dr. Organic

Ár:   3455 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Értékes hatóanyag kombinációjának tagjai egymás hatását erősítve nyugtatják, kondicionálják, táplálják és dezodorálják száraz kirepedt sarkakat. A bőr felső rétegébe behatolva serkenti a sejtregenerációt, tápanyagokat biztosít és normalizálja a kiszáradt bőr állapotát.

Szendi

2012. augusztus 16.

Én imádom a méz illatát, egyrészt ezért is vettem meg. Másrészt a hatóanyagai sem rosszak! ;) Az én sarkam nagyon szép tőle, bár hál' isten nincs sok gondom vele. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

erbrand

2012. július 11.

Korábban a Scholl termékét használtam a sarokrepedésem megoldására, most szerettem volna organikus termékre lecserélni. Sajnos, nem igazán vált be, a textúrája túl könnyű, ennek ellenére (emellett) rettenetesen lassan szívódik be. Még kézkrémnek sem elég puhító.. Az illata sem igazán megnyerő. Majd ha rendbejön ismét a sarkam, talán szintentartónak jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Honey

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.