dr. Organic

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 990 Ft

A marokkói bio argán olaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak fantasztikus forrása. E különleges, egyedülálló hatású olaj bio illóolajokkal és gyümölcskivonatokkal kombinálva tápláló sampont alkot, mely csodálatosan tisztítja és hidratálja a hajszálak rostjait, revitalizálttá és élettelivé teszi a hajkoronát.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft

Emma23

2021. március 25.

Az egyik kedvenc samponom. Az illata kicsit büdös de ez egyáltalán nem marad a hajban. Remekül tisztító és az összetevöi miatt cgm-hez is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

ZaFi

2020. szeptember 29.

Hosszú agyonszőkített most ombre hajam van, ami világos szőkített részen száradtabb. Az eddigi szilikon mentes samponokkal ellentétben ez jól habzik, nem tapadt össze, nem csikorog és nem száradt szét. Igazából meglepő módon balzsam nélkül is kifésülhető állapotban lett volna, de azért egy meglévő régi balzsamomból tettem a hajhosszra. Gondolom a saját hozzá való balzsammal még jobban működne. Illlata a jellegzetes fűszeres marokkóból ismert argánolajos termékeké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Kunigunda

2020. augusztus 18.

Az összetevők miatt vettem meg, de el kellett volna olvasnom az itteni véleményeket előtte. Elképesztően szárít, már hajmosás közben szörnyű tapintása lesz a hajamnak. Próbáltam avokádó/oliva olajjal keverni, de végül nem használtam el. 2-3 alkalom után feladtam és inkább tisztítószerként üzemelt. Jó illata van egyébként, kicsit spa hangulatom lett tőle ( a fél házban érezni használat után) , bár ez nálam nem szempont, hiszen az illatanyag is szárító hatasú tud lenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Panda

2020. március 6.

Száraz, hosszú, hullámos hajam van, előbb vettem meg, minthogy láttam volna az itteni véleményeket de nem bántam meg végül.
Kifejezetten jól habzik, nekem nem szárítja a hajam igaz én mindig használok balzsamot/pakolást szóval nélküle nem tudom milyen lenne.
Tetszik a gyófynövényes és kicsit talán kólás? illata. Azt hittem nagyon fog fogyni de elég kiadósnak tűnik így 5-6ik használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Ginderclyde

2019. szeptember 2.

Vastag szálú, sok hullámos hajam van, nem zsírosodik, inkább száraz. Egyedül a szép összetevőkért jár a 2 pont. Nekem elképesztően szárította a hajam, szénakazalt csinált belőle, harmadik használat után hatalmas dilemmába kerültem, hogy mi legyen vele, mert ennyi pénzért sajnálnám kidobni, de használni meg még jobban sajnálnám. Kis mandulaolajjal keverem most, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

ausmorzs

2019. június 5.

Párommal mind a ketten kipróbáltuk, jól tisztít, jól hangzik, nem szárította hajunkat, de nem is tapasztaltunk lényeges különbséget más átlagos samponokhoz képest. A fűszeres-citrusos illata és a benne lévő sok gyógynövény nagyon bejön. Biztos, hogy el lesz használva, lehet, hogy a kondícionálójával együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Kitts

2019. április 29.

Nagyon bíztam benne, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim. Nem hittem el Nektek itt lent, hogy egy ilyen szép összetevős sampon szárítani fog.. pedig sajnos DE. A hajtő ugyanúgy - ha nem jobban - zsírosodik, az alsó-középső rész meg mint a seprű. Az amúgy tökegyenes, vékonyszálú hajam kezelhetetlen, fésülhetetlen szénaboglya lett. Az első dr.organicos csalódásom :(

Az illata és az incije miatt kap 1-1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Az illata és az incije miatt kap 1-1 pontot.

Rudelf

2019. április 24.

A teafa olajos sampon csodákat művelt a hajammal, az összetevők miatt gondoltam ez még annál is jobb lesz. Hát sajnos nem így lett, olyan száraz tőle a hajam,pedig az eddigi használatok felénél előtte olajos pakolás is volt fent, amitől nagyon puha szokott lenni a hajam, hát ezzel a samponnal azt a hatást is tökéletesen elvesztettem. A balzsamja egy cseppel sem teszi jobbá a helyzetet, nagyon sajnálom, hogy erre pénzt dobtam ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Mimi93

2018. december 12.

Hamar zsírosodó hajamnak, és érzékeny fejbőrömnek megoldása ez a sampon. Egy nappal eltudom tolni a hajmosást(ami eddig elképzelhetetlen volt), plusz a fejbőr viszketèsem is megszűnt ahogy erre a samponra váltottam. A balzsamjával együtt használom, amit bekeverek a szintén vegán hajszínezővel( szőkített hajam van és arra kenem fel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

adri0419

2018. július 29.

Nem sokáig használtam. Szép az összetevő listája, de egyszerűen kezelhetetlen lesz tőle a hajam. Egyébként is szőke, hullámos a hajam száraz hajvégekkel zsírosódó hajtővel... szóval elég nehéz eset vagyok, de ez nagyon nem jó. A hajtövem zsírosabb, a hajvégem kócosabb és szárazabb... csak a szép összetevőkért a 2 *

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.