dr. Organic

Ár:   2780 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Szendi, az összetevőket feltöltötte: vercsa01, Módosítva: 2020. október 26.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bioaktív hajterápia, mely véd és kondicionál. Ez a rendkívül hatékony összetételű készítmény behatol a haj külső rostanyagába, ahol a tokoferol komplexum védőréteget képezve a szarusejteken hidratálja és regenerálja a hajszálakat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

daliah

2023. december 30.

Imádtam! Hullámos/göndör vékony szálú hajra használtam, amíg nem festettem. Minden téren jól teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 30.

2014. október 28.

Csak egy használat utáni véleményt tudok írni, mert én nem használom, anyukáméknál töltöttünk két napot és neki ilyen balzsamja volt, ezt használtam. Sűrű állagú, de könnyen el tudtam oszlatni, könnyen ki is tudtam fésülni a hajamat utána. Viszont nagyon szállós, elektrosztatikus lett. :-( Úgyhogy venni biztos nem fogok ilyet. A puhító, gubanctalanító hatása rendben van egyébként, de utálom ha szállós a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 28.

Anna

2012. november 18.

Első használat után, nagyon megvagyok elégedve vele. A hajam könnyen kifésülhető, fényes és hidratált lett ahogy azt a címkén is ígéri.

Kicsit sűrű állagú, de azért könnyen eloszlatható a hajon. Illata nem különösen feltűnő, egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Andicska

2012. szeptember 25.

Erősen töredezik a hajam vége. A korábbi professzionális pakolásomat (ami nem natúrkozmetikum) próbáltam ezzel a balzsammal helyettesíteni, de sajnos nem győzött meg. A hajvégeim kb. a 3. használat után megérezték a váltást, és a mosás utáni napon már szárazak, szúrósak, seprűsek kezdtek lenni.

Talán akinek csak picit töredezik a haja, annak használ valamit, mert van azért némi jó hatása, de nekem kevés.

Úgy döntöttem, hogy a pakolásommal váltogatva elhasználom azért, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.