dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skye, Módosítva: 2013. június 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A tiszta bio méhpempő aminosavakban, növényi hormonokban, tápanyagokban gazdag és sejtregeneráló hatása van. A természetes bioaktív hatóanyagokkal együtt regeneráló és hajmegújító hatásúkondicionálót alkot. A védelmező és regeneráló hatóanyagok mélyenbehatolnak a kreatin rostok közé, és teljes körű ápolást és kondicionálástnyújtanak, melynek eredménye a láthatóan egészséges és szép haj.

Bioaktív, természetes, bio összetevők: bio méhpempő, aloe vera, sheavaj, kakaóvaj, hidrolizált tejprotein, panthenol, méz, napraforgó olaj, vöröshere, hanga, C és E vitamin, cédrus, citrom, geránium, pacsuli, keserűnarancs és szantálfa illóolaj.

domanybeatrix

2018. november 20.

Az én göndör, száraz hajamnak sajnos túl kevés, ezért nekem nem vált be. Nem fogom újravenni. Az illatával sem voltam kibékülve, pedig bíztam benne, hogy találok egy balzsamot, amit könnyen meg tudok venni bármikor a drogériában...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

nature12

2018. június 26.

Szuper! Nagyon jól hidratál, én fejbőrre is használom mosás előtt, és így sem zsírosít. Puha, fényes lesz tőle a hajam, kevésbé töredezik. Nagyon sűrű, kiadós balzsam, kevés kell belőle. Március óta használom, azóta csak a felét használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Mamamacica

2018. május 7.

Az illata elég tartós, de a hatása konkrétan semmi! Alig tudtam kifésülni a hajam a használata után és nem is éreztem úgy, hogy hidratálta volna. Nekem így egyáltalán nem érte meg az árát. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Yuyu

2018. január 28.

Ezt és a teafa olajos kondícionálót is elhasználtam már és nagyon szeretem őket. Sérült hajam volt, azt rendbe rakni nem tudta teljesen, de miután levágtam a végét nagyon egészséges , szép fényű és puha hajvégeim lettek. Ez az az ápoló,, ami tényleg segít! A legutolsó egy Aussis volt és a sok alkoholtol teljesen szárazak és töredezettek lettek a hajszálaim pedig előtte szintén vágtam a hajamból. Tehát ez egy olyan balzsam ,amit tényleg teljes szívből szeretek (most már csak ilyet használok) és ajánlom mindenkinek, megéri az árát! (2600ft-ért, mert a Müllerben valamiért 3100-, de mindenhol máshol olcsóbb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

tinyblackpaw

2017. december 15.

Szeretek kísérletezni a hajápoló termékekkel néha még akkor is ha egy-egy termék tényleg bevált de utána vissza is térek hozzájuk. Ő pont olyan. Nekem 2 hónapig kitartott heti kétszeri használat mellett hátközépig érő hajra. Nem kell sokat használni belőle, kissé sűrűbb krémes állagú és az illata valami fenomenális! Nem az a tipikusan mű hatást keltő tucat balzsam illat hanem kellemes, édes-mézes-virágos illat ami nem túl tolakodó mégis nagyon kellemes. A hatását tekintve nagyon szép természetes csillogást adott a hajamnak. Puhábbnak és könnyebben fésülhetőnek éreztem, látszott rajta, hogy ápolva van. Nem zsírosított ha megfelelő mennyiségben vittem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

ReginaPaper

2017. május 26.

Elképesztően jó!! Göndör száraz hajam van, nagyon nehezen találok normális terméket a hajamra, és a legtöbbet egy idő után meg is szokja... Ezt viszont nagyon szereti. Több napon keresztül puha marad tőle a hajam. Igaz hogy elég drága sajnos, de mivel ilyen szupisággal én még nem találkoztam ezért biztos hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Scara

2016. március 5.

Ajándékba kaptam, de nem igazán tetszik az illata, így felkerült az eladó termékeim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

jrenata

2015. december 3.

Nagyon szeretem, jó kis balzsam. A teafaolajos samponnal használom együtt és nekem bevált. Azt szeretem még benne, hogy nem zsírosodik tőle a hajam hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

lothlorien

2015. január 6.

Imádom! Csodás illatú ez a hajkondicionáló, és teljesen helyre pakolta a száraz, töredezésre hajlamos hajvégeimet. A tapintása hajszárítás után selymes és puha volt. :) Kicsit drága, de úgy érzem megéri az árát, tele van hasznos összetevőkkel, és viszonylag kevés is elég belőle még hosszabb haj esetén is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

orsolyanovak

2013. szeptember 29.

Az egyetlen negatívum, amit mondani tudok róla: az ára... Szerencsém volt, mert a t.sco-ban mostanság mindig kipakolják a nagyon akciós termékeket, így 1800Ft-ért vehettem meg. Vékonyszálú,szőke,göndör hajam van, ami előszeretettel töredezik. Nagyon szép fényes volt tőle a hajam és nem is gubancolódott. Mikor felkentem a vizes hajamra, már öblítéskor szinte nem éreztem rajta semmit, így merem azt hinni, hogy a legtöbb hasznos összetevő valóban bejut a hajszál belsejébe. Nagyon jók az összetevői is és kiadós adag. Nekem a szolid illata is nagyon tetszik. Összességében 3000Ft-ot nem adnék érte, mert annyival nem jobb egy alterrás/alverdés balzsamnál, viszont számomra 1800Ft-ot határozottan megérte és legközelebb is innen fogok sampont is válogatni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology