dr. Organic

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A bioaktív Manuka mézes szappan természetesen tisztít, miközben a méz kivonat hatékonyan regenerálja és új élettel tölti el a bőrt. Az egész test ápolásásra ajánlott. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS.t, mesterséges színezéket, -illatanyagokat, -tartósítószert.

alphecca

2018. június 27.

Kellemes natúr mézillatú,száraz és érzékeny bőrre nagyon jó hatású szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

Kellemes natúr mézillatú,száraz és érzékeny bőrre nagyon jó hatású szappan.

mk17

2016. május 17.

Nem olcsó, viszont nagyon jó, nem szárítja a bőrt, sőt nekem pirosság ellen is hatásos. A manuka mézes termékcsaládból viszont nekem ennek tetszik a legkevésbé az illata, dehát ilyen az, ha nincs valami telenyomva szintetikus műméz-illattal. Az ár és az illat miatt -1*, de azért ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

julie0812

2013. július 15.

Kisfiamnak kerestem olyan szappant, ami nem tartalmaz túl sok káros összetevőt és így találtam rá erre a mézes szappanra. Eddig nagyon jól bevált - kivéve az illata, ami nem kifejezetten kellemetlen de nagyon nagyon erős, én az egész házban érzem... Nekem csak emiatt 4 csillag, de ki fogok próbálni más Dr. Organic szappant is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

encimokus

2012. augusztus 27.

Akciós áron volt a Müllerben, gondoltam kipróbálom. Nagyon édes, mézes illata van, annak ajánlom, aki szereti az ilyesmi illatot. Krémesen habzik, nem szárít (legalábbis most nyáron nem). Alakja pont jó, kézbe simul, nem csúszkál össze-vissza. Láttam vannak új dr organic termékek a müllerben, holt tengeri és argánolajos termékcsalád, igaz, aranyárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Hidratálók: Glycerin, Honey