Best of Beauty 2019

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 750 Ft

Tápanyagokban rendkívül gazdag testápoló, mely a legszárazabb bőrszövet rétegei közé is képes behatolni és azonnal hidratációt biztosít. Regenerálva a sejtközi állományt, ragyogóvá, fiatalossá és tökéletesen hidratálttá teszi a bőrt. A test bármely részére ajánlott. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, és tartósítószert.

Ár: 2 750 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Ár: 2000 Ft , Eladó: juno
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: Személyes átvétel, postázás előreutalás után (Foxpost, MPL automatába is)
mariska6

2019. május 22.

Egyetlen egy baja, hogy borzalmas műillata van. Update: az illatán kívül igazából nem is csinál semmit. Másnap reggel kicsit puhább a bőröm, de nem tart sokáig. Elég nehezen is szívódik be, ragacsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 22.

viviennoo

2019. február 7.

Ajándékba kaptam (mert imádom a márkát), de ez nálam sajnos nem nyert :( Egyáltalán nem hidratálja a bőrömet. Este bekenem magam, reggelre ugyanúgy húzódik a bőröm a szárazságtól... Nagy csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

JosiePackard

2019. január 20.

Szeretem a dr.Organicot, állatkísérlet-mentes, növényi és az összetevői is rendben vannak. Ellenben a krém sajnos nem lett számomra csodaszer. Szerettem, de ár-mennyiség kategóriában kicsit soknak találom, bár ha azt nézzük, melyik piacra szánták, akkor már barátságosabb. Nekem viszonylag gyorsan elfogyott, illetve a száraz bőrömmel sem tett csodát. :( Nem hiszem, hogy eredeti árán újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

tonic

2017. augusztus 6.

Az illatával nekem nincs bajom, az ára kicsit soknak tűnik,bár nagyon nagy a tubus és sokáig elég volt, mikor a kezemet is ezzel kenem éjszakára,még a körmeimet is megerősítette, ellátta kellő nedvességgel. Az összetevői miatt meg külön szeretem,hogy nincs benne egy csomó ártalmas vacak,ami azokban,amik ugyan olcsóbbak,de nem szívesen keni magára az ember,ha nem muszáj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

ZenaRena

2016. október 2.

Sziasztok! Imádnivaló, ahogyan ez a termékcsalád, am Block! Használom az E- vitaminos arckrémet, testápolót, olajat és kimondottan elégedett vagyok! Az illata finom, nem tolakodó, gyorsan beszívódik, kellemes érzetet ad.
Túlzásnak érezném a csodaszer kategóriát, ezért a 4 csillag.
Bátran ajánlom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Túlzásnak érezném a csodaszer kategóriát, ezért a 4 csillag.
Bátran ajánlom:)

clotinyourvein

2015. november 1.

Nemrég vettem, és egyelőre teljesen oda vagyok érte. Az állaga kellemes, nem sűrű, de nem is folyékony, a hiper-szuper száraz és ekcémás bőröm imádja, nem csíp, pedig szinte az összes testápolóval meggyűlik a bajom ezért. Simám felkenem az arcomra és a szemem köré, ahol eddig a legtöbb probléma volt a többi krémmel, semmi irritáció... Már az első felkenés után sokkal puhább a bőröm, szóval én egyelőre tényleg csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

magichand

2015. augusztus 18.

Nem vennék meg ennyiért egy testápolót, mivel az Alverdés testvajakkal tökéletes barátságban vagyunk, de ott az a csúnya nevű kis összetevő, a Glycyrrhetinic Acid, ami a barnulást segíti, ráadásul gyulladáscsökkentő. Plusz még a nagy mennyiségű aloe vrea, sőt E vitamin, ami szintén príma nyáron. Több se kellett, mentem is érte a bioboltba, és egy adag cink oxid társaságában megvettem őket. Itthon ment a kevergetés, és már kész is volt a barnulást elősegítő napvédőm (nem vagyok leégős fajta, de azért szeretem, ha van mit a vállamra, orromra kennem egy hosszabb sétánál a tűző napon). És tökéletesen működik, szép egyenletes barna színem van, még a lábamon is, ami már tini korom óta nem történt meg. Igaz ezt gyakran újra kell kenni, de nekem még így is nagyon tetszik ez a megoldás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Matilda

2015. január 5.

Hú, szerintem nagyon jó kis termék. Az illata szerintem sem a legjobb, de jobban örülök neki, mintha telenyomták volna illatanyaggal, így legalább nem bántja a bőröm. Szerintem kifejezetten könnyű krém, hamar beszívódik és nagyon puha lesz utána a bőröm. Tegnap este a lábaimat kentem be vele, mert nagyon ki volt száradva, az előbb végigsimítottam és meglepődtem, hogy mitől ilyen puha, aztán leesett. Csak termékmintám volt, de gondolkodok, hogy megveszem az ára ellenére is, mert nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

szivi81

2014. február 15.

ajándékba kaptam, egyáltalán nem jött be, a kukában végezte, kb 3 használat után. száraz bőröm van, de nem akart terülni, beszívódni, és volt hogy viszkettem utána. pénzt biztos nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. január 15.

Minden viszonyítás kérdése, de azért az túlzás, hogy ennek a terméknek az árát horribilisnek nevezzük! Szépek az összetevői, nem olcsó kőolajszármazékokból kutyulták össze! És az árára tett megjegyzést azért is vitatom, mert kifejezetten gazdaságos, tovább tart, mint a hasonló, természetes alapanyagú készítmények!
A hatása nálam is nagyon jó, gyorsan beszívódva hatásosan hidratál!
Ami miatt én is levonok egy csillagot, az az illattal szembeni kifogás: mintha valami háztartási vegyszer lenne a tubusban, nem finom, jó hatású testápoló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 15.

A hatása nálam is nagyon jó, gyorsan beszívódva hatásosan hidratál!

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid