dr. Organic

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2990 Ft

Gyorsan ható, tisztító krém, mely mindennapos használat mellett láthatóan csökkenti a pórusokat, a pattanások megjelenését és a bőrpírt. Gyümölcssavak, szalicilsav, fűzfakéreg kivonat és bioaktív összetevők egyedülálló kombinációja serkenti a sejtmegújulást, megnyugtatja a bőrt. Tisztább, nyugodtabb, kevésbé fénylő bőr.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

ponilopopolopo

2020. április 25.

Nekem egy hét után csökkentette már a zsírosodást és a pórusok méretét. Nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

PrincessBell

2020. február 11.

1 hónapig használtam minden nap és éjszakára is, a pórusösszehúzó, pattanástalanító és mattító hatása miatt. Sajnos nekem ezek közül egyik ígéretét sem produkálta, pedig az arctisztítóját és a tonikját is használtam mellé. 3 csillagot azért kap, mert kárt nem okozott a bőrömnek (csak a pénztárcámnak) és szépek az összetevői.
A krém illata érdekes, citrusos, nem zavaró, de aki nem szereti az erős illatanyagot, annak nem annyira ajánlanám ezt a terméket, az én bőrömön sokáig érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

LoRs

2019. december 5.

Fantasztikus, újravevős, imádom :)! Az állaga, a hatása, az illata minden tökéletes. A bőrképem sokkal szebb mióta ezt a krémet használom, egyszerre hidratál és mattít. Örülök, hogy megtaláltam. Ár-érték arányban is megfelelő, sokáig elég. Érzékeny, pattanásra hajlamos bőrre jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

maggiess

2019. április 5.

Elsősorban nem pattanások vagy bőrhibák miatt választottam ezt a terméket, hanem azért, mert valami könnyű, gyorsan beszívódó nappali krémet kerestem, ami nem túl "vastag" és zsíros. BB krém vagy alapozó alá használom általában, és tökéletesen teljesítette az elvárásaimat. Ami külön jó, hogy nem izzad alatta a bőröm, tényleg nagyon könnyű. A friss, citrusos illata miatt is szeretem felkenni reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Orsika89

2019. január 21.

Nagyon akartam szeretni. De nagyon nem jött be. Nehezen szívódik be, percekkel később is érzem, hogy ott van, kimondottan fullasztó érzés. 1-2 óra múlva brutálisan átfénylik a bőröm. Kombinált és érzékeny a bőröm. Nem mattít, viszont piros, gyulladt pattanásokat okozott. Lábkrémként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

bogcica505

2018. december 10.

Nagyon jó arckrém. Pattanásos, érzékeny bőrre szuper választás. Gyorsan beszívódik, utána matt és hidratált a bőröm. Én alapvetően nem szeretem az arckrémeket, nem is bírja egyiket sem a bőröm, de ez az arckrém valahogy nem zavar. Így télen sajnos kiszárad az arcbőröm, így muszáj valamit használnom, és ez tökéletes választásnak bizonyult. Kellemes az illata is:) Még csak rövid ideje használom, majd updatelek hogy a pattanásaimmal tudott-e valamit kezdeni, de az eddigiek alapján is újra fogom venni:) Egy pár napja megégett az arcom a szoliban, és ez a krém egy használat után levitte a pirosságot. Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Ancsuk

2018. augusztus 20.

Ez az első Dr. Organic termék amit használok.. többet vártam volna.. Egy hete használom, enyhe citrusos illata van. Valóban matít de hidratálja a bőröm. Eddig elmegy hagyom még összeszokjanak a bőrömmel de nem venném újra utána áttérek Dr. Konopka’s arckrémjére..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

bebiii

2018. március 17.

Most már kb egy hónapja használom, és kedvelem is, de sajnos nagy különbséget nem látok a bőrömön. Az biztos, hogy hidratál, illetve a zsírosodást is csökkenti, de nekem valami még hiányzik, ezért lett 4 csillag 5 helyett. Az illata tényleg kellemesen citrusos, és valóban elég belőle egy kisebb adagot használni.Összességében, szerintem jó termék, sokaknak működhet, de én nem vagyok biztos benne, hogy újra megvásárolom ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

martini11

2018. január 2.

Sokat vaciláltam, hogy négy vagy ötös csillagot adjak-e. Ha nem ismerném a holttengeres kollekciót ötcsillagos lenne, de szerintem az a tuti a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

nkriszti98

2017. december 9.

Imádom, tökéletesen hidratálja a zsíros bőrömet és szerintem a pattanásokat is szépen lassan húzza le. Külön plusz pont hogy nagyon kevés kell belőle, remélem még egy ideig kitart így :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.