dr. Organic

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2990 Ft

Gyorsan ható, tisztító krém, mely mindennapos használat mellett láthatóan csökkenti a pórusokat, a pattanások megjelenését és a bőrpírt. Gyümölcssavak, szalicilsav, fűzfakéreg kivonat és bioaktív összetevők egyedülálló kombinációja serkenti a sejtmegújulást, megnyugtatja a bőrt. Tisztább, nyugodtabb, kevésbé fénylő bőr.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Ár: 800 Ft +pk , Eladó: Dalmicica
Állapot: párszor használt, Helyszín: győr, fizetés: előre utalás után postázom, személyes átvétel
maggiess

2019. április 5.

Elsősorban nem pattanások vagy bőrhibák miatt választottam ezt a terméket, hanem azért, mert valami könnyű, gyorsan beszívódó nappali krémet kerestem, ami nem túl "vastag" és zsíros. BB krém vagy alapozó alá használom általában, és tökéletesen teljesítette az elvárásaimat. Ami külön jó, hogy nem izzad alatta a bőröm, tényleg nagyon könnyű. A friss, citrusos illata miatt is szeretem felkenni reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Orsika89

2019. január 21.

Nagyon akartam szeretni. De nagyon nem jött be. Nehezen szívódik be, percekkel később is érzem, hogy ott van, kimondottan fullasztó érzés. 1-2 óra múlva brutálisan átfénylik a bőröm. Kombinált és érzékeny a bőröm. Nem mattít, viszont piros, gyulladt pattanásokat okozott. Lábkrémként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

bogcica505

2018. december 10.

Nagyon jó arckrém. Pattanásos, érzékeny bőrre szuper választás. Gyorsan beszívódik, utána matt és hidratált a bőröm. Én alapvetően nem szeretem az arckrémeket, nem is bírja egyiket sem a bőröm, de ez az arckrém valahogy nem zavar. Így télen sajnos kiszárad az arcbőröm, így muszáj valamit használnom, és ez tökéletes választásnak bizonyult. Kellemes az illata is:) Még csak rövid ideje használom, majd updatelek hogy a pattanásaimmal tudott-e valamit kezdeni, de az eddigiek alapján is újra fogom venni:) Egy pár napja megégett az arcom a szoliban, és ez a krém egy használat után levitte a pirosságot. Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Ancsuk

2018. augusztus 20.

Ez az első Dr. Organic termék amit használok.. többet vártam volna.. Egy hete használom, enyhe citrusos illata van. Valóban matít de hidratálja a bőröm. Eddig elmegy hagyom még összeszokjanak a bőrömmel de nem venném újra utána áttérek Dr. Konopka’s arckrémjére..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

bebiii

2018. március 17.

Most már kb egy hónapja használom, és kedvelem is, de sajnos nagy különbséget nem látok a bőrömön. Az biztos, hogy hidratál, illetve a zsírosodást is csökkenti, de nekem valami még hiányzik, ezért lett 4 csillag 5 helyett. Az illata tényleg kellemesen citrusos, és valóban elég belőle egy kisebb adagot használni.Összességében, szerintem jó termék, sokaknak működhet, de én nem vagyok biztos benne, hogy újra megvásárolom ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

martini11

2018. január 2.

Sokat vaciláltam, hogy négy vagy ötös csillagot adjak-e. Ha nem ismerném a holttengeres kollekciót ötcsillagos lenne, de szerintem az a tuti a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

nkriszti98

2017. december 9.

Imádom, tökéletesen hidratálja a zsíros bőrömet és szerintem a pattanásokat is szépen lassan húzza le. Külön plusz pont hogy nagyon kevés kell belőle, remélem még egy ideig kitart így :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Boriskajuliska

2017. október 19.

A citrom mániám újabb megtestesítője ez a krém. Illata isteni, mattító hatása megfelelő, nem szárít, de olyan az érzés mintha egy picit meghúzná a bőrt ahogy felszívódik. Az erborian bamboo arcpermet után, második lépésként használom, amit további réteg követ, jó kedvemtől függően. 1 pici borsónyi mennyiség elegendő alkalmanként, mivel elég sűrű, és nehéz lenne be masszírozni nagyobb mennyiséget. Zsíros bőrre jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

MKatica

2017. szeptember 20.

Csak azért regisztráltam, hogy elmondjam, ez egy szuper krém! Éjszakai krémként használom, a gyümölcssavak miatt jó ötletnek tűnt. Reggelre csodaszép, friss, sima, egyenletes színű bőrt ad. És az illata felkenéskor imádnivalóan citrusos. Időnként vannak pattanásaim, ha előjönnek, kipróbálom nappal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.