dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3990 Ft

Gazdagon táplálókrém szűz kókuszolajjal, papaya, füge, narancs és mangó bio esszenciális olajok és kivonatok és aloe vera lé keverékével együttesen hidratálják a bőrt. A kókuszolajban található, trigliceridek egész éjjel mélyen hidratálják és táplálják a bőrt, fokozzák a feszességet és a bőr tónusosságát, védelmeznek a sejtkárosító szabadgyökökkel szemben.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

Dici

2020. január 13.

Végére értem a Dr Organic krémek kipróbálásának és ez volt a kedvenc. Éjszakára használom, száraz bőröm van, és remekül hidratálja. Én az illatát is imádom, nem mű. Az anti-aging hatást nem tapasztalom, de puha és bársonyos lesz tőle a bőröm. Biztos újra veszem majd.

Helyesbítek. Már nem veszem újra. Belefutottam 2 büdös termékbe, aminek nagyon mű, büdös kókusz illata van. Ez valami más összetevő lehet, nem a régi, nagyon kellemetlen. Elvárás nálam a finom illat, érzékeny vagyok rá, így hanyagolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

alphecca

2018. december 30.

Kellemes natúr kókusz illatú, nem olyan mű édeskés, mint a letöbb kókuszos termék. Száraz bőrre nappalra is használom és beszívódik szépen. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

DreamyGirl

2018. szeptember 16.

Gyorsan beszívódó krém. A bőröm hidratálja, eltüntette a száraz foltokat az arcomról. Az illata az elviselhető kategória. Megvettem a nappali krémjét is, bár a téli időszakban, inkább az éjszakai krémet használom, reggel, este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Egi

2018. július 2.

nem hidratálta a bőröm, napi 4szer kentem...Leváltottam. Ezt leszámítva semmi problémát nem okozott, kicsit büdi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

laszti

2018. február 13.

Télen szárazabb és néha kellemetlenül húzódik a bőröm, ezért gondoltam, kipróbálom. Reggelre és este egyaránt ezt használtam. A bőröm szerette, gyorsan beszívta. A textúrája kellemesen krémes, gazdag. Az illata kellemes, nem tolakodó. Szeretek natúr termékekkel kísérletezni, később még biztosan újraveszem. Az esetemben megfelelően tette a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

bagi54

2017. október 12.

Nálam az illata miatt 4 csillag. Megfelelően hidratálta az arcom éjszakára. Nagyon gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos zsíros réteget az arcon. A dr. Organic az egyik olyan márka, amivel a szemem és környékét is bátran bekenem, nincs irritáció, pedig rendkívül érzékeny a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

senskin

2017. augusztus 22.

Eddig mindig a drága krémeket vettem, de elkezdtem nézni az összetevőket végre és a kókuszolajról sokat hallottam, hogy megújítja az érett bőrt. Ennek a krémnek csúcsszuper összetevői vannak, és természetes, natur, tiszta krém. Nagyon kevés kell belőle, de a kombinált bőrömbe masszírozom beszívódik. Kissé csípett engem a krém, de ez nem tartott sokáig, gondoltam csak dolgozik. Reggel arctisztítás után sminkelni kezdtem. Hát nagyon feltöltötte a bőrömet, feszes, telt lett. Amúgy sincsenek ráncaim, de ez a krém egy csoda. Ajánlom mindenkinek, és megfizethető is. Semmivel sem tud többet az XY és XZ krémem ami háromszor -négyszer ennyibe került. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

magichand

2017. április 26.

Nagyon szereti a bőröm, reggel, este is ezt használom, lehet rá sminkelni, nem kukacosodik, hamar beszívódik, gyönyörű bőrképet ad. Nem lettek tőle pattanásaim, és hidratált a bőröm. Karácsonyra kaptam az első tégellyel, ma újra is vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

mrsgrob

2014. október 15.

Az állaga mint a Dr. Organic argánolajos éjszakai krémé. Finom, nem édes kókuszolaj illata, pontosan olyan mint a sorozat hajbalzsamáé, a színe fehér. A bőröm száraz a szám körül és az orcákon, enyhén zsíros a T-vonalon. Míg az argánolajos krémtől a homlokom bezsírosodik, ettől nem. A bőröm mindenol szépen és gyorsan beszívja és a száraz részeket is jól ápolja. Összességében úgy érzem tápláló, nagyon kellemes, az argánolajos éjszakai krémnél könnyebb. Míg azt inkább éjszakára használom, ezt nappalra. Hidegebb időben is jelzek majd.

Update: második vagy harmadik tégelyt kezdtem meg most és kicsit elbizonytalanodtam. Két problémám van:

Ennek a frissen nyitott tégelynek az illata avas. Ebbe már egyszer belefutottam a Manuka Rescue krémnél, ott olyannyira kellemetlenül erős volt az avas szag hogy kénytelen voltam kidobni. Ennél nem erős, de egyértelmű. Az állaga és minden más ugyanolyan. Az argánolajos éjszakai krémet úgy nyolcadszorra veszem, ott nem volt sosem probléma. Kézkrémet is szoktam venni argánolajosat és kókuszolajosat is, ott is minden rendben volt eddig.

Ami még nem tetszik, hogy két tégelyemen kétféle összetevőlista szerepel, az egyik dobozon egy harmadik a másik dobozon olyan mint az egyik tégelyen. Szóval háromféle összetevőlista, teljesen eltérőek, sheavaj az egyikben, másikban nincs és nem ez az egyetlen, melyik az "igazi", a nem reklám?A honlapjukon semmi részletes infó, online egyedül a Holland&Barrett-tól lehet rendelni a termékeiket (Anglia), de ott is elég random a felsorolás.

Mindezek miatt leveszek két csillagot. Az argánolajosat venni fogom, de ezt a kókuszolajosat nem. Nagyon sajnálom mert szerettem az illatát és az állagát, de nem zsákbamacskázom sem az összetevőkkel, pláne nem veszek avas krémet ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Nyuszika21

2014. augusztus 27.

Nagyon szeretem, fincsi az illata, hidratál és kellően beszívódik. Szerintem az őszi-téli hűvösebb időben is szeretni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology