dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

A szűz bio kókuszolaj bőrtáplálótulajdonságai, valamint magas triglicerid tartalma miatt ismert, mely hatékonyan hidratálja a fejbőrt. Bioaktív hatóanyagokkal kombinálva hidratáló kondicionálót alkot, mely mélyen behatolva a hajszálak keratin rostjai közé, csodálatosan táplálja a hajat.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Kkarry1226

2019. szeptember 24.

IMÁDOMMM!!!!!
Extra száraz a hajam, csodát művel mást nem is használok, többihez képest ez a nyerő!
Fényessé, kifésülhetővé, finom tapintásúvá teszi a hajam. Zsírosítja kicsit a hajat (ami nekem nem rossz, sőt)
Illata finom, bár nem is erős.
Bió!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

IMÁDOMMM!!!!!
Illata finom, bár nem is erős.
Bió!

alphecca

2019. május 14.

Nem rossz de ár érték arányban vannak jobbak. Kár hogy az illatát nem érzem egy percig sem.Érdemes legalább 15 percig a hajon hagyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Maze

2018. szeptember 29.

Ez a cucc jobb mint a samponja, a kettőt együtt használtam. Két flakon fogyott el. Vékonyszálú gubancolódó a hajam, hát a kondicionáló azért sokat segített a sampon előhatásán, de ettől még nem lett borzasztóan puha a hajam. Ebből a kondicionálóból iszonyú mennyiséget kellett használnom..amit már pazarlásnak tartok :D Bár sokáig kitartottak a flakonok, az összetevők miatt vált szimpatikussá..azért mégis maradok a szalonminőségű cuccoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Valerie13

2018. szeptember 9.

1x próbáltam ki. Az illata tetszett, kicsit gubancolódott tőle a szőkített hajam, viszont fényesebbé varázsolta ami pozitív. Nem tudom megvenném-e. Más olajos kondicionálók szerintem jobban esnek a szőkített hajnak, a kókuszolaj inkább göndör hajhoz való. Ettől függetlenül jó kis termék. A samponja viszont nálam felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Bloom

2018. augusztus 7.

Szőkített, vékonyszálú hajra semmilyen jelentős pozitív hatása nem volt. Egyetértek a pár hozzászólással előttem leírtakkal: festett hajjal "nem tud mit kezdeni". Jobban gubancolódott a hajam, nehezebben tudtam kifésülni. Összetevői alapján többet vártam a terméktől. Végeredményben valamivel puhább lett a hajam tőle, mint más balzsamoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Fannitazia

2018. július 21.

Többször újra vároltam, szerettem, mert működik, nekem az illata is bejött. Mindig akcióban jutottam hozzá, így belefért a büdzsébe. Kevés kell belőle, sokáig elég, nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

horanett92

2018. június 25.

Nagyon megszerettem ezt a balzsamot. Az ára kicsit húzós, de Joy napokon olcsóbban hozzá lehet jutni. Szerintem az illata nagyon jó, kár hogy nem marad meg a kiöblítés után. Yves Rocher sampon után használom és jól működnek együtt. Kb. 10 percet hagyom a hajamon tusolás közben. Könnyen fésülhető, puha lesz tőle a hajam. Nagy kiszerelés, valószínűleg sokáig kitart a long bob frizurámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

bbkriszta

2018. március 10.

korrekt balzsam, nem nehezíti el a göndör hajamat, nincs erős illata, jók az összetevői, egész sokáig elég
az márka olivás samponjával mosom előtte a hajam, működőképes kombináció
régóta ez az első balzsam amivel meg vagyok elégedve, szerintem egy próbát biztosan megér száraz hajra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

az márka olivás samponjával mosom előtte a hajam, működőképes kombináció

jul100

2018. március 10.

Sokféle balzsamot kipróbáltam már, de eddig ez nyert. A összes többi balzsamom csak 1-2 hónapig működött, aztán szakítanunk kellett, de ezt már több éve újraveszem. Tényleg nagyon sűrű, nem kell belőle sok, szóval nem sajnálom rá a pénzt. Az illata kicsit fura, de nálam ez nem szempont, ha nem marad meg a hajamban, márpedig ez teljesen elillan.
Most nemrég szőkítettem a hajamon, kíváncsi vagyok, fog-e továbbra is működni. Ennél drágább balzsamom még nem volt, szóval lehet, vannak a piacon jobbak, csak nem tudok róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Mila85

2018. március 8.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel. Először is a szaga... ez nekem szag kategória nem illat. Szerencsére már csak néhány adag van az a flakon alján. Olyasmi mint a megsavanyodott használt mosogató szivacs...bocs. Nem erős és szerencsére a hajban se marad, de na..így 2-3 hónap használat után elég is belőle. A hatása az tulajdonképpen rendben van, nem igazán van törött hajam, long bob a frizkóm, októberben voltam fodrásznál, most megyek kis frissítésre jövő héten, de töredezés nem igazán van. Pedig én csak kb 2 percre hagyom fent, a reggeli hajmosás (heti 3x) zuhany alatt, gyors ceremónia. Azért is vágattam le a hajamat mert gyorsan zsírosodik, és utálom ha összeállt, lapos a hajam és sokat mosom, más nem segít, el is alszom, nincs más választásom nekem mosni kell akkor áll szépen csak. Tehát nekem olyan balzsam kellett ami rövid idő alatt is hat. De ennek szerintem több idő kell, akkor jobban hidratál az tuti. Az olívás hajbalzsamnál szerintem ez jobb. A következő is lehet ettől a márkától lesz, nem szeretnék műdolgokat kenni a hajamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice