dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2012. november 21.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

A tiszta bio méhpempő aminosavakban, növényi hormonokban, tápanyagokban gazdag és sejtregeneráló hatása van. A természetes bioaktív hatóanyagokkal gyengéd, tisztító sampont alkot. Regenerálja a természetes keratin szerkezetet és mélyen, a hajsejtek belsejében serkenti a megújulási folyamtokat, így a haj tökéletesen kiegyensúlyozottá és egészségessé válik. Bioaktív, természetes, bio összetevők: méhpempő, aloe vera, vörös here, C-vitamin, hanga, cédrus, citrom, geránium, pacsuli, keserű narancs, szantálfa

bogdanbianka

2018. január 8.

Ingyen se venném meg még egyszer. Borzasztóan szárítja a hajam és a fejbőröm is, ráadásul az illata is borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

natasa

2017. május 18.

Az illata kellemes. Azért kezdem ezzel, mert ez a pozitívum.
A hajmosás nem volt kellemes ezzel a samponnal. Először egyáltalán nem habzott, másodjára már igen. (Ez még mindig zavar, pedig évek óta használok natur termékeket, de valahogy a hab az kell. ) A hajszárítás pedig olyan volt, mintha egy csomó hajhabot fújtam volna a hajamra előtte. Pedig nem. Végig úgy éreztem, mintha zsíros lenne a hajam, aztán megszáradt.
Az eredmény: a hajam puha lett, ez meglepett. Kicsit dúsabbnak is tűnt, de másnap inkább kicsit borzosnak itt-ott, és a tapintása nem volt kellemes a hajamnak. Mintha bevonta volna valami a hajamat, érdekes.
Próbám volt belőle, tehát hosszú távú hatásról nem tudok beszámolni De most úgy gondolom, ezt ne fogom megvenni, valószínűleg nem az én hajtípusomra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Az illata kellemes. Azért kezdem ezzel, mert ez a pozitívum.

Szabcsy90

2017. március 21.

Eddig a teafás változatát használtam, majd szülinapomra kaptam egy ilyen mézes sampont, majd miután elfogyott a másik megmostam ezzel a hajam és mióta használom egyszerűen csodálatos. Dúsabb, fényesebb és élettel telibb lett tőle, nem hiszek a szememnek, nem zsírosodik, és nekem nem is szárítja a fejbőröm. Imádom ahogy van és csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Mundow

2016. március 6.

Nagyon dúsítja és szép fényes lesz tőle a hajam. A hajtőnél egyáltalán nem lapul le a hajam szárítás után mint a többi samponnál, sőt olyan lifting hatása van. Mintha úgy szárítanám be a hajam, hogy véletlenül se lapuljon le a tövénél.
Nagyon szárítja a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Nagyon szárítja a fejbőröm.

tunderno

2015. szeptember 29.

Én azért választottam ezt a sampont, mert a leírás szerint gazdag mindenféle jóban és serkenti a megújulási folyamatokat. Február óta használom kb., és kezdetben jónak is tűnt, de megfigyeltem, hogy eléggé szárít, nemcsak a fejbőrömet, hanem ha a homlokomra rámegy, akkor azt is, csakhogy onnan eltűnik, viszont a fejbőröm olyan száraz, hogy ha kicsit megborzolom a hajam, tuti csomó fejbőrdarabka kihullik, lehet, hogy ez az állapot már korpának is nevezhető. Remélem, ha sampont váltok elmúlik. Az illata viszont jó nagyon, de összességében sajnos nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

judit.krasznai

2012. november 24.

Lassan elfogy az első flakon, az amúgy érzékeny fejbőröm szereti, a hajam szép fényes lesz tőle. Kócolódással nem volt problémám.
Elég sokáig kitart egy flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Elég sokáig kitart egy flakon.

momo

2012. november 21.

Akciósan, 2000 Ft-ért vettem, de még így sem érte meg sajnos. Valaki az egyik dr. Organic samponnál írta, hogy szénaboglyát csinált a hajából, beállok a sorba, nekem is. Egyszer még kislány koromban a nagymamám szappannal mosta meg a hajam, talán főzött szappan lehetett, utána nem következett ecetes öblítés. Jött is a sírás fésülködésnél, mert a hajam szinte egyetlen nagy csimbókká állt össze. Nagyon akartam szeretni ezt a sampont, így kitartóan próbálkoztam, jött is a nosztalgia... Meg a csimbók. Jó ideje igyekszem tisztább, minimum szilikonmentes samponokat használni, ezidáig ez teljesített a legrosszabbul, pedig azt hiszem ez volt a legdrágább. Utána az Alverde amarántos balzsamját használtam, ami ugye elég masszív darab, tényleg erőteljesen hidratál, de ehhez még az is édeskevés volt. Az illata szerintem nagyon finom, másodszorra már szuperül habzik és jól tisztít - ezek a pozitívumok. Meg hogy nem viszket tőle a fejbőröm, ami ritka dolog nálam. Sajnos a hajamat nagyon bántja, így ami még a flaskában van, elhasználom, aztán á dieu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.