Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A bioaktív gránátalma bővelkedik sejtfiatalító és hodratáló összetevőkben. E fantasztikus "szupergyümölcs" antioxidáns elemei védelmet nyújtanak az ártalmas szabadgyökökkel szemben. Aloe Verából, kakaó- és shea vajból álló sejtregeneráló komplexuma javítja a sejtközi hidratációt.

papramona

2018. október 18.

Szerintem nagyon megéri az árát, luxus a bőrnek. Lágy, könnyű, azonnal beszívódik, azonnal érződik hogy hidratál, puha és selymes a bőr tőle, nagyon jó illata van, csodát tett a hámlós hasi részemmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Tulipankrampusz

2013. április 26.

Én is több tégellyel használtam, csodás krém száraz bőrre. Az illata szuper, az ára miatt szoktam le róla :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

miramax

2012. június 1.

Több tégellyel elhasználtam már. Időközben kipróbáltam mást is, de visszatértem ehhez. Nagyon jól épolja, hidratálja a bőrt, miközben kellemes illata van. Árérzékenyek lehet, hogy drágálják, de szerintem az ár-érték aránya nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice