dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolás

highnessofcreams

2016. május 1.

Nagyon szépek az összetevői, az isteni méz illat sokáig érezhető a hajon és szép puhává is varázsolta. Az állaga is rendben van, nem túl folyós nem túl sűrű, de alaposabb kiöblítést igényel. Nekem nagyon bejött ez a kondícionáló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

kinderino

2014. április 24.

Imádom az illatát, a hatékonyságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Imádom az illatát, a hatékonyságáról még nem tudok nyilatkozni.

josefin79

2014. március 22.

Talán egy fokkal jobb, mint az átlagos balzsamok, de amúgy semmi extra. A méz illatot még másnap is lehetett érezni a hajamon, ami nekem mondjuk annyira nem jött be. Ha nincs más, jobb, megteszi ez is balzsamként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Fannika22

2013. május 12.

kisimítja a sampon által összekócolt hajamat, szép fényt ad neki, és könnyen kifésülhető. az illata jellegzetes mint a Dr Organic termékeknek általában, de engem nem zavar. viszont tényleg több kell belőle mint egy átlagos balzsamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Indigo

2012. május 9.

Nagyon szép, egészséges fényt és puhaságot ad a hajnak. Kiemeli a festett haj színét. Nekem is a fogyás mértékével van gondom, elég sokat kell belőle egy mosásnál felhasználni, így az ár kevésbé térül meg, mint a samponnál. Én mindig fent hagyom legalább 1-2 órára, néha ricinussal keverve, nagyon jót tesznek a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

zsoficza

2012. április 8.

A sampon-párjával együtt használom, és nekem nagyon beváltak. Első alkalommal persze jól rámhozták a frászt, ugyanis egy száraz szénaboglya csücsült a fejem tetején, de a 3. használat után már olyan fényesen csillogott a hajam, mint még soha. Egyetlen problémám vele, hogy hígabb, mint a legtöbb balzsam, így több is kell belőle egy alkalommal - emiatt a -1 csillag. És végül, aki nem szereti a tömény méz szagot, az ne vegye meg, mert tényleg erős, és viszonylag hosszantartó illata van, de én speciel imádom, úgyhogy nekem öröm vele/velük a hajmosás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Csucsundra

2012. január 22.

Szerintem nagyszerű balzsam. Az illata egyszerűen isteni, de csak azoknak ajánlom, akik a mézes illatokat amúgy nagyon szeretik, mert sokan kifejezetten undorodnak tőle. Puha, jó állagú lett tőle a vékonyszálú, szőke (festett) hajam, mindezt szilikon- és károsanyag mentesen. A samponja viszont nagyon szárít önmagában (mint sokszor a méregmentes samponok), kicsit meg is ijedtem, mert vizesen a balzsam előtt rém száraz csikorgós volt, de ahogy rátettem a balzsamot, szuper érzés volt a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

jena

Korcsoport: >54
2012. január 21.

A balzsammal meg vagyok elégedve, de ugyanilyen hatást nagyságrendekkel olcsóbb termékekkel is elértem már. Nekem viszont nem vészesen száraz a hajam, így elég egy fél diónyi mennyiség is. Párhuzamban használom a többi természetes termékkel, ha elfogy, nem tudom hogy veszek-e újab flakonnal. Akinek csak enyhe ápolásra van szüksége, annak mindenképpen ajánlom. Az ára miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 21.

horzso

2011. november 21.

Miután elolvastam az itteni véleményeket, eleve számítottam rá, hogy sokat kell majd tegyek a hajamra (száraz, vastagszálú, félhosszú). 3 jó diónyi bemasszírozása és kb 10 perc után leöblítettem, és istenien lágy, puha, selymes és fényes lett a hajam. Még az ismerőseim is megkérdezték, hogy fodrásznál voltam-e. :) Nekem bejön, sok kell belőle, de utána jó a hatás a száraz hajra. Mivel sok kell belőle, csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 21.

UnVraiAnge

2011. július 11.

Miután a manuka mézes sampon kiszívta az utolsó csepp életerőt is a hajamból, már nyúltam is ezért a balzsamért, hogy mentsem, ami menthető. Egy pillanatra megtorpantam ugyan, de mivel más lehetőségem nem volt, egy olló kivételével, így nem haboztam tovább és jó alaposan átitattam a hajam evvel a finom illatú pomádéval, majd az egész délutánt egy roppant csinos turbánban töltöttem el. Több órányi dunsztolás után végre lemostam a kencét, majd arra a következtetésre jutottam, hogy a hajam most pont ugyanolyan száraz, mint mosás előtt volt, csak tisztább kivitelben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice