, de könnyen el tudtam oszlatni, könnyen ki is tudtam fésülni a hajamat utána. Viszont nagyon szállós, elektrosztatikus lett. :-( Úgyhogy venni biztos nem fogok ilyet. A puhító, gubanctalanító hatása rendben van egyébként, de utálom ha szállós a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Anna

2012. november 18.

Első használat után, nagyon megvagyok elégedve vele. A hajam könnyen kifésülhető, fényes és hidratált lett ahogy azt a címkén is ígéri.

Kicsit sűrű állagú, de azért könnyen eloszlatható a hajon. Illata nem különösen feltűnő, egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Andicska

2012. szeptember 25.

Erősen töredezik a hajam vége. A korábbi professzionális pakolásomat (ami nem natúrkozmetikum) próbáltam ezzel a balzsammal helyettesíteni, de sajnos nem győzött meg. A hajvégeim kb. a 3. használat után megérezték a váltást, és a mosás utáni napon már szárazak, szúrósak, seprűsek kezdtek lenni.

Talán akinek csak picit töredezik a haja, annak használ valamit, mert van azért némi jó hatása, de nekem kevés.

Úgy döntöttem, hogy a pakolásommal váltogatva elhasználom azért, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.