dr. Organic

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2990 Ft

Mélytisztító hatású teafaolaj, narancs-és grépfrút kivonat és természetes gyümölcssavak kombinációja csökkentik a pórusokat, pattanások megjelenését. Fűzfakéreg kivonat nyugtat, csökkenti a bőrpírt. Szalicilsav eltávolítja az elhalt hámsejteket. Simább, tisztább, kevésbe fénylő arcbőr.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

GalEvelin

2020. április 14.

A múltkor vettem még akciósan három féle Dr. Organic lemosót tesztelésre, és ez is közöttük volt. Én elhasználtam az egész tubussal, nagyon-nagyon szerettem -- gyengéd volt, nem szárított, és a menzesz előtti pár napot leszámítva nem is okozott új pattanásokat. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Mimik

2020. március 29.

Már máskor is befürödtem a Dr. Organic termékkel (még nagyon régen egy borzalmas teafaolaj samponnal) és most nem találtam semmi normálisat a Müllerben, ezért ezt vettem. Gondoltam hátha... Bárcsak ne vettem volna meg. Néha-néha szokott előfordulni 1-1 csúnyább pattanás az arcomon, de mióta ezt használom sorra jönnek elő a csúnyábbnál csúnyább (és fájdalmabb) pattanások. Az biztos hogy nem használom tovább se ezt, se más Dr. Organic terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

PrincessBell

2020. január 28.

Sajnos számomra nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Több pattanásom nem lett, de kevesebb sem és nem éreztem, hogy rendesen megtisztította volna az arcomat. Az illata és az állaga is érdekes, ízlés kérdése, de nekem olyan volt, mintha nem oldódna fel rendesen és képezne egy ragacsos réteget a bőrömön. A tonikkal és a nappali krémjével együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Zsanesz

2019. október 27.

Másodjára is megvettem, nagyon szuper, nem szárítja a bőrömet, nagyon szépen tisztítja, napi rendszerességel használom, 2-3 hónapig is kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Letti2

2019. szeptember 21.

Megvettem, mert a tonik változat nagyon bejött, ennek viszont nagyon rossz a szaga.(Webshopból rendeltem, ezért nem volt alkalmam megszagolni.) Mintha teljesen más termék lenne, pedig a toniknak nagyon finom az illata. Elhasználom, de nem veszek belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

szns

2019. június 2.

Nekem sajnos nagyon pattanásos lett a bőröm tőle, pedig nem vagyok az a kipattogzós fajta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Penge

2019. május 2.

Extrém bezsírosodott bőr és hosszú napok után nagyon jó választás, kíméletesen leszedi még a szempillaspirált is. Minimális szárító hatása azért van, de valamit valamiért... ugye. Ezért én nem őt használom napi szinten, csak alkalmakkor. Teafás-citrusos illat...elmegy illat.Nem akarom lehúzni, mert tulképp a férjem kedvence, főleg nagy melegbe való fizikai munka után este tesz jó szolgálatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

csillam94

2019. március 13.

Nagyon jól tisztít, és kellemes érzetű a bőröm használat után. Viszont a mindennapos reggel+este használat nekem sok volt, bár almaecetes házi tonikot is használtam mellette, ami szintén hámlaszt valamennyire, lehet anélkül még bírta volna az arcom. Viszont így kicsit elkezdett vékonyodni, érzékennyé vált, valószínűleg túlhámlasztottam, pedig korábban használtam tiszta kémiai hámlasztót is, tehát hozzá volt szokva ezekhez a dolgokhoz az arcom.
Ez persze nem von le a termék értékéből, mert nagyon jól tisztít, szépek az összetevői és hatásos is, csak azért írtam, hogy érdemes vele vigyázni/kitapasztalni, hogy kinek mivel működik együtt jól.
A kiszerelés tuti sokáig elég, mert nagyon kevés is elég belőle egy alkalommal, így az ára is rendben van.
Az illata érdekes, de nem kimondottan zavaró, meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Az illata érdekes, de nem kimondottan zavaró, meg lehet szokni.

catpeach

2019. február 14.

Ma vettem meg, egyszer hasznàltam. Nagyon kellemes hatàsa van, egyszerre hidratál és mattìt, egyàltalàn nem szàrìt. Az illata szàmomra is kicsit fura, lehet hogy a grapefruit miatt, kissé citrusos-kesernyés. Egy alkalmas tapasztalat utàn a furcsa illatot leszàmìtva csak dìcsérni tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

hugsandcups

2019. január 15.

Maximálisan bevált, imádom az illatát, az állagát, és teljesen tiszta és simább érzetű lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.