Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   2825 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A bio Manuka mézes testápoló kiegyensúlyozza a bőr nedvességháztartását és aktiválja a hámréteg sejtállományát, így használata során selymes tapintásúvá, egészségessé válik a bőr. Kerüljük a szemmel való érintkezést. Az összetevők természetes eredete miatt a szín és az állag változhat, ez nem befolyásolja a termék minőségét. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

obianka

2017. február 8.

Én nagyon szeretem a mézes illatát, még másnap is érzem a bőrömön, szépen hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Tuborella

2016. május 17.

Eleinte nagyon tetszett az illata, ami később nyomasztóvá vált számomra, többen megjegyezték, hogy bútorápoló illatom van tőle. Úgyhogy véget is vetettem a kapcsolatunknak. Egyébként nagyon jól ápol, az extra száraz lábamon tökéletes. Más testrészeimen kicsit ragacsos érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

mk17

2016. május 13.

Ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Nem kell sok belőle, így nem is fogy gyorsan. Amikor utazok, akkor is ezt szoktam bedobni a bőröndbe, mert nekem arcra és testre is megfelel (arcon azért egy kicsit fényes, de egy kis kőpúderrel már meg is van oldva). Igen, eléggé mézes az illata (nahát, meglepetés :) ), ha ha nem szeretném a mézillatot, nyilván nem ezt a terméket venném. Egyébként az egész manukás termékcsalád jó szerintem, egy csillagot csak az ára miatt vonok le (persze a Dr Organic temékek alapból nem olcsók, és tényleg jók az összetevők, dehát na, önmagában nézve tényleg kicsit drága)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

zsoficza

2012. április 8.

Nem mondom, h nagyon rég óta használom, de egy fél flakonnal már elhasználtam az utóbbi 2 hónapban. Szerintem mindamellett, h nem tartalmaz káros anyagokat, ami hatttttalmas előny rengeteg egyéb testápolóval szemben, még be is váltja ígéretét, miszerint jól hidratál, és ha annyit kenek magamra, amennyire a bőrömnek szüksége van épp, akkor egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után. És én speciel kifejezetten szeretem a mézes illatot - aki nem, az nem is értem minek veszi meg.. - van ajakápolóm, és sampon-balzsam párosom is ugyanebből a termékcsaládból, azokat is mind nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

babyface

2012. április 6.

szabályosan pánikrohamom volt ezektől a testápolóktól! :D valami nagyon ragacsos, nehéz érzet marad utánuk a bőrön. az illata borzalmas :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid