dr. Organic

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2990 Ft

Gyorsan ható, tisztító krém, mely mindennapos használat mellett láthatóan csökkenti a pórusokat, a pattanások megjelenését és a bőrpírt. Gyümölcssavak, szalicilsav, fűzfakéreg kivonat és bioaktív összetevők egyedülálló kombinációja serkenti a sejtmegújulást, megnyugtatja a bőrt. Tisztább, nyugodtabb, kevésbé fénylő bőr.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

susi95

2022. június 17.

Szóról szóra igaz, ami a termékleírásban szerepel. Pontosan azt nyújtja, amire való. Nincs több pattanás (csak elvétve volt havi 1-2 de most az se), nem fénylik tőle az arcbőr, kellően hidratál, gyorsan felszívódik, és az illata is kellemes. Meg vagyok vele elégedve. Elég érzékeny tud néha lenni a bőröm, de ezt nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Henrietto

2022. január 16.

Egy szakember ajánlotta nekem ezt a terméket. Szükségem volt egy olyan arckrémre, ami gyorsan hat és nem hagy maga után zsíros érzetet. Meglepő volt számomra az eredmény, ugyanis még a micellás alapos sminklemosás után is, a kérmet könnyen fel lehet dolgozni, az illatát imádom frissítő citrusos, a bőröm gyorsan felszívja a krémet és csodásan puhának érzem. Valóban nem keletkezett pattanás az arcomon amióta ezt használom. A termékkel teljesen elégedett vagyok, rendszeresen fogom megvásárolni ha esetleg újból kifogy otthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

Mahoney

2020. október 29.

Régóta szemeztem vele, most beruháztam. Hú hát először megijedtem, ahogy kentem egyre jobban kezdett kifehéredni a krém (bioderma tonikjára kentem, lehet hogy azzal alkottak valami szuper kombót), de mire észbekaptam már be is szippantotta a bőröm. Hát remélem barátok leszünk, majd jövök updatelni.

Update: Most inkább úgy érzem, hogy ő az a fajta barát aki mindig lehúz kajával meg pénzzel de ha segíteni kell nem ér rá.
Egyébként kukacosodik, szóval csak csínnyán a mennyiséggel, és nekem smink alá alkalmatlan volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

anndee

2020. szeptember 14.

Most használom el az első tubust,de biztosan nem fogom újravenni, főleg az ára miatt. Hatásáról nem sok mindent tudok elmondani,nem mondanám,hogy segített volna a zsírosodáson vagy a pórusok méretén. A citrusos illatát nagyon szeretem, kellemes az állaga is,felkenés után nem hagyott ragacsos érzetet maga után,de kb ennyit tudott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

ponilopopolopo

2020. április 25.

Nekem egy hét után csökkentette már a zsírosodást és a pórusok méretét. Nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

PrincessBell

2020. február 11.

1 hónapig használtam minden nap és éjszakára is, a pórusösszehúzó, pattanástalanító és mattító hatása miatt. Sajnos nekem ezek közül egyik ígéretét sem produkálta, pedig az arctisztítóját és a tonikját is használtam mellé. 3 csillagot azért kap, mert kárt nem okozott a bőrömnek (csak a pénztárcámnak) és szépek az összetevői.
A krém illata érdekes, citrusos, nem zavaró, de aki nem szereti az erős illatanyagot, annak nem annyira ajánlanám ezt a terméket, az én bőrömön sokáig érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

LoRs

2019. december 5.

Fantasztikus, újravevős, imádom :)! Az állaga, a hatása, az illata minden tökéletes. A bőrképem sokkal szebb mióta ezt a krémet használom, egyszerre hidratál és mattít. Örülök, hogy megtaláltam. Ár-érték arányban is megfelelő, sokáig elég. Érzékeny, pattanásra hajlamos bőrre jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

maggiess

2019. április 5.

Elsősorban nem pattanások vagy bőrhibák miatt választottam ezt a terméket, hanem azért, mert valami könnyű, gyorsan beszívódó nappali krémet kerestem, ami nem túl "vastag" és zsíros. BB krém vagy alapozó alá használom általában, és tökéletesen teljesítette az elvárásaimat. Ami külön jó, hogy nem izzad alatta a bőröm, tényleg nagyon könnyű. A friss, citrusos illata miatt is szeretem felkenni reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Orsika89

2019. január 21.

Nagyon akartam szeretni. De nagyon nem jött be. Nehezen szívódik be, percekkel később is érzem, hogy ott van, kimondottan fullasztó érzés. 1-2 óra múlva brutálisan átfénylik a bőröm. Kombinált és érzékeny a bőröm. Nem mattít, viszont piros, gyulladt pattanásokat okozott. Lábkrémként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

bogcica505

2018. december 10.

Nagyon jó arckrém. Pattanásos, érzékeny bőrre szuper választás. Gyorsan beszívódik, utána matt és hidratált a bőröm. Én alapvetően nem szeretem az arckrémeket, nem is bírja egyiket sem a bőröm, de ez az arckrém valahogy nem zavar. Így télen sajnos kiszárad az arcbőröm, így muszáj valamit használnom, és ez tökéletes választásnak bizonyult. Kellemes az illata is:) Még csak rövid ideje használom, majd updatelek hogy a pattanásaimmal tudott-e valamit kezdeni, de az eddigiek alapján is újra fogom venni:) Egy pár napja megégett az arcom a szoliban, és ez a krém egy használat után levitte a pirosságot. Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.