dr. Organic

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló bio öregedés gátló szemránckrém, mely kisimítja és megfiatalítja a szemkörnyék érzékeny bőrszövetét. A fitoanyagok, antioxidánsok, vitaminok és ásványok, Co-Q10-zel, olíva és gránátalma kivonattal e bioaktív koktélban egymás hatását erősítve csökkenti a szem alatti duzzanatokat, sötét karikákat, és enyhítik az apró ráncokat. Fokozott kollagén stabilitás és támogatott sejtregeneráció.

Kiszerelés: 15ml

Dumitutoj

2017. augusztus 25.

Nem vettem észre semmi különlegeset, míg ezt a krémet használtam. Számomra pont annyit tud, mint bármelyik másik szemkrém: hidratál.
Ellenben (nekem) nagyon drága, el is szörnyülködtem, mikor kibontogatva megláttam, hogy az óriási papírdoboznak csak az alján csücsül egy picurka kis tégely!...
Most egy egyszerű és ennek töredékébe kerülő krémet használok, ami semmivel sem rosszabb ennél. Egyszer ezt megvttem, jó volt, így el is használtam, de többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

balkanfan

2015. január 29.

Kellemes krém, de semmi extra hatást nem éreztem/érzek a használata közben. Nem hidratál különösebben, de nem is okoz kárt. Nem kezelem ellenségként, de nem valószínű, hogy újra veszem, ha elfogy a jelenlegi tégely. Ami a csomagolását illeti, szerintem higénikusabb és praktikusabb lenne, a tubusos változat, mert így minden egyes alkalommal beleér az ujjam hegye, ami ugyan alapvetően tiszta, de így is belekerülhet némi piszok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

ciseklusek

2013. július 24.

Semmi jót nem tudok írni erről a krémről, talán csak annyit, hogy viszonylag könnyen felszívódik, de nekem semmit nem használ. Könnyű textúrájú, olyannyira, hogy nem is éreztem, hogy bekentem volna magam vele, nem hidratált eléggé, a bőröm többet kívánt volna belőle.
legszembetűnőbb és -kellemetlenebb hatása azok az apró, piros szemkörnyékemen kialakuló kiütések voltak, amelyek miatt abba is hagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

11marti11

2013. június 14.

2 éve kb. használtam ezt a krémet. Nekem enyhe bizsergést okozott, ami kellemes volt. Azt olvastam, hogy a hatóanyagok aktiválják a vérkeringést, és ezt el is tudom hinni. Jó a textúrája, finom az illata, hamar felszívódik....
Viszont tudom, hogy a gránátalma annak ellenére, hogy vitaminbomba, meg szupergyümölcs, gyakran okoz allergiát. Ki kell tapasztalni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 14.

SuicideCandy

2013. április 16.

Számomra hatalmas csalódás volt ez a szemkrém! A szemem alatt kipattogzottam tőle. Száraznak is éreztem utána a szemkörnyékem bőrét, pedig igazán nem vártam sokat tőle...
Az illatával és az összetevőivel elégedett vagyok, bár fogalmam sincs minek egy szemkörnyékápolóba ennyi illatanyag?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Lukécia

2013. március 17.

Illat, állag, felszívódás és hatás nálam nagyon jó, csak piros foltok jelennek meg a szemem alatt. De úgy látom, ez elég sokaknak probléma, kár, hogy nem tesznek róla, mert amugy nagyon jó termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Morci

2013. január 28.

Nekem sem okozott semmilyen allergiás reakciót, ellenben sajnos a finom kis szarkalábaimmal sem kezdett semmit. Könnyen felszívódik, hidratálásra, megelőzésre megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Kíváncsi Fáncsi

2012. szeptember 22.

Meg vagyok elégedve ezzel a szemránckrémmel. Szerencsére semmiféle allergiás reakciót nem tapasztaltam. A dr. Organic gránátalma krémmel együtt szoktam használni és csakúgy mint a krém, ez is gyorsan és tökéletesen felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 22.

B.B

2012. szeptember 20.

Csíííp nagyon. Ráadásul a szemem környékén ahova felkentem két piros csík jelent meg ..úgy néztem ki mint egy indián lány :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Szendi

2012. augusztus 16.

Gondoltam lassan ideje, hogy szemránckrémet is használjak és ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Finom az illata, jó a textúrája, hamar beszívódik és jól lehet rá sminkelni. Ja és ami nem utolsó szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.